Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poraďte spoľahlivé tabletky na chudnutie.

veronika4495
25. júl 2019

Ahojte ja viem že tabletky na chudnutie sú asi kraviny nezaberajú a budete mi radiť zmenu životného štýlu a pohyb, ale predsa...Pred 4 mesiacmi som porodila celkovo som pribrala asi 18kg, 10 som schudla po pôrode a 8kg sa ma drží stále pri výške 168cm vážim 70 kg :( prídem si ako prasa aj ruky veľké, boky nehovorím o striach ale to už je iná kapitola. Odvtedy som neschudla ani deko a sama si za to môžem...Ja jednoducho mám stále chuť jesť a hlavne sladké...mne sa to nedá odoprieť bývam u rodičov a aj keď si každý deň poviem od zajtra začnem zdravo tak keď vidím niečo čo je doma hneď by som to zjedla...pohyb mám tak akurát pri malom ale jedlo si neviem odoprieť :( Preto som premýšľala nad nejakými tabletkami po ktorých by som stratila chuť do jedla, ale neviem či niečo funguje nemáte s tým nejakú skúsenosť? a prosím bez blbých poznámok. Predtým som mávala tak 62-64kg a prišla som si tlstá ale čo by som za to dala teraz už sú to 4 mesiace od pôrodu, nekojím a nič...v sobotu idem na kúpalisko a mám z toho depku :(

natuska87
25. júl 2019

@veronika4495 To je ťažké...Myslím si, že keby mali taký účinok, na svete by neboli obézni😉 Rozumiem Vám, som na tom podobne /neospravedlní ma ani vek/...Milujem sladké a rada a dobre /😝😝/ varím...Ja som niekedy pojedala "zázračné" pilulky, ale nestalo sa vôbec nič.Len prievan v peňaženke...😅

veronika4495
autor
25. júl 2019

lebo čítala som o obezine že zväčšia v žalúdku objem a zaplnia tak žalúdok ale neviem či tomu veriť a ja niekedy jem aj ked nie som hladná stačí že niečo vidím :( :D

natuska87
25. júl 2019

@veronika4495 Funguje to aj takto, áno.Takú službu Vám urobí aj vláknina /nepamatám si jej názov/...Moja suseda pojedá pukance, vraj jej to naplní žalúdok a nemá chuť papať...Ale trápi sa mocne...☹

blancheporte
25. júl 2019

@veronika4495 Ziadne tabletky nepomozu.Iba upratat si v hlave.Bez zmeny jedalnicka a cvicenia neschudnes.Viem o com hovorim.Odhodlala som sa k zmene asi po 3 mesiacoch neustaleho premyslana,ze aka som tucna.A tak som zmenila jedalnicek a chodim do fitka 3x do tyzdna.Za 2 mesiace islo dole 14 kg.Aj ja mam chut jest sladke,ale ked si pomyslim,ze vo fitku makam,hned ma ta chut prejde.

natuska87
25. júl 2019

@blancheporte presne tak! Stravu upraviť a pohyb a pohyb...

veronika4495
autor
25. júl 2019

@blancheporte no len pri malom do fitka nemôžem celkovo moc času na cvičenie nemám máme s ním dosť problémov vkuse po doktoroch manžel mi tiež moc nepomôže keďže aj on má zdravotné problémy a potom všetko stres riešim tým že keď si konečne sadnem zjem čo vidím :(

natuska87
25. júl 2019

@veronika4495
@veronika4495 Sú "cviky" aj pre matky s kočiarikom...Skúste!

1975renca
25. júl 2019

@veronika4495 mne belmi pomohlo po pôrode behanie, tym chudnes cele telo, ak su ti kila navyse, pojde to rychlo, kazdy druhy den 4 kilometre, tabletky ziadne nielen ze nepomozu, ale ešte ani neexistuju

blancheporte
25. júl 2019

@veronika4495 existuju aj cvicenia,ktore zvladnes doma.A stravu urcite upravit.Namiesto sladkeho zeleninu.Mna uz ked chyti chut na sladke,tak zjem hrst vlasskych orechov.Pomoze.Alebo idem orec z domu,aby som na to nemyslela.

veronika4495
autor
25. júl 2019

ďakujem, no budem sa nejako musieť prekonať ale pri tom ako malý v noci spí alebo skôr nespí tak cvičenie je žiaľ posledné na čo myslím som potom nervózna a ukľudňujem sa sladkým :( ale aj keď som istú dobu cvičila a nejedla sladké kilá dole nešli tak uvidím

popolusska
25. júl 2019

@veronika4495 ono ak mas chut len tak nieco schrustnut, tak si daj napr. orechy. Ak chces schudnut, zial, nepomozu ti ziadne tabletky, len zmena stravy a pohyb. Mne sa osvedcilo nejest cukor, nesolit a jest jedlo v co najmenej spracovanej podobe. V ziadnom pripade diety - jedlo musi chutit, dodat dostatok zivin a zasytit!

barbellka
25. júl 2019

@veronika4495 cvicit sa da aj doma - ak chces odborne cvicenia s trenerkami odporucam stranku fitshaker - za 8 eur mesacne mozes neobmedzene cvicit doma podla videi

lenku1
25. júl 2019

Cvičenie ti veľmi nepomôže, základ je strava - zmena stravovacích návykov. Skús napríklad vynechať chlieb, prestaň cukrit kávu, čaj, pi iba čistú vodu. Samozrejme cvičenie ti neuškodí. Začni si zapisovať čo si zjedla.

viellik
25. júl 2019

@lenku1 Cvičenie môže pomôcť, ak sa doposiaľ nehýbala a začne sa tak už to jej prinesie zmenu 😉

veronika4495
autor
25. júl 2019

@lenku1 tak ja kávu necukrím ani čaj ani nič, sladené vody nepijem fakt len výnimočne ja pijem len minerálky, pečivo jedávam ale nie každý deň no a to sladké to je asi problém jedávam ho každý deň apsoň 1 sladkosť,,,

veronika4495
autor
25. júl 2019

ono je o možno aj tým, že ma vždy odradilo, že aj keď som vynechala čo mám rada a cvičila som, tak dole nešlo ani kilo a preto som si vždy povedala na čo sa obmedzovať keď aj tak to nepomáha :( ale hrozne by som chcela mať aspoň takú postavu ako pred pôrodom už keď so striami nič neurobím :(

1975renca
25. júl 2019

@veronika4495 a kolko si cvicila a ako intenzívne ked ta to odradilo, cvucenim spevnujes a kila sa nehybu lebo sval vazi viac ako tuk, aj chces rychlo schudnúť na pôvodnú vahu, behaj a uorav stravu večer, proste si najdi systém aby si sa netrapila, ale nechci výsledky za týždeň, treba si stanivit ciel, hlavne pre teba dosiahnutelny a ist si za tym, všetko robiť aby si ho dosiahla, ja som nespavala cele noci, dni úplné trápenie, no isla som vypnúť, inak by ma trafilo, obden som behala a do mesiaca super výsledky

lenku1
26. júl 2019

si myslím že jedna sladkosť denne ti toto nemôže robiť, skúšala si nejaké vyšetrenia, či nemáš problém so štítnou žľazou? Ja som vážila pri výške 171 cm , no veľa do osemdesiat kíl mi nechýbalo. A hoci som si myslela, že je to blbosť začala som užívať koreň z jednej rastliny, ktorý som si kupovala za smiešnu cenu cca 2 € za balenie ktoré mi vydržalo mesiac. Neviem či to bol placebo efekt, alebo čo ale ja som behom roka schudla 20 kíl a až keď som mala 60 kíl začala som s cvičením s vlastnou váhou na spevnenie. Váhu už držím cca 3 roky a jem všetko normálne okrem chleba.

veronika4495
autor
26. júl 2019

@lenku1 no štítnu mi vyšetrovali a tú mám v poriadku...ako nie je to až také že by som mala obrovské brucho ale mám hlavne boky, ruky a tak...tých 62kg ako som mala predtým by mi kľudne aj stačilo :( a z akej rastliny to bolo?

daniela2707
26. júl 2019

@veronika4495 všetko chce čas... Je ešte krátko po pôrode... Sestra zhodila tak, že denne prešla s kočíkom 20km ráno a 20 večer za každého počasia. Teš sa, že máš zdravé dieťa🙂 čo by iné ženy za to dali.

lenku1
26. júl 2019

@veronika4495 ale ty asi ešte kojíš, takže tebe by som žiadne také veci neodporúčala. Ale ja ťa úplne chápem, lebo keď človek vidí hlavne v médiach, že pred troma týždňami niekto porodí a zrazu sa ukáže na instagrame s plochým bruchom ....

veronika4495
autor
26. júl 2019

@lenku1 nie nekojim

luciannka83
26. júl 2019

@veronika4495 buď chcela, alebo nechceš,....ostatné sú výhovorky!

ufatess
30. júl 2019

@daniela2707 ono sa to dá, len treba chcieť a najmä v pohode to ide keď si už človek vytvorí návyk, že už to má ako bežnú rutinu a už si deň bez toho nevie ani len predstaviť 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli