Poraďte stránku pre vysokoškolských študentov

lulufon
25. feb 2008

Asi každá univerzita má takú svoju stránku, ale dajte takú, ktorú majú študenti, kde si navzájom pomáhajú, či už s ťahákmi, alebo vypracovanými otázkami alebo napísaním prednášok a pod.
Dakujem.

jaduska
25. feb 2008

ja také niečo zatiaľ nepotrebujem, ale viem, že existuje napr.stránka www.referaty.sk ,ale či to je aj pre vysokoškolákov, to neviem 😉

bibinka
25. feb 2008

lulufom- treba len googliť a googliť a googliť. no,, ale vyskúšať trebárs české univerzity.

zab_ka
26. feb 2008

ja som to nikdy nevyuzivala a ako pise bibinka vygooglit sa daju uzasne veci 😉 a hlavne ak sa pripojis na skolsky server 😝 (mam odskusane, doma sa nedopracujem k veciam ako tu v skole) a supis stranka je google scholar, ktorý prednostne vyhladava vedecke odkazy

ceske univerzity maju casto pristupne aj prednasky (niektore len pre svojich studnetov), nase slovenske take ustretove voci studentom zatial nie su prave z dovodu stahovania cudzimi 😖 (teda aspon moja)

ja momentalne uz asi 3 mesiac googlim odusu 😀

yasminelle
26. feb 2008

www.pietro.sk
To je ekonomická univerzita. A sú tam fakt uzitocné vecičky.

emjee
26. feb 2008

mne velmi pomohla stranka www.diplomarbeiten.de - zadara je vzdy uvod a obsah, zvysok sa da kupit, ale mne to velmi pomohlo ako osnova

emjee
26. feb 2008

este mi pomohla databaza ProQuest, ale tam som sa vedela prihlasit len zo skoly

tilly
26. feb 2008

právo:
obcan.bubbles.sk 😉

xmarg04
26. feb 2008

pro pravniky (UK) - pravo.wz.cz

ivanka223
26. feb 2008

emjee, a ty si co vystudovala?

emjee
26. feb 2008

international business administration, ale na tych linkoch co som pridala najdes rozne odbory

nobody
26. feb 2008

já mám přednášky od přednášejících včetně všech potřebných knih, úvah, scénářů

takže nevím 😀 😉

famfrla
26. feb 2008
nelinka
9. mar 2008

babennky skuste www.nechodimnaprednasky.sk

z nasej UPJS Kosice z pravnickej fakulty je tam vso...skuste dajte vediet aj ostatnym ktory pisu na notebooku prednasky
a je tam aj sutaz kto prida najviac prednasok...vyhra je spickovy notebook

super stranka

kamiska
9. mar 2008

seminarky.cz