Poriadkumilovné detičky

merrym
19. okt 2009

🙂 😉 😀 😀 😎

diddi
19. okt 2009

Ella-mladsia dvojicka je naozaj poriadkumilovna...odklada si veci za sebou,pomaha mi upratovat,dava si pozor na oblecenie,ktore ma na sebe,ked ma spinave ruky,tak si vytiahne navlhceny obrusok a utrie si ich....je naozaj podarena....zato jej starsie dvojca je pravy opak 😠

danka.k
19. okt 2009

moj maly na vsetkych vykrikuje ked nieco neodpracu, proste vsetko musi mat svoje miesot.. vsetko poriadi... samozrejme okrem hraciek.. tie neodprace na miesto 😀

ianitka
19. okt 2009

poradkumilovne dietatko som bola ja 😉

inkinka
19. okt 2009

ja také nepoznám 😒 😀

bubba
19. okt 2009

podla mna detska izba ma byt rozhadzana :deti maju svoj "poriadok" a v bordeli sa im vzdy lepsie orientuje.naucila som vsak malu,ze vzdy vecer treba ulozit vsetky babiky na svoje miesto,hracky,auticka vsetky maju svoje postielky tak ako ona a ze ked nie,tak hracky sa poberu prec...k inym detom co si ich budu viac vazit.
ked mame rozostavanu nejaku speci stavebnicu alebo farmu alebo co,tak vecer pekne poprosime hracky aby to tam vydrzali,ze zajtra sa este chcem hrat....ale to len obcas,aby to nahodou nezacala zneuzivat :o))
cize moje dieta nie je poriadkumilovne,ale snazi sa ako moze a vacsinou sice s nechutou ale bez breptania 😀
ma 3r.

bubba
19. okt 2009

a co sa tyka upratvania s maminkou 😅 😅 to mam najlepsiu pomocnicku na svete! vozi s ana vysavaci,pomaha mi robit kolace,utiera prach 😅 ,krmi rybicky 😵 prezlieka pradlo,naklada mi do pracky (deli farby ) nastavi stupne na 40 program,nasype prasok,naleje avivaz a spusti.je sikovnica a za mojej asistencie,obcas ani avivaz nerozleje pocelej pracke 😀

dzio2
19. okt 2009

joj moja dcera 😀

dominka11
21. okt 2009

ja by som také chcela 😀 😀

nikinka82
17. nov 2009

😀 😀 😀 také by sme chceli viaceré 😅

dzio2
17. nov 2009

no baby niekedy je to aj na hambu, viete preco, lebo konkretne s moja dcera je strasny pedant a ked ideme niekam na navstevu tak len trpnem ci budu mat umyty riad ,cistu dlazku atd 🙂 😀 lebo ona nema problem napomenut dotycnych ludi ci sa nehambia nat taky bordel ,uz som jej to vysvetlovala ze sa to nesie ale ona je taka co na srdiecku to na jazyku.A nedaj boze ze dojde kunam navsteva s malymi detmi,no to uz je konecna

Podobné diskusie

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre