Pôrod na Kramároch verzus na Antolskej

bad
16. mar 2016

Ahojte babizne, chcela by som sa spytat ci mate skusenosti s vyberom porodu (prirodzene, resp.sekcia) na Kramaroch pripadne na Antolskej. Ja mam z prirodzeneho porodu velky strach a kvoli uzkej panve a kratkozrakosti (dioptrie -8) by som sa chcela s lekarom dohodnut na planovanej sekcii. Nemate podobnu skusenost? Vsade v diskusiach citam, ze v oboch nemocnicia su za prirodzene porody. Je mozne sa dohodnut na sekcii? Co sa tyka lekara urcite chcem zazmluvneneho.dakujem za akukolvek radu.

bonaqa2013
16. mar 2016

asi pred 2 -3dňami tu bola táto téma. pozri dozadu...

multimatka
17. mar 2016

kvoli kratkozrakosti sekciu?

lorela
17. mar 2016

@multimatka Áno, robí sa.

marthuska
17. mar 2016

Zober papiere z ocnych vysetreni a chod za ocnou. Myslim ze na antolskej su 4. Myslim ze posudok ze odporuca sekciu, dostanes. Lebo tu na koniku tazko🙂) ak nepochodis, napis mi, nasla som super ocnu

bad
autor
17. mar 2016

Dakujem baby a najma marthuske 🙂 v pripade potreby pisem IP 🙂

marthuska
17. mar 2016

@multimatka pri urcitych ochoreniach oka sa neodporuca normal porod, pri tlaceni pby mohlo nieco v oku sa poskodit. Co a ako- na to sa treba pytat odbornikov

kikushaa
17. mar 2016

@bad pokial mas vpohode ocny tlak nic nebrani prirodzenemu porodu, kamoska ma este vacsie dioptrie ako ty a ich ocna nedala indikaciu na sekciu, ze neni dovod 😉 chodila na antolsku nakoniec rodila sc ale kvoli kp 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre