Pôrod v Ružomberku

zuzuliatko123
17. jan 2016

Zdravím všetkých, čo nahliadli do tejto diskusie. Na úvod chcem napísať, že hoci som z Liptovského Mikuláša, už na začiatku tehotenstva som za rozhodla rodiť v Ružomberku. Porodila som ako prvorodička v piatok 08.01.2016, termín bol určený na 20.01.2016. Rodila som spontánne, vyvolávaným pôrodom.Od začatia pravidelných kontrakcií (každé 2min.) až do konca pôrodu ubehlo 13hodín. A musím napísať, že - UŽ NIKDY VIAC - by som si nevybrala inú nemocnicu. Chcem sa práve tu poďakovať celému persónalu : ako pôrodnického, tak aj novorodeneckého odd. . ĎAKUJEM VÁM. A ďakujem aj môjmu manželovi ktorý chcel, a aj mu bolo dovolené, zúčastniť sa pôrodu. Bez VÁS by som to tak ľahko nezvládla. O pár rokov sa na ten zážitok opäť budem môcť tešiť. 🙂 😉

timikaj1
17. jan 2016

@zuzuliatko123 v prvom rade blahoželám k bábätku a prajem veľa zdravíčka !!!Ja bývam v RK, ale pochádzam z okresu LM, v ružomberskej porodnici som rodila 2 detičky obe sekciou, ale podobne ako Ty , nedám dopustiť na prístup lekárov a sestier!A sestričky, čo sa o nás starali na JIS, to boli zlaté ženy!!!Sestra tiež bola tu porodiť obe svoje detičky( po skúsenostiach v LM) a takisto mala len pozitívne skúsenosti, ona rodila prirodzene a takisto bola s prístupom všetkých maximálne spokojná!!!Aj ja touto cestou ďakujem ružomberskej porodnici za naše detičky , ktorým pomohli na svet 🙂 ..,

zuzuliatko123
autor
20. jan 2016

@timikaj1 Ďakujem krásne <3

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre