Poruchy štítnej žľazy?

bubinko83
9. mar 2009

Mate skusenosti zo zniženou funkciou štitnej žlazy?Ako sa prejavuje? Ja uživam eutyrox a dnes mi volala sestrička vraj mam zle vysledky krvi,že či neuživam toho viac ako mam?Ja skor zabudnem užit a nieto ešte uživat viac. Vystrašila ma čo to znamena? V poslednom čase ma bolieva hlava a aj som dost pribrala,može to byt tym? ☹

anjelikdianka
5. sep 2014

@smoulenecka ahoj aj mne zistili väčšené obe laloky šž na pravej strane 5mm x4mm uzol.TSH je v poriaadku.Na endokrinologiu idem až o mesiac.Ti ako si na to ?Berieš nejaké lieky alebo len ta sleduju?dakujem.Ja ešte kojím.

cicamica1980
28. sep 2018
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

Chcem napisat skusenost, v zahranici existuje liecba aj prirodnymi hormonmi. Pri liecbe euthyroxom mi hypo symptomy nezmizli, pri liecbe prirodnymi hormonmi ano http://hashimoto.sk/?q=node/4

katpav
5. feb 2024

@michalag dobry den orajem cita ze ste mala pri megamoge reakciu busenie srdca a tak ja mam toto iste beriem megamox a lekoklar na helicobaktera a mam upne zachvaty paniky rozmazane videnie v usiach zalahnuto busi mi srdce tazsie sa mi dycha som unavena ale zaspat nemozem prosim vas nenapiste mi ake vy ste mala symptomy presne pri megamoxe ? Ale ja beriem aj lieky na stitnu zlazu
Dakujem

katpav
5. feb 2024

@michalag prosim vas po megamoxe ste mala ake priznaky? Lebo ja mam na nom problemy