Poruchy zraku a alternatívna medicína

j93375
28. apr 2015

Chcela by som sa spytat mamiciek, ci namaju skusenost s poruchami zraku u deti a alternativnou medicinou, ci niekto nema skusenost alebo nepozna niekoho kto sa niecim takymto zaobera, za kazdu odpoved dakujem.

janinah
28. apr 2015

konkretne o akú poruchu zraku ide?

enviromaniacka
28. apr 2015

Moja babička je vďaka alternatívnej "medicíne" slepá na jedno oko. Neliečili jej síce žiadnu poruchu zraku, ale inú vec, no ako dôsledok nevhodnej "liečby" na jedno oko úplne oslepla. Toľko skúsenosť v našej rodine.

j93375
autor
28. apr 2015

@enviromaniacka ja som myslela len ako nejaku doplnkovu liecbu, jasne a este s dietatom by som neexperimentovala.

j93375
autor
28. apr 2015

@janinah ide o astigmatizmus, kratkozrakost a vrodene vady oka, sme riadne sledovany u ocneho, len som myslela, ze najaka napomoc, viem pri takomto niecom tazko, ale predsa clovek veri,skusa,hlada....tak ci niekto nema nejaku skusenost.

71282
29. apr 2015

mam skusenosti s homeopatom IRIS-homeopatia.sk ,,,velmi dobry homeopat, som s nim spokojna .aj moj syn mal oslabenu imunitu, a videl biele skvrny pred ocami, a zistil mu, z eje alergicky na sojovy lecitin, soju a kazein.Odkedy sme toto vysadili, problemy so zrakom prestali. vrelo mozem odporucit kazdemu, kto ma zdravotne potiaze .

janinah
29. apr 2015

@j93375 to sú jasné diagnozy,tam ti alternetíva nepomôže,samozrejme hľadať a skúšať môžeš...ak nemáš kam dávať peniaze 😀

71282
29. apr 2015

kto ma skutocne zdravotne problemy s detmi, ci sam so sebou, skusi vsetko...pretoze zdravy clovek ma milion zelani, chory iba jedno jedine,,,penaize a zdravie by som si do suvislosti moc nedavala 🙂