Posielajú tovar z ebay aj na Slovensko?

marek
14. feb 2007

Ak si objednám tovar cez ebay tak mi ho pošlú aj na Slovensko, alebo nie?Cez ktorý ebay si objednávate vy?Aké máte skúsenosti?

alexsk
19. nov 2013

@layla ahoj, poprosila by som ta o radu ako zriadit pay pal na visa electron z tatra banky, kludne do IP. Dakujem pekne

nanna1
21. nov 2013

Dievčata je nejaka ochotna objednat z Ebay a poslat mi tovar? ja netusim ako by som si objednala ☹

maribell
13. dec 2013

ahojte chcem sa opytat ci sa plati nieco za registraciu na ebay

samo_blaho
8. jan 2014

Ahojte všetci. Ak máte záujem, objednám veci z ebay-u s doručením priamo na Vašu adresu. Pre info píšte na mail: samo.blaho@hot-shot.com , prípadne pošlite rovno link na tovar o ktorý máte záujem.
@maribell: za registráciu na ebay sa neplatí.

emuliatko
18. jan 2014

@samo_blaho Ahoj, objednávaš aj z ebay uk?

samo_blaho
18. jan 2014

Ak myslíš ebay.co.uk tak áno.

natanell
11. feb 2014

@samo_blaho ahoj,su tam strašne krásne topanočky,tenisky pre moju malu myslíš že by si mi vedel pomocť ich objednať ked si vyberiem lebo ja som z toho totalny jelen..ja nerozumiem ktore su hned na predaj a ktore v aukcii tam je totaalny mišung🙂)

samo_blaho
11. feb 2014

nie je problém, pošli link, môžeš aj IP

natanell
11. feb 2014

@samo_blaho http://www.ebay.co.uk/itm/M-S-toddler-girls-seq...
taketo niečo hladam pre dcerku ale to su asi aukcie že?

samo_blaho
11. feb 2014

Áno, to sú aukcie, a to poštovné je v rámci UK, na Slovensko je to asi 6-7GBP. Ten posledný na SK ani neposiela.
Tu sú priame predaje, ešte si tam môžeš upresniť veľkosť:
http://www.ebay.co.uk/sch/Girls-Shoes-/57974/i....

natanell
11. feb 2014

@samo_blaho jeeee dakujem za radu ,takže otvorím si stranku a naboku si dam uk5 a hladám? prepáč ale ja sa vtom neviem pohybovať tak sa vypytujem 🙂 😉

samo_blaho
11. feb 2014

správne! ešte si tam môžeš filtrovať, farbu, stav, materiál, značku...

natanell
11. feb 2014

@samo_blaho už snoríím si zlatý dakujem ked vyberiem niečo pekne za normalnu sumu tak možem ti poslať link a pomožeš mi objednať? 🙂 alebo ked budeš ty niečo objednavať v blízkej budúcnosti 🙂 by si mi to mohol cez teba? 🙂

samo_blaho
11. feb 2014

jasne, bez problémov.

natanell
11. feb 2014

ešte sa ta budem trošku vypytovať toto by asi kolko vyšlo cca až ku mne domov z poštovným?
http://www.ebay.co.uk/itm/LADIES-GIRLS-ANKLE-RE...

samo_blaho
11. feb 2014

Na slovensko nemá uvedenú cenu, je možné že sem ani neposiela a treba ho kontaktovať. Cenu poštovného na SK zistíš nasledovne: nižšie pod cenou máš "Postage", klikni vpravo od toho na "See details" , "Change country", tam zvoľ Slovakia a klikni na "Get rates" .

samo_blaho
11. feb 2014

písal som predajkyni z toho tvojho odkazu a tu je odpoveď:
Hi, thankyou for your enquiry, postage would be £12.50 international signed for.
Liz

V tom mojom linku to bolo £8.99.

natanell
11. feb 2014

@samo_blaho dosť drahe poštovne
to som si len ja myslela že zoženiem lacne topanky 🙂

samo_blaho
12. feb 2014

Tak určite keď poštovné je 50% ceny že je to dosť, nie všetko sa oplatí objednávať, treba hľadať.

katarina.banska
20. feb 2014

baby viete mi poradit, vyhliadla som si kocik, ale trosku sa aj bojim zobrat ho od jednej pani z UK. sice pise, ze je minimalne pouzivany, ale mam jej verit? 🙂 ake mate skusenosti prosim
a ako ju presvedcit aby mi ho poslala, teda odovzdala kurierovi ktoreho si ja zabezpecim.

caldera
20. feb 2014

@katarina.banska pozri si jej hodnotenia, ak má dobré, nie je dôvod neveriť...kočík jej zaplať a pošli preńho kuriéra - tak by som postupovala ja 🙂

katarina.banska
20. feb 2014

@caldera tak sa chystam postupovat aj ja 🙂, len ci ona bude suhlasit a posle ho po kurierovi

nikolienka123
5. apr 2014

Ahojte nebude teraz niektora objednavat z ebay stranky mala by som zaujem o vela veci len neviem ziadny jazyk :(

samo_blaho
6. apr 2014

@nikolienka123 objednávam z ebay-u, ak máš záujem, napíš: samo.blaho@hot-shot.com

nikolienka123
6. apr 2014

@samo_blaho už som ti poslala mail ale cez anita.pipisova@gmail.com

lucare
8. apr 2014

Kto bude objednavat cez eBay .. mala by som zaujem ,neviem sa zaregistrovat ,takze ak niekto bude tak sa mozem rozdelit na postovnom .. mam zaujem o nejake vecicky pre deti .Dakujem .. ak je niekto z Prešova bolo by super