Posielajú tovar z ebay aj na Slovensko?

marek
14. feb 2007

Ak si objednám tovar cez ebay tak mi ho pošlú aj na Slovensko, alebo nie?Cez ktorý ebay si objednávate vy?Aké máte skúsenosti?

stormie
8. apr 2014

@lucare na ebayi sa neda podelit postovne, jedine ze by ste objednavali dve tu istu vec od toho isteho predajcu

marthuska
4. jún 2015

@caldera ktory kurier je odkusany, overeny?

samo_blaho
5. jún 2015

@lucare Na ebayi sa dá skoro všetko nájsť s poštovným zadarmo

caldera
5. jún 2015

@marthuska to nie je o kuriérovi , kupujúci si kuriéra alebo poštu nevyberá🙂 Na ebay predávajú ľudia z celého sveta a posielajú cez svoje vnútroštátne pošty. Balíčky idúce do zahraničia idú na medzinárodné zberné miesta v Číne, odtiaľ to prevezme zazmluvnená kuriérska spoločnosť a tá to prevezie zase na iné miesto v Európe a potom to prevezme nektorá kuriérska spoločnosť, ktorá to zase rozvezie k adresátom do celej Európy🙂 z číny posielajú čínskou poštou a domov mi to priniesie kuriér slovenskej pošty. iný predajca posiela trebárs z USA posiela cez USPS - čo je americká pošta a potom tp tiež pride na našu poštu. niektorí US predajcovia posielajú cez UPS a aj ti to prinesie UPS kuriér. ale napr. z DE mi priniesol balíček kuriér z DPD. Vždy si môžem zásielku odsledovať u konkrétnej prepravnej spoločnosti, lebo predajca väčšinou aj poskytne číslo balíka 🙂....uffff

caldera
5. jún 2015

ešte mi napadlo - do dnešného dňa mám na mojom konte na ebay 270 hodnotení za nákupy - CN, USA, UK, DE a ešte sa mi nestalo, žeby mi balíček neprišiel. takže môžem napísať, že všetci kuriéri sú dôveryhodní 😀

janett310
10. júl 2015

VRATENIE CAST PENAZI PRI NAKUPE CEZ INTERNET A BONUS PO ZAREGISTROVANI 2€.

Pisem ohladne refundo prace 🙂 Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:
1. cez % co vam vratia nakupov, ale to je blbost!!! to neodporucam, cez to sa daju zarobit akurat tak haliere.....
2. ja zarabam LEN cez odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam)za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy, cize tieto 4,- ja neriesim a zarabam len tymi 0.20,- za kazdeho ). Uz len za registraciu ziskavate 2 €. Registracia je zdarma, ak chcete tak si zbierate peniazky, ak nie tak na to kaslete, nicomu sa nezavazujete 🙂 mne uz poslali 200 € na ucet takze overene 🙂
Nech sa paci, tu je link: https://www.refundo.sk/?ref=50130

jenn44
27. júl 2015

ahojte, nakupovali ste uz prehozy a postelne pradlo? ja by som rada prehoz na postel kupila a bojim sa, ci dobre, bude... pomozete mi prosim? http://www.ebay.com/itm/4PCs-3D-Print-Rose-BEDD...

caldera
10. aug 2015

@jenn44 veď sú tam napísané rozmery v cm. odmeraj posteľ a svoje paplóny a podušky 🙂

jenn44
11. aug 2015

ale nie som si istá, ci je to prehoz, ci obliecky, nerozumiem tak velmi, prekladač tiež nic moc...
@caldera

caldera
11. aug 2015

@jenn44 je tam jeden prehoz, jeden návlek na paplon a 2 návleky na vankúš ( v SINGL jeden návlek) treba sa držať rozmerov, sú tam rozpísané. je to rozličné rozmery postele . ale je to polyester, treba na to pamätať. žiadna bavlna 🙂

jenn44
12. aug 2015

@caldera ďakujem, mne ide len o prehoz, ďakujem 🙂 budem hľadať možno len čistý prehoz.

caldera
12. aug 2015

http://www.ebay.co.uk/itm/Duvet-Cover-with-Pill...
tak potom treba hľadať duvet cover

jenn44
14. aug 2015

@caldera ĎAKUJEM 🙂