Posielajú tovar z ebay aj na Slovensko?

marek
14. feb 2007

Ak si objednám tovar cez ebay tak mi ho pošlú aj na Slovensko, alebo nie?Cez ktorý ebay si objednávate vy?Aké máte skúsenosti?

marty78
14. feb 2007

Ja objednávam cez ebay.de, ale žijeme v Nemecku. Skúsenosti zatiaľ dobré. O zaslaní sa dá dohodnúť s predávajúcim.

monika1
14. feb 2007

ja objednavam vacsinou cez anglicky ebay a tam mas dane ci posiela len v ramci UK alebo aj do Europy...ja som zatial spokojna a oplati sa to povacsinou su omnoho lepsie ceny ako tu na SK...

danona
14. feb 2007

monika1 - a kolko asi vychádza poštovné na slovensko??

bihan
14. feb 2007

Aj ja som už objednala kopec vecí cez eBay, zatiaľ bez problémov, ak si dobre vyberieš predajcu... Väčšinou nakupujem na britskom eBay, napriek tomu, že žijem vo Fr (francúzsky eBay za veľa nestojí 🙄 ) a väčšinou pýtajú cca 2-3 libry, (tzv. small packet, ktorý normálne stojí 1,10 libry 😠 ), čo je poštovné do Európy, takže na Slovensko by to malo byť rovnaké.

anamor
14. feb 2007

na ebay.de su niekde uvedene kolko sa plati - postovne, zavisi to aj od tovaru, ktory clovek kupi, kedze su tam vacsinou veci za dobre ceny, tak aj s postovnym sa to stale oplati. Len bankove poplatky... tie su des, a isli hore. Mate skusenosti s platenim cez to paypal? S embosovanou kartou?

newyorkgirl
15. feb 2007

mna by tiez zaujimal paypal, teda v USA som ho mala a uplne super bez problemov, ale vybavili ste si ho niekto tuna cez slovensky ucet v banke? 😕

esentielka
15. feb 2007

no aj ja objednavam cez UK ebay.az teraz na 2 veci cakam strasne dlho na jednu skoro mesiac a jedna mala prist 1.triedou a su prec 2 tyzdne a nic.inak skusenosti su oki az na niektore prehnane postovne.pride balik a tam je ine postovne ako co sa uvadza pri kupe. 😠

monika1
15. feb 2007

ja som si objednavala parfem z USA cez ebay a bol tu za cca 7 dni...
danona neviem presne kolko je postovne..tam si zadas krajinu kde to chces poslat a vyhodi ti sumu,no nie je to malo,minule som takto pozerala a postovne bolo 14 libier a tovar bol za 9 libier 🙄 ale aj v ramci UK su niekedy riadne palky za postovne,ja som kupovala jednu vec a posielala kamosovi ktory zije v UK a ta vec stala 11 libier a postovne bolo 10 libier...

vilkakatka
15. feb 2007

Tak, ja som na ebay denno-denne 😉 ...sice pred svadbou som nakupovala vo velkom, teraz trosku pomenej ☹ ...ale ked uz bude nova fazulka v brusku, tak sa zase rozbehnem 😉

Newyorkgirl...ja si myslim, ze ak mas debit alebo credit kartu, tak by to nemal byt problem zmenit to vo svojom profile, nie???A mozno taram 🤐

monika1
15. feb 2007

tatrabanka ponuka kreditnu kartu s debitom 20tis. a tusim VUBka ma PayPal...

newyorkgirl
15. feb 2007

diky za rady holky, pozriem na to neviem si to zmenit v profile ani bohovy, jedine asi zalozit novy account, lebo tu adresu ked zmenim z USA na SK, tak mi vobec nejde zmenit ucet v banke, neviem preco ☹

esentielka
16. feb 2007

newyorkgirl to ti nepojde musis si zalozit novy ucet.lebo oni ta eviduju tam kde si zareg.prvu kartu.

newyorkgirl
16. feb 2007

esentielka, som si myslela, ze novy zalozim, ale ma to stve, lebo uz mam dost super feedbackov na ebayi a neviem potom ako dam ten paypal na svoj nick... nemam na to ani cas teraz 😒

emjee
1. apr 2007

babulka • 1d • 31. mar 2007 o 12:51
Baby, mate niektora skusenosti s nakupovanim cez eBay? ja som z tade nakupila zopar veciciek, hlavne ked som bola tehotna, tak za par babiek rifle, tricka..., ale vzdy som posielala cash v obalke. Teraz som zistila, ze je mozne aj u nas vyuzivat sluzbu PayPal, na slovenskych uctoch, som milo prekvapena, len neviem, ako to funguje, ci je to bezpecne... predsa len, zadava sa tam cislo uctu. Uz tam mam zas vyhliadnuty jeden kabatik a jedny saty, tak som zvedava...

olinka6226 • 33tt • 31. mar 2007 o 18:43
babulka ja som platila cez paypal, a bolo to ok. neviem ako je to s dorucovanim, lebo mne to nosi brat z londyna. Inak zatial som spokojna s ebay.

ninka1234 • 2d, 6tt • 31. mar 2007 o 19:04
a aká je ich stránka vďaka

bubaczik • 3d, 29tt • 31. mar 2007 o 19:06
no hodte link,nech ideme aj my nakupovat 😀

eva4444 • 33tt • 31. mar 2007 o 19:15
my kupujeme cez ebay bezne, ale zijeme v mnichove, takze problemy s prevodom v ramci nemecka nemame. PayPal nevyuzivame, ale uz pri registracii sme zadavali cislo uctu, myslim, ze je to dobre chranene, nepocula som este o pripade ze by mal niekto problem. 😉

eva4444 • 33tt • 31. mar 2007 o 19:17
www.ebay.de pouzivame my, ale skus www.ebay. s lubovolnou konconkou. napr. www.ebay.fr

olinka6226 • 33tt • 31. mar 2007 o 19:25
bubi, ja pouzivam ebay.co.uk

babulka • 1d • 31. mar 2007 o 19:55
Tiez pouzivam www.ebay.co.uk, ked som prihlasena tak pri vacsine produktov mi to vyhodi aj ci dorucia na Slovensko a kolko to bude stat, konecne nas beru ako EU, teda nie ako other Europe ako predtym. Su tam pekne Prada topanocky za 9 libier stratovacia cena, len skoda, ze su velke cislo )5-6) ☹

olinka6226 • 33tt • 31. mar 2007 o 20:02
babulka, ja som registrovana pod bratovymi udajmi, lebo ma to ako slovenku predtym nechcelo zaregistrovat.

babulka • 1d • 31. mar 2007 o 20:05
No vsak oli, ja som to objavila ako "novinku" tento tyzden, ze uz ma to zaregistrovalo ako zo Slovenska, predtym som tam mala kadeco. Neviem, odkedy to plati a le milo ma to prekvapilo. Aj ten PayPal, dovtedy to slovenske banky a cisla uctov nebralo. Huraaaa 😉

olinka6226 • 33tt • 31. mar 2007 o 20:14
tak to je super sprava dik za info...

emjee
14. jún 2007

luculienka • 1d • 13. jún 2007 o 17:41
ahoj mamulienky
uz vela krat som citala otazky na internete o tom ako a co najlacnejsie zohnat. na internete je strasne vela takych stranok ktore tvrdia ze oni maju tie naj lepsie, lacnejsie veci a to vobec nie je pravda!
neutracajte uz prosim vas zbytocne peniaze a zaregistrujte sa na ebay.com.uk a tam si kupite co len chcete za polovicnus cenu, nic vam k tomu nechyba len vediet trosku anglictiny a embosovana kred karta, aby ste si s nou mohli tovar zaplatit.ak mate zaujem poviem vam viac

tana66
14. jún 2007

Ahojte baby, poradte mi prosim s tym objednavanim cez ebay. Ja som nasla dobre ceny na ebay.de, chcem kupit kocik. Luculienka co to je ta embosovana kred karta? Dakujem za rady.

anamor
16. jún 2007

tana66 to sa najlepsie docitas na strankach hociktorej banky, ale je to taka karta, ktorou sa da platit do zahranicia, bez tych strasidelnych poplatkov /percentualne z objednaneho tovaru/

zuz11
10. feb 2008

ivanka223 • 1d • Dnes o 17:33
ahojte, prosim poradit, ako si ho z ebay objednam?bo vobec neviem v tom chodit, mam aj tu kreditku. dakujem za rady.

sisstin • 1d • Dnes o 17:35
ivanka223:já taky neumím nakupovat z ebay..napiš IP artichoke..ona tam nakupuje pro ostatní holky 😉

ivanka223 • 1d • Dnes o 17:39
dikes, uz pisem...

olinka6226 • 1d • Dnes o 20:05
ivanka ak chces menst. kalisok lunette ti viem zohnat tu v SR.

ivanka223 • 1d • Dnes o 21:30
olinka, a za kolko a ako dlho by to trvalo?napis IP.

emjee
7. jún 2008

magda22 • 1d • Dnes o 08:32
ahojte, nevidela som, ze by tu bola taka tema...

chcela som sa spytat tych, co maju s tym skusenost..
chcela by som si kupit kocik z usa, ale neviem, co by to vsetko obnasalo, preto, ak mi viete poradit, prosim poradte, zufalo ho chcem... ☹

motylek • 39tt • Dnes o 08:44
Koukni na beremese.cz, tam holky nakupují přes ebay hodně, tak ti tam určitě poradí. Ale můžeš počítat s dost vysokým poštovným. Kočár je těžkej.

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID... 😉 😉

magda22
7. jún 2008

je to mozno cudne,ale nenasiel by sa niekto kto by mi pomohol kocik kupit? 😕 ja sice anglicky viem, lenze to nemam ako zaplatit, bo nemam ten paypal ☹ a vobec, nemam s tym skusenost

dadus
7. jún 2008

ahojte ja som sa tam prave dnes registrovala, lebo som tam nasla jednu vecicku, ktoru hrozne chcem....no lenze akosika sa nemozem nalogovat....a dnes vecer konci aukcia tak hadam to stihnem a dufam, ze postovne nebude drahe...aby sa to oplatilo 😅
neviete mi povedat, od kedy je aktivne konto, ked som sa registrovala dnes pred 13?

jerryjanka
7. jún 2008

magda - neradim USA
k cene za kočik prirataj poštovné a k tomu všetkemu prirataj clo a DPH a to je okolo 30% z celkovej ceny 😔
skus najsť taky isty na anglickom alebo nemeckom ebay

babulka
7. jún 2008

Dadus -konto je aktivne hned, pozri si este mailovu schranku a potvrd registraciu, ale PayPal konto sa aktivuje az po uhradeni toho zakladneho poplatku, tusim je to 1 EUR.

dadus
7. jún 2008

no ja som tam nic take nevidela, sak mi to este citala kamoska, co ovlada neminu....do frasa nech to len stihnem....a na mail mi este nic neprislo....boli tam dve moznosti aktivacie cez postu a nejake cislo ci co a potom cez kreditku a kedze to konci dnes tak som to dala cez kreditku...tam u nej ma to nahlasilo a teraz ked sa chcem nalogovat, tak mi vyhadzuje ze zle prihlasovacie meno alebo heslo...nerozumiem ☹

babulka
7. jún 2008

Dadus - prihlasujes sa dvakrat - najprv ako uzivatel a potom, ked budes platit. Na to su dve odlisne prihlasovacie mena a dve hesla. Kam sa potrebujes prihlasit? Na stranku, alebo do platieb?

dadus
7. jún 2008

no este v tom neviem chodit, ale rada by som sa prihlasila tam, kde mozem prihadzovat ceny na aukcii...alebo drazbe, alebo ako to tam chodi....a dalsia vec je....juj ja ani neviem, ci mam tu platobnu katru tu na uhrady do zahranicia....juuuj ja som ale zmatkar 😀 mozem ta pootravovat v IP babulka? 😅

denisocka
7. jún 2008

baby poradte,dnes som sa nahlasila na ebay-any som ked už náhodou niečo vyhrala a potom cez kamošku sa ozvala peredavajucemu,ona môže aj platiť na ebay,ja nie . no a prihlasilo ma to a teraz píta nejake CODE že mi prišiel v maily ane v meily nič nie je 😖

dadus
7. jún 2008

no a ja som si pre znemu zohnala znameho, cez ktoreho by som sa nahlasila a kupila si pozadovany tovar, ktory bol v akucii, lenze mali nejaku poruchu na strenke, tak to neslo a skoro ma piclo, ked sa to vydrazilo spolu s odosielacimi nakladmi za necelych 15eur... 😠 😠 😠 😠 boze aku mam zlost,ze to nevyslo...to je ako naschval....pride mi to prihlasovanie a vsetky tie kody uplne od veci, i ked bezpecnost je bezpecnost!!!!!

magda22
7. jún 2008

ahojte
ahoj jerryjanka, tak na ten US ebay som sa teda vykaslala, aj tak mi ta zenska odpisala, ze by mi to sem neposlala, ze sorry 😒 , asi to bola blbost a dik za odpoved

ale taky isty kocarik som nasla aj na nemeckom, aj za dobru cenu, lenze ja vobec neviem nemecky, tak som uplne stratena, to by sa naozaj nenasiel niekto, kto s nim ma skusenosti a kto by mi pomohol???
poznate ten pocit, ked nieco velmi chcete? ☹
ja nemozem ani spavat ☹ ☹

jerryjanka
7. jún 2008

magdi - pozname pozname no nemecky neviem ani ja 😅 len ja neid a gut 😀
ale skus hodiť link kuknem ti to
ozaj baby a tie čo robite a ste v tom nové tak banka vam potom strha kurzom deviza predaj - nie stred tak aby vas neprekvapilo že ked je euro 30 tak vam stiahnu 31 😉