Posielajú tovar z ebay aj na Slovensko?

marek
14. feb 2007

Ak si objednám tovar cez ebay tak mi ho pošlú aj na Slovensko, alebo nie?Cez ktorý ebay si objednávate vy?Aké máte skúsenosti?

layla
2. máj 2009

saska.t dakujem skusim to nejako poriesit s mojou anglictinou 😀

mywiel
2. máj 2009

Objednavam cez Ebay UK a z Francuzska 😉

myskapipiska
29. máj 2009

poradite mi? kupila som v januari kocik cez ebay a praskla mi na konstrukcii taka umela cast. zatial to neprekaza pri pouzivani, ale prasklina sa pri nadvihnuti prednych kolies otvara a bojim sa, ze sa to rozpadne. aky je tam postup? postovne musim platit ja? myslite ze by sa to nedalo zreklamovat niekde na slovensku? a mam sancu, ze sa mi to podari vyriesit? blbe ale je, ze neviem po nemecky? ☹

rovni
30. máj 2009

neviete ci sa tam mozem zaregistrovat a platit normalnou kartou VISA k beznemu uctu co mam v Tatrabanke
vdaka

layla
30. máj 2009

ahoj rovni ja mam tiez visu a tiez v tatrabanke. Vacsina predavajuci akceptuje PayPal, ktory si neni problem zriadit pomocou tejto karty.

marlene
30. máj 2009

layla,
ebay.de a ebay .at pri kupe novych veci je moznost ich vratit.neviem odkial si ich kupovala,ale uvadzal predavajuci moznost vratenia? ak nie tak mu posli mail.
ja mam zatial len dobre skusenosti s ebay nakupujem cez cez.de.at,uk a aj americky,zatial vsetko ok 😉

rovni
30. máj 2009

dakujem layla 😉
nevies poradit prosim ako sa zriaduje Pay Pal a co to vlastne stoji

layla
30. máj 2009

rovni - das si www.paypal.com a tam si spravis registraciu. ide o to, ze tvoja karta sa ti sparuje s paypal uctom. musis tam zadat nejake informacie priamo z platobnej karty - mesiac do kedy ti plati, meno priezvisko,adresu a vzadu, kde mas na karte podpis je tiez nejake cislo ktore musis zadat. potom na vyskusanie ti strhnu par centov /mne 0,40€/ a ty si pockas na vypis uctu /ja som isla do banky/, kde budes mat 4miestne cislo. zadanie tohto cisla je poslednym krokom. to je asi v skratke. neviem ako ty, ale ja viem anglicky velmi malo, ale zvladla som to 😉 vyhoda je v tom, ze ked posielam napr. peniaze do ameriky, tak v momente ako ich cez paypal odoslem ich predajca ma na paypal ucte - cize necaka niekolko dni a tovar odosle hned.

marlene - objednavala som cez ebay.com, dohodla som sa na vrateni penazi, ale pred tyzdnom som musela tovar reklamovat priamo cez paypal, nakolko mi po mesiaci a pol nedosiel a predavajuci mi ani neodpisala 😠

angelik
3. jún 2009

ahojte 🙂
tak po dlhom zvazovani som sa rozhodla, ze sa aj ja prihlasim
po pociatocnom vyplnani uz marne den cakam na potvrdzovaci mail
dala som resend... nic
namiesto toho po prihlaseni po mne ziada Confirm your identity, teda cislo karty, expiraciu a identif. cislo karty
je to normalne?
ved ani nic este nekupujem, preco by som to mala zadavat?
ked budem nakupovat cez paypal, tak preco?

poradte, ked viete, pls

layla
3. jún 2009

angelik a kde sa ta to pyta na tieto udaje? na paypal ci na ebay???

saska.t
3. jún 2009

angelik- je to normalne na kazdom ebay aj ked len cez paypal budes nakupovat oni potrebuju tvoje c.u pretoze ak raz ty tam budes nieco predavat (mozes a nemusis) sami si ztahuju nejake % zo sumy predaneho tovaru a to je ich zaruka a overenie. Straty udajov sa bat nemusis velmi spolahliva a zdrava firma to je nakupujem cez nich 10 rokov a vzdy mi pomohli aj ich pravnici ked ma predavajuci oklamal, bez konta ti neposlu schvalovaci mail 😉

angelik
3. jún 2009

dik, pytaju to z ebay, ale metie ma aj to, ze najprv spominali potvrdzovaci mail, ale nic mi neprislo

wild.horses
3. jún 2009

jeej, dnes som dostala zltu hviezdickuuuuu 😀 😀 😵

saska.t
3. jún 2009

angelik - aj paypal patri ebay je to vlastne len jednoduchsia a rychlejsia forma platenia nic viac takze si nerob starosti, normalne by ti mal potvrdz. mail este prist ale ja som prihlasena v nemeckom ebay, takze neviem ako presne ide ten v UK ale malo by to byt rovnako 😉

wild.horses - hm tak to ti gratulujem k 10 predanym alebo kupenym artiklom 😀 😀 pekny nick mas ... mas rada kone?

angelik
4. jún 2009

saska, dik 🙂

rovni
11. jún 2009

neviete mi niekto poradit ci ked si zriadim Pay pal,musim mesacne nieco platit (ako napr.v banke za vedenie uctu) alebo mi strhnu len ten jednorazovy poplatok 0,40 Eur ako mi tu poradila jedna dobra dusa
a potom je to uz bez poplatku?plati sa nieco navyse aj za realizovanie platby za tovar?
dakujem

saska.t
11. jún 2009

rovni nemusis mesacne nic platit za paypal a jeho drzanie 😉 ani za realizovanie platby sa nic neplati, jedine za co sa plati je ked nieco predas tak si vezmu urcite percento z predaja tovaru...

rovni
11. jún 2009

dakujem saska 😉
predavat sa zatial nechystam,len kupovat 😀 nasla som tam veci za fakt dobre ceny v porovnani s nasimi obchodmi (aj po priratani postovneho),len som nevedela ako to chodi s tym Pay Palom
dufam,ze je to bezpecne,ze ked tam dam svoje udaje a cislo karty,niekto mi nevybieli ucet 😝

nobody
16. jún 2009

rovni ..paypal je asi nejbezpečnější systém platby, protože u něj máš návratnost
horší, když s věcma obchoduješ a nakupuješ vícero kusů např. přes West. Union nebo TT -přímá platba- tam už nevíš, jestli jdeš do fajniovýho obchodu, anebo se jedná o hajzlíky

zlatý PayPal 😉

nobody
16. jún 2009

a že někdo neumí anglicky, nebo německy...na tom nic není
stejně si to ten člověk může v klidu přeložit přece

dobré je číst si názory lidí na toho člověka (pokud se jedná o elektroniku a větší částky)
jinak nevím, nejlepší je, pokud daná nabídka má free shipping
ale musíte počítat s tím, že u velkých a drahých zásilek může být nějaké clo (řekněme třeba z umístění HongKong)

už je tu asi všechno napsáno..takže já jen pár drobností, které jsou dobré vědět

nobody
16. jún 2009

četl jsem tu něco o 22 EUR a pak následném clu
ale to platí pouze, pokud vám posílá zásilku přímo firma/ e. právnická osoba/
jinak je výše dvojnásobná

tak 😉
příjemné nakupování přeju

myskapipiska
6. aug 2009

haloooo, naozaj nikto nemate skusenost s reklamaciou na ebay, musim to zacat riesit, sak uz mam kocik pokazeny vyse dvoch mesiacov, prosiiiim, poradte

bambusko
6. aug 2009

myskapipiska, skusila si napisat predajcovi? myslim, ze mozes pisat aj anglicky. urcite by som zacala odtial

saska.t
6. aug 2009

myska musis najprv kontaktovat predajcu ak sa nic nedeje tak kontaktovat priamo ebay ich pravnici sa ti hned ozvu a zacnu vyjednavat s predajcom oni ...

myskapipiska
6. aug 2009

predajca, to je taky trulo, som tam kupovala autosedacku a dohodnut sa s nimi bolo hrozne, takze to asi skusim priamo cez ebay, tam by to snad mohlo byt jednoduchsie aj s tou anglictinou. dakujem, dufam, ze to vyreklamujem.

newyorkgirl
6. aug 2009

myskapipiska, odkial si to kupovala z nemecka? ja v anglicku nakupujem na ebayi stale, ale na slovensko by som sa asi neodvazila a este taku vec ako kocik co mne sa z 5tich co sme mali na 4roch vzdycky cosi pokazilo 😀 postovne budes musiet hradit ty, odporucam potom kuriera, teda ak ti to ta firma vyreklamuje, musis mat od toho nejaky papier...

peter667
18. aug 2009

Chcem skúsiť nakupovať cez eBay z Veľkej Británie, bývam na Slovensku, rád by som si to skonzultoval telefonicky prostrednítvom SKYPE z niekym z vás čo máte skúsenosti. napíšte mi vašu SKYPE adresu a zavoláme si, dakujem

mucilienka
26. aug 2009

kocky prosim vas, ako si mam poradit z PayPal - om - mame novu kartu a heslo sme zabudli.. nechce nam to zobrat, skusala som aj prestavit, aj vselico mozne, aj tak sa to neda takto uhradit...

ikke
13. okt 2009

prosim vas, neviete niekto, ci a ako sa da stiahnut (zrusit) cenova ponuka na ebay? 😨 😅

saska.t
13. okt 2009

ikke-definuj blizsie-chces stiahnut cely artikel ktory predavas alebo si ponukla za tovar cenu o ktory uz nemas zaujem??? 😉