Posielajú tovar z ebay aj na Slovensko?

marek
14. feb 2007

Ak si objednám tovar cez ebay tak mi ho pošlú aj na Slovensko, alebo nie?Cez ktorý ebay si objednávate vy?Aké máte skúsenosti?

arieska
8. júl 2008

fakt žienky, neobjednal by niekto niečo aj pre mňa? samozrejme za nejakú províziu. ja anglicky neviem a neviem v tom ani chodiť. možno aj poštovné by sa viac oplatilo ak by sa to rozrátalo. ak by bol niekto ochotný, pošlite mi IP...ďakujem

adikasb
8. júl 2008

Magda poznam ten pocit 😀 Viem nemecky, tak mi mozes poslat link na ten kociarik, pozriem ho a s cim konkretne mas problem? Mozes poslat aj do IP.
No ja som tiez chcela taky ergo nosic z americkeho ebay, ale nakoniec som zistila, ze k cene treba priratat este to DPH a clo, co je nad 20 % a k tomu este postovne cca 30 dolarov 😲 Tak teraz to riesim cez jedneho znameho z Kanady, ze on to kupi tam a posle to nejak sem a tak, snad sa dockam... Lebo tiez mi ten nosic uz pomaly ani neda spavat a uz ho zhanam dost dlho...
Takze urcite je jednoduchsie kupovat cez niektory europsky ebay, ale na americkom su rozhodne lepsie ceny... Az na to clo a DPH 😠

adikasb
8. júl 2008

A este som chcela - ako je to s tym Paypal-om? Vybavili sme si embusovanu kartu z OTP, dosla v piatok, hned som si ju zaregistrovala a teda ja zas neviem moc dobre anglicky - ale pochopila som to tak, ze mam cakt nejake 3 prac. dni a este mi poslu 4-miestny kod na aktivaciu. Alebo treba este nieco urobit??? Ktosi tu pisal, ze poslat 1 EUR? Ja som to pochopila tak, ze mi nejake drobne stiahnu oni automaticky, no nie som si ista...

dadus
14. júl 2008

ahojte, babulky ktore nakupujete cez nemecky ebay,prosim vas poradte mi ak viete....objednavala som si z nemecka a dotycny mi to poslal nejakym kurierom hermes versicht ci ako a to uz 29.6. a do dnesneho dna mi nic neprislo. neviete niekto s ktorou kurierskou sluzbou spolupracuje tato hermes sluzba tu na slovensku, alebo ci tu maju nejaku pobocku, nech si zistim, kde sa nachadza moj balicek?za kazdu odpoved budem velmi vdacna, nebol to zrona najlacnejsi balicek...tak by som si ho rada nasla....mozete pisat aj do ip, dakujem 😉

mywiel
14. júl 2008

Ja nakupujem cez anglicky a francuzsky ebay uz som kupila asi 200 veci a som spokojna akurat som mala nemilu skusenost z Ciny, od nich si uz neobjednam.

bibula
14. júl 2008

ja mam pay pal a v pohodke,inac mam vub,vsetko robim cez net,nemusela sm ani ist do banky kvoli tomu.

bibula
14. júl 2008

mywiel-napises mi nejake dobre stranky na ss?diky

adikasb
14. júl 2008

Aj ja uz mam pay pal 😵 A uz sla aj prva platba 😀 Teraz este chceme talkie-walkie (prenosne vysielacky)objednat cez ebay, len ich musi popozerat muzik a vybrat ktore, do toho sa az tak nevyznam 😝
Baby a co vsetko ste uz kupili na ebay, pre motivaciu 😀

mywiel
14. júl 2008

Adikasb je som si kupila vacsinu veci pre babo, mrkni do albumu a aj stare kabelky take vysivane goralkami so striebornym uzaverom ako po starej mame, strasne sa mi pacia. 😉

bibula
8. okt 2008

moze sa mi prosim ozvat niekto kto aj predava? /do ip/ potrebujem poradit,dakujem.-) 😉

halaska22
8. okt 2008

Ahoj bibula ja som uz na ebay 3 roky a predavam vo velkom ale ja zijem v uk takze mam uk ebay profil. co by si potrebovala poradit? 🙂

virginia
9. okt 2008

Baby, ked neviete jazyk, tak nakupovanie cez zahranicne stranky nedava zmysel, nie je to zabava.
Ja pouzivam americky ebay a som max. spokojna. Zatial mi nepreclili ani jednu vec, aj ked nieco take ako kocik som nekupovala. Ale oblecenie sa oplati. Ale len v tom pripade, ak mate zaujem kupit si nieco znackove za nizke ceny. Lacne "neznackove" veci tam maju tiez, ale to sa kvoli postovnemu vacsinou uz neoplati.
PayPal je jednoduchy a bezpecny. Len si treba nastudovat stranku. Tam je napisane vsetko.
Ja som si tam naposledy kupila saty, ktore stoja v obchode 400 USD za 90USD uz s postovnymi 🙂 .
Maly chodi tiez len v znackovych veciach, ale nie preto, ze je to snobizmus, ale preto, ze ich nakupujem lacnejsie ako u nas v detskom obchode v meste (dovoz z ciny a polska) a kvalita je neporovnatelna.

bambusko
10. okt 2008

kupovali ste niekto keramicky noz kyocera? strasne ma to laka, ale u nas ich predavaju raz tak draho. ak by som kupila 2ks, snad mi na to nevyrubu clo a dph? 😕 neviete, je nejaky limit pri nakupe z usa, ktory ak sa prekroci, je treba platit clo a dph?

virginia
10. okt 2008

Ano, limit je 40 EUR, ak to posiela fyzicka osoba, co vacsinou v Ebay je. Od decembra to bude 150 EUR.
Ale to neznamena, ze clo a dph budes urcite platit. Ja som si objednavala zehlicku na vlasy, bola tam prilozena aj fa vo vyske 100 USD a nic mi nevyrubili. Tak mozno budes mat stastie.
A noze nepoznam, takze neviem posudit, ale hadam budu dobre.

bambusko
3. nov 2008

dnes mi prepravna sluzba dorucila az domov zavesne kreslo, kupila som ho pred tyzdnom z nemecka, takze som uplne prekvapena, ako rychlo to doslo. poplatok za dodanie bol len 5€ 🙂

http://stores.ebay.de/3D-Junior-Shop_Hangesesse...

wanda007
6. nov 2008

nechce sa mi skusat a experimentovat, tak sa pytam: na zriadenie paypal staci obycajny osobny ucet napr. v tatrabanke a kartu VISA electron? alebo musim mat VISA alebo MasterCard alebo alebo co. Mala som kreditku MasterCard, ale ako dostavam len rodicovky prispevok, tak som to zrusila, pretoze mesacne bol poplatok za kartu 70 Sk. Iba ak bol splneny limit 8.ooo Sk realizovanych platieb, tak bol poplatok nulovy.

olise69
9. nov 2008

Ja mám Visa k sporožíru a ide to cez Paypal

olise69
9. nov 2008

Dph a clo sa platí , ak tovar presiahne 22 eu (adekvátne tomu dol )a je z mimo územia europskej únie. Ale záleží od colníkov. Doteraz mi preclili len 1krát, hoci ceny boli vyššie. Niekedy pomôže , ak požiadate aby na balík napísali Gift.

nobody
9. nov 2008

lepší radši přes UK Ebay

množí se podvody, ale týká se to spíš špičkových aut anebo drahých věcí 🙂

olise69
11. nov 2008

A čo si tu písať nejaké dobré tipy,linky, čo sa podarili na ebay ?
mne- kočik Chicco trio, detské polohovacie lehátko

olise69
15. nov 2008

Nemáte niekto skusenosti s kupou monitora dychu?

bambusko
12. dec 2008
jankando
12. dec 2008

Caute baby..
ja tiez nakupujem na ebay.co.uk....i predavam tam. 😉
spokojna som i s postovnym i s dorucovanim.ja som ale v uk..takze to mam sem tam hned na druhy den, alebo zalezi , ked predavajuci odosle..co sa tyka postovneho..jasne, ze kazdy si chce nejak zarobit , nie? 😉 no a urcite zalezi na vahe veci...
a ja platim cez paypal a som maximalne s nim spokojna.... 🙂

charlinka
12. dec 2008

Ahoj, když jsem žila v UK tak jsem na ebay dost často nakupovala a nikdy nebyl žádný problém. Od značkových hodinek, přes kočár, autosedačku, repráky k pc, celá sada Dvd Friends, prostě cokoliv. Muj přítel dokonce takto koupil na aukci auto za pár kaček (liber).

myskapipiska
13. jan 2009

baby, objednavala som si cez ebay.de kocik, ako dlho trva take dorucenie?

lulu28
16. feb 2009

Ahoj,

chcela by som sa spytat ci by sa dalo kupovat z ebay.UK od niektorej z Vas. Ja moc jazyk neviem. Uz som tak kupovala od jednej dobrej duse, ale uz sa neda ☹ Mohli by ste mi prosim poslat do IP info.

iwanka
16. feb 2009

ahojte, viete mi poradit na ebay, ked chcem dat cenu, ale nie na bidovanie, mi tu nechce vyhodit tu moznost, tak ako????
predavam totiz kociar

layla
2. máj 2009

caute kocky, objednala som si tovar z ebay a dosiel mi poskodeny - tricko a je na nom flak / novy tovar 😖/ myslite, ze sa to bude dat reklamovat??? uz ste niektora riesila reklamaciu cez ebay??? ja este nie, doteraz som mala len dobre skusenosti...

saska.t
2. máj 2009

iwanka - hladaj sofort kaufen alebo v angl. neviem mas 😉 to v moznostiach ked zadavas cenu ....

layla - da sa vsetko reklamovat, najprv by som napislala email predavajucemu a on ti bud poskytne novy tovar alebo rabat a ak nebude reagovat treba to hlasit na ebay adminovy a ten to bude riesit za teba

😉