Posielajú tovar z ebay aj na Slovensko?

marek
14. feb 2007

Ak si objednám tovar cez ebay tak mi ho pošlú aj na Slovensko, alebo nie?Cez ktorý ebay si objednávate vy?Aké máte skúsenosti?

ikke
13. okt 2009

pokuka za tovar, o ktory uz nemam zaujem
uz som zistila, ze sa to asi neda 😖 resp. iba za urcitych vymedzenych okolnosti

saska.t
13. okt 2009

presne si to pochopila a najdes to vo svojom menu, ale bez vazneho dovodu to nejde... 😅

ikke
13. okt 2009

...9 min. pred koncom aukcie som bola prebita 😀 uff

wild.horses
13. okt 2009

😀

tynushqa
30. nov 2009

Ahojte,
nevie mi niekto povedat kolko ho stoji priblizne postovne z UK na Slovensko a aky je kurz libry? 😀
Dakujeeem

tynushqa
8. jan 2010

Ahojte,
potrebovala by som poradit ohladne paypal-u. Som zaregistrovana, zacinam sa na stranke celkom orientovat, len neviem ako je to s tam PP? je zavisly PP od ebay-u? Chcem si nieco kupit, ale neviem ci musim zosynchronizovat PP a ebay alebo to moze byt nezavisla platba cez PP?
Dakujem

cmulinko
8. jan 2010

Niektore veci si mozes kupit kreditkou a nepotrebujes mat aktivny PP.Uz som par krat nakupovala cez ebay,ale platbu PP som ani raz nepotrebovala.

tynushqa
8. jan 2010

Cmulinko,
viem ze niekedy sa da platit len kreditkou, ale veci co som vybrala prave ja chce pani uhradit cez PP. Len neviem ci mam mat zosynchronizovany PP s mojim kontom na ebay-i, alebo to mozem byt nezavisla platba, cize samostatny PP?

saska.t
9. jan 2010

tynushqa - to je uplne jedno ci je zosynchronizovany s ebay alebo nie je to stale len PP takze tej pani to bude uplne jedno, takze je to na tebe 😉

bihan
9. jan 2010

Ebay a Paypal sú nezávislé stránky. Väčšinou ebay registruje tvoj účet na paypal, ale pri platbe sa môžeš prihlásiť na akýkoľvek účet, predajcovi (aj ebayu) je to jedno, či to zaplatíš zo svojho alebo akéhokoľvek iného účtu, podstatné je, že peniaze odídu 😉

babulka
9. jan 2010

Tynushqa - postovne ma kazdy predavjuci individualne, pri beznych veciach je to libru-dve, co je super...ale niektori nevedia co pytat a daju si aj 8 libier za DVDcko 😝 To sa mi ani neoplati... Nakupujem tam hlavne DVDcka - filmy pre mna, hlavne TV series (House, Prison Break, Lost...) a rozprvaky pre syna, CDcka, knihy, kozmetiku, ktoru u nas nezozeniem. Oblecenie uz nie alebo minimlane, to si nakupim v UK vzdy osobne 😀

anda123
18. feb 2010

Ahojte maminky poradite, chcela by som objednat konkretne detske knihy z UK. Nemam vsak s takym nakupovanim ziadne skusenosti. Samozrejme je dost drahe aj postovne. Nebudete niektora objednavat? Podelili by sme si postovne. Ak ano poprosim napisat do IP. Dakujem za rady a pomoc

saraaa
19. feb 2010

Ahoj Tynushqa - chcem sa opytat ci by si naahodou nemala nejaky UK serial na predaj 😕 Ked som bola v UK sledovala som napr.Absolutly fabulous, dobra sranda, tak tuto seriu by som mozno rada zohnala alebo aj ine...🙂

saraaa
20. feb 2010

Babenky, neviete mi este niektora povedat kolko moze stat postovne z nemecka doporucene do 1kg? alebo kde to najdem, nemecky neviem :/ len anglicky..
Predavajuca odo mna chce 16 Eur, co sa mi zda byt prehnane... 😒

bihan
20. feb 2010

16€ z Nemecka je cena približne za kuriéra, nie za obyčajnú poštu.

saska.t
20. feb 2010

obycajna posta do 10 eur.... doporucene to sedi na 16 eur, niekedy pytaju do 24,-

pancake
20. feb 2010

ja mam skusenost postovne z UK na SK 10g=80centov

saraaa
20. feb 2010

takze to sedi na obycajnu doporucenu postu, nie kurierom?
diky moc! 😉

saraaa
9. mar 2010

Ahoj babenky, prosim este o radu, zriadila som si paypal, len chcem vediet aky je postup pri plati tovaru v librach..dakujem moc krasne.

bihan
20. mar 2010

Paypal ti to zúčtuje automaticky v menej, ktorú udáva tvoja banka, alebo to prevedie v librách a tvoja banka ti to stiahne z účtu v eurách.

myskapipiska
19. máj 2010

poradteeee, vydrazila som na ebay kocik, zalatila a cakam a cakam a nic, tak som ich kontaktovala prvykrat - ticho, druhykrat - ticho, kontaktovala som priamo ebay a tam som dostala odpoved, ze oni mi nepomozu, lebo je to uz vic ako 45 dni od nakupu, ze sa mam obratit na policiu. poradite mi, ako postupovat? a to cakanie odovodnujem tym, ze raz som od nich uz kupovala a dorucenie im trvalo dlhsie, tak som si myslela, ze ved poslu, ze zase im to len trva

saska.t
19. máj 2010

to je divne, lebo ak sa nic nedeje ebay nemoze jednat skor ako po uplynuti 30 dnovej lehoty, taku dobu ma predavajuci cas aby ti to poslal aj na koniec sveta, tak odpoved ebay sa mi naozaj nezda....

lendy1
19. máj 2010

myskapipiska,
nejspíš máš smolíka.
S e-bay nikdy nic neřeším, pokud zboží nepřijde po 14dnech, max. čekám 3týdny, ihned kontaktuji prodávajícího přez mail nebo přez zprávy na e-bay a pokud nekomunikuje, tak nahlašuji vše na paypal. Tam mi 2x během pár minut vyřešili můj spor s prodejcem a vrátili mi peníze. Ale musí to být právě do těch 45dnů od zaplacení. Pak už nezmůžeš nic, max. můžeš dát negativní hodnocení prodejci.

myskapipiska
20. máj 2010

stal sa zazrak, vcera som este raz napisala predajcovi, ze chcem cislo zasielky a normalne odpisali, len ked si to kuknem na dhl.de, tak je to tam nejak divne evidovane, no ale aspon nejaky pokrok 😀

mataharyy
13. dec 2010

Ahoj,
můžu pár dotazů, hlavně k platbám, na ebay se platí jen přes PayPal?? Vůbec s ním nemám zkušenost a s tím jak jsem jazykově nadaná se toho děsím 😅 Každopádně jsem koukala na ebay a opravdu se oplatí nakupovat tam... Tak bych ráda zkusila, na překlad používám google, tak je to o to zajímavější 😀 zatím jsem se neregistrovala, právě kvůli tomu že vůbec netuším jak to funguje. Nejdříve si založím PP, to mám v bance dát nějakej souhlas a pak se regisrtovat na té stránce PP? A až tam budu zaregistrovaná, tak se zaregistruji na ebay a hurá do nákupů? A ještě se chci zeptat je možnost nějakého skladu, někde jsem o tom četla, kam si můžu nechat zasílat balíčky a jednou za čas mi to pošlou vše najednou, nemáte někdo zkušenost? A u těch plateb tam vždy zadám měnu ve které budu platit, nebo si to musím dle kurzů přepočíst na libru 😅 Ptám se jak idiot, vím, ale jsem z toho víc na prášky než při prvním dni v nové škole 😀 Díky za pomoc 🙂

neu.sona
9. feb 2011

Ahoj holky,

chci se zeptat, jestli se nenajde nějaká dobrá duše, která by mi pomohla, a která nakupuje aktivně na EBAY??
Chtěla bych jednu věc, která se dá levně sehnat jen tam. Já tam ale jinak nenakupuji, není proč. A tak se chci zeptat, jestli by mi jí někdo nekoupil na svůj účet a já bych to všechno uhradila. Pokud by se taková dobrá duše našla, napiště mi prosím do IP.

Moc děkuji!!

neu.sona
10. feb 2011

Nikdo :(?

lussy52
15. feb 2011

Ahojte chcem kupit cez Ebay pomoze mi niekto???

kristina11
24. máj 2011

Ahojte potrebujem jednu trojkolku cez ebay, objádnava niekto aj pre iných, zaplatím vopred.
Dakujem.

dakota14
30. máj 2011

ahojte dievčatá teraz som sa zaregistrovala na ebay.co.uk už dávnejšie o tom uvažujem odtiaľ kupovať vecičky kedže sú tam fakt super ceny ja som fotografka a rada by som si tam nakúpila vecičky ako sú tie sukničky TUTU a keď som pozerala za aké smiešne sumy sú tam a za aké som ich ja nakúpila na jednom bazáriku tak mi až dvíha žalúdok tak by som prosila o radu zaregistrovaná som len čo teraz s tým učtom pay pal mám kartu v slovenskej sporitelni mám behnúť do banky alebo čo teraz mám kde to registrovať alebo synchronizovať chcem skúsiť kúpiť nejakú lacnejšiu vecičku a potom sa uvidí ako ďalej bola by som rada veľmi by mi to pomohlo lebo na slovensku je teda všetko drahé a nahadzujú si na to strašne moc diky za rady 🙂