Posielanie balíkov

mikejla26
23. okt 2009

prosim poradte mi ako sa da najlacnejsie posielat balik do 2kg,a co sa oplati zatial som na posielani len skodovala..dakujem

vanessa2005
13. jún 2013

Ahojte babenky.....chcela by som sa opýtať,ako ste posielali kočiar trojkombináciu?...ďakujem

dadka28
18. júl 2013

ahojte kocky...poradite mi najlepsiu moznost-cize najlacnejsia co ma vyjde,ked chcem dorucit autosedacku??

trucker12
1. aug 2013

ahojky, chcem poslať balík na dobierku, ktorý je v prenosnom kufríku, vie mi niekto poradiť čo sa týka balenia? Neviem či to treba zabaliť do papiera a previazať, alebo zabaliť a nechať ucho vonku aby sa to ľahšie nieslo. Ešte nikdy som takto balík neposielal 🙂

lovely73
21. okt 2013

@trixi ☹ toto som tiež nevedela dakujem pomohli ste mi dakujem

anjelikk2013
8. jan 2014

dobrý večer,ja som tu este nová,ked mi pošlu peniazky na učet,a potom pošlem balík,kolko budem platit na pošte? kolko mam kupujucej zaratat? dobierka sa mi zdá moc drahá,dakujem

caoli
8. jan 2014

@anjelikk2013 na stránke sl. pošty máš kompletný cenník podľa druhu zásielky, podľa váhy… http://cennik.posta.sk je to tam veľmi prehľadné, dozvieš sa čo potrebuješ.

sisatopic
10. mar 2014

ahojte, chcem sa spytat, ci ste niekto posielali krehky tovar, ako napr. sklo, porcelan. Neviem, ako to poslat, aby nedoslo k poskodeniu, vdaka

lianka2
14. nov 2014

Ahojte. Prosim vas chcem poslat postou kuchynku detsku ale naledala sa mi uz zlozit a nemam na to krabicu. Obalila som to do novin a handier a oblepila a dala do vreca len sa bojim aby to kupujucej prislo v poriadku a nezlomilo sa to bahodou. Ked to budem chciet poslat ako krehke kolko sa za to doplaca? .

rowena10
15. nov 2014

ahoj chcem sa spytat kolko sa asi tak plati za balk za tu dobierku?

gn
19. jan 2015

baby neviete ako to je po novom s dobierkou do ČR? koľko stojí dobierka do ČR na adresu/účet alebo či sa vôbec dá poslať?

marianivanega666
20. máj 2015

chcem sa opytat je normalne , 😒 ze sa ma na poste pytaju co posielm v tom baliku?

geinamed
21. máj 2015

dobrý den baby, asi to tu nepatrí, ale neviem kde sa mám spýtať nemáte na predaj veľké bublinkové obálky? dakujem

jaja273
16. jún 2015

Ahojte,dnes som poslala balík s hmotnosťou 0,725 g doporučne a platila som zan až 4 eurá,normálne som okoktavela:(

sonia415
25. jún 2015

Ahojte chcem sa spytat ci ste niektora posielala uz postielku , neviem totiz ako to mam cele zabalit.

irwin
5. nov 2015

@jaja273 myslím že je to podľa váhy a rozmerov...možno záleží aj kraj.. neviem .. Kto vie nech napíše....+ PýTAM SA - spomínate tu plastové obálky - o čo sa presne jedná? platí to len na listy poistené..??? Kto mi vie blžšie poradiť? ďakujem.

katka88171
16. feb 2016

Ahojte žienky 😊 Chcela by som sa dozvedieť ako posielate baliky alebo len vecicky samotne a ako zistim nejaký cennik?Som v tom začiatočník,tak prosím radu😊 Dakujeem😉

jessy_ka1
16. feb 2016

Poradte mi prosim ... chcem vediet ako to je s tym ked poslem predavajucej postovne vopred na ucet ale len postovne a ze za vec ktoru mi posle chce napr 10€ tak ako to funguje? Je to tak ze ona zaplati len postovne a ja zaplatim dobierku pri prevzati tych 10€? Prosim som neskusena a vobec sa v tych veciach nevyznam 🙂

kubickaada
27. júl 2016

dobrýden, chcela som sa pýtať kolko budem platiť poštovné na pošte za balík do 2kg, ktorý pošlem ako list, Ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

kubickaada
22. aug 2016

baby, ak chcemposlať balík obyčajne a nie doporučene, na balík stačí napísať len meno a adresu toho, komu to idem posielať? a tak isto j na podací lístok? len meno a adresu adresáta ? dakujem

irwin
22. aug 2016

@kubickaada obycajne neposielaj lebo to zenske odtialto nepreberaju

katina12
11. okt 2017

dobry den potrebujem poslat kabat doporucene tak potrebujem radu ako mam poslat,ked poslem ako list su tam nejake rozmery pri baleni ktore treba dodrzat?