Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

mimi
5. jan 2007

snilko7 😀 ja asi dnes vecer nezaspim 😀

mimi109
5. jan 2007

no moj manzel ked je rozospaty alebo ide v noci na wc cika po sediacky 😀

snilko7
5. jan 2007

mimi ja asi tiež tie, tak som sa v prvom momente zľakla...manžel pozerá dole telku, malý spí...tak kto to sedí na záchode? 😕

mimi
5. jan 2007

ikke,aj to uz bolo odskusane a poviem ti,ze to bolo este horsie,musela som ten zachod cistit pred tym nez som si nan sadla 😠 😀

snilko7
5. jan 2007

mimi, súhlasím u nás podobne 😝

mimi
5. jan 2007

ja som sa uz davno,tak dobre nezasmiala ako na tejto teme 😉
snilko7,ty mas doma o zabavu postarane,vsak? 😀

snilko7
5. jan 2007

mimi no u nás je vždy rušno 😎

mimi
5. jan 2007

este ma vie jedno nastvat,ked moj ide zo zachodu si umyt ruky do kupelne,tak vzdy kopne do mojho krasneho kvetinaca,chudak ten kvet,ze este nezvedol kvoli tym narazom ☹

mimi109
5. jan 2007

snilko7 ty si to tak perfektne napisala o tom wc, som mala dost 😀

bluff
6. jan 2007

snilko vyborne som sa pobavila 😀 😵

verulka
6. jan 2007

kocky, moj je tak lenivy za na90% cika posediacky. Ono zachod je jedine miesto, kde ma clovek aspon trochu klud. Chalani zatim cikaju tak, ze dosku nadvihnu par cm, takze s nesklopenou doskou u nas problem nie je...

olinka6226
6. jan 2007

baby skuste kupit drevenu dosku na wc, ona hore nedrzi, ked chce curat postojacky, tak si ju tam musi pridrzat. 😀 moj sa naucil posediacky, cisto, takze nemusim riesit take veci ako zdvihnuta doska 😀

certica
6. jan 2007

moj sa naucil cisto postojacky so sklopenou 😀

zuzu13
6. jan 2007

mám doma dvoch chlapov a po neúspešných pokusoch vtĺcť im do hlavy sklápanie WC dosky to pekne spravím sama ke%d idem ja 😅 , no čo, budem sa ja rozčuľovať? Nebudem 😀
Inak tá drevená doska, je dobrý nápad....

certica
6. jan 2007

zuzu, my sme raz mali taku dost pevnu a hrubu dosku, ze tiez nedrzala a liezlo to na nervy mne, ked som umyvala hajzlik a musela ju pridrziavat hore 😲 😀

olinka6226
6. jan 2007

certica ale ma to svoje vyhody, moj bol tak lenivy drzat si ju hore, ze sa naucil posediacky. a ja, co raz za tyzden umyvam wcko, si ju tych par minut pridrzim s radostou, hlavne ked sa mi nestane ze v noci padnem do zachoda... 😀

zuzu13
6. jan 2007

olinka, mne sa nestane, že padnem do WC 😀 nakoľko moja zadnica pevne objíma jeho okraje 😀 😅 ☹

certica
6. jan 2007

zuzu 😎 😀
olinka, v mojom pripade staci normalna-teda aby som bola presna mame samopadaciu spomalovaciu dosku, ale to skor kvoli krpcovi, aby nam pri volnom pade nerozbilo misu 😅 a muz sa triafa tam kam ma aj so sklopenou

mimi
6. jan 2007

zuzu13, 😀 pomaly sa pridam k tebe 😉

loren
12. jan 2007

no ty chlapy musia byt dobri ked je tu zrazu tak ticho 😉 ja sa trochu postazujem nie ze by som mala zleho manzela je zlaty len jedno mi vadi momentalne kedze som tehotna nikde nemozem poriadne uz ist a on si chodi do baru a ja mam pocit akoby mu ten bar a ludia tam boli mylsi ako ja ,robia mu tam kamarati.povedal mi ze sa potrebuje odreagovat po robote trochu ,tak dobre chodil tak 2 krat do mesiaca. Ale teraz minuly tyzden bol tiez a dnes sa chysta zas. A ked mu to vycitam tak to aj tak nechape.Povie ze nic zle nerobi.Tak ja neviem ale je mi to luto ja by som mu to neurobila ale mi zeny sme asi citlivejsie v tomto. ☹

zuz26
12. jan 2007

loren, aj moj manzel chodieva na pivko s kamosmi... tiez ma to niekedy vytaca, hlavne ked potom nachladne a musim sa o neho starat 😠 ...ale snazim sa to viac chapat, lebo ak ide len napriklad raz do tyzdna, tak to nie je nic hrozne...muzi potrebuju muzske debaty a zeny chodia s kamoskami na kavicku... to je normalne....
.... v novom roku som si povedala, ze sa budem na to divat s nadhladom,lebo potom sa iba zbytocne hadame... aj ked uvidim kedy ma to tiez vytočí, potom napišem 😉

loren
12. jan 2007

vsak ja to beriem nech si ide sadnut ale preco do baru

verulka
12. jan 2007

loren, ten moj ma vychadzky neobmedzene 😉 tak isto ako aj ja...Teraz si tehu a velmi citliva. No som si ista, ze drahemu zo vsetkeho najviac zalezi na tebe a babu...ja by som mu to nezakazovala, to nie je najlepsi sposob. Skus sa s ni dohodnut na nejakom systeme( mne nappr. ked vopred povedal, ze ma na vecer program, tak som sa v pohode zariadila...tak isto mu hoorim ja, kedy mam nieco v plane)
Ja som v tomto trosku ina, nakolko ja sama potrebujem slobodu ( iked casto iba ten pocit, ze mozem...) takze preto mam asi taketo zmyslanie. Moj drahy nikdy nechodil von stale, nakolko chcel byt s nami. Ale ak dosiel unaveny a nevrly z roboty,bolo aj pre mna jednoduchsie nech si vydychne mimo. Ked boli nase deti male, tak sme sa striedali, teraz uz chodime opat spolu von.
zuz, nadhlad je dobry pristup, som stastna, ze aj m oj muz ho ma 😉

loren
12. jan 2007

lenze ja som uz v pondelok vedela ze pojde von ani mi to nemusel hovorit ja ho nechcem obmedzovat alebo nieco zakazovat ale nechapem co na tom bare ma? Vsak tam sa da len chlastat a pozerat po babach.

dorotka
12. jan 2007

loren skor viest chlapske reci moj tiez chodi
a predtym mi to nevadilo ale ked som musela zostat lezat sama a cely den som sa tesila kedy pride a on zrovna vtedy chodil neskor z prace a nahodou si este vymyslel pivko tak ma to neskustocne vytacalo ze mam byt zas sama
nepomohlo by ti ak by ta nejake kamosky prisli pozriet obcas domov?

andrea.m
12. jan 2007

môj manžel je tak pracovne vyťažený,že by som mu taký bar aj dopriala len tam nemá s kým ísť.doteraz sme chodili spolu,ale teraz mi vadia nafajčené miestnosti tak sedíme doma.

loren ide o to čo ti vlastne vadí.či len to že on je s kámošmi a ty si doma,alebo chodí z baru opitý.čo sa týka pokukovania po babách je to vec vzájomnej dôvery.

loren
12. jan 2007

on sa zase neoziera to nie jasne ze si trochu vypije ked uz v tom bare je ale nepride staty domou to by este tak chybalo popravde ja som ziarliva je to vo mne a ked si predstavim tie pipky co tam chodia tak ... verim mu to by musel byt uz debil keby nieco spravil ale aj tak je to vo mne .ale ja si to dako vyriesim vykaslem sa na to a ked by sa daco stalo bez mihnutia oka pojde...

andrea.m
12. jan 2007

veru loren tú žiarlivosť si musíš ustrážiť ty sama v tomto ti nikto nepomôže.

dorotka
12. jan 2007

loren kasli na zenske ked mu to budes dookola odmielat tak po nich aj kukat zacne

vavka33
12. jan 2007

loren aj ja som ziarliva,ale vzdy vsetko prediskutujem s manzelom,kazdy moj hlupi ziarlivy vyplod a potom som uz kludna.