Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

tilly
7. nov 2006

juj, baby, tí naši muži sú strašní, ja že si tu prečítam ešte tak 2 príspevky a tu sú 4 strany!!! kto to má čítať??? 😀

zuzq, nie ☹

emjee
7. nov 2006

😲 som to len tak zbezne preletela - moj muz asi nie je typicky chlap 😲 😀 navari, napecie, uprace, vyperie, povesia aj zvesia a posklada pradlo, aj ponozky uz zasival, akurat zehlit este nevie, ale naucim ho 😀 - no niekedy mi lezie na nervy, ze je taky poriadny a chce to aj po mne 😀

expertka8
7. nov 2006

...ja sa musím pridať k emjee...asi mám doma "nezmara" 😅 ...ktorý navyše ešte aj ožehlí...a zo všetkého najradšej doma "balkónojume"...kedy si večer..keď už detičky spinkajú...spravíme si *čajíkovú siestu* a častokrát prekvákame aj 2-3 hodinky 😲 🙂 ...toto robíme pravidelne každý večer....
...televízor nám slúži len ako kulisa... 😉 ...takže keby nám hneď ukradli túto zabijacku bedňu vzťahov a času...absolútne nič by sa nestalo 😉

...každej z vás želám krásne mangelstvo ...plné porozumenia...spokojnosti...a v neposlednej rade lásky.../a najmä komunikácie...pretože práve tá upevňuje vzťahy/ 😉

belnea
7. nov 2006

citam,citam ... to kolke tu mame za muza toho isteho chlapa??? To su tak strasne podobni ... az strasne ... my zase budeme mat babatko a zda sa mi, ze sa vsetko pokazilo ... mam pocit, ze tu tehotensku nervozitu ma on a nie je, len vrci, vsetko musim robit sama, zda sa mi, ze si ani nevazi, ze nosim zivot v sebe ... je mi z toho smutno a ked tu este citam,ze vsetko sa pokazilo po narodeni babatka... co ma potom caka ... predtym nebol taky...siblo mu alebo sa citi ohrozeny dietatom ??? ja neviem, sme spolu uz 6 rokov,take 2 je uz lenivy a nepomaha mi ... niekedy mam pocit, ze ho nechcem ani pri porode,... 😢

peha
7. nov 2006

baby asi ma zabijete, alebo si budete mysliet, ze mam doma klon, alebo si myslite ze si vymyslam, ja mam doma uzasneho chlapa.
ani neviem co vsetko o nom genialneho povedat.
rano skoro vstava -- potichu - aby ma nezobudil, ak je neporiadok v kuchyni, tak ho uprace a umyje riad. aj poodklada.
nenechava za sebou bordel, vsetko si za sebou uprace, nie sibnuto pedant ale normalne zdravo, skor ja mam pocit, ze som vacsi bordelar. v skriniach ma poriadok, v naradi, vsade. prehladne.
nakupuje vsetko co treba, sameho od seba ho napadne, co ma kupit a ked vidi nieco dobre v obchode (minule mali lacnu detsku deku, kupil) tak to donesie domov. obcas sa stane ze mame 3 smetne kose 😀 ale aspon triedime odpad 😵
domov z prace chodi okolo 17, vzdy sa spyta ako sa mam, ako mi je, ako sa citim. skoro kazdy vecer mi masiruje krize.
chodi so mnou na vystrenia, pomaly aj do zubarskeho kresla. ked som bola v nemocnici, nosil mi oblozene vlastnorucne vyrobene chlebiky, vytlacenu cerstvu stavu z ovocia, pomasiroval ma a stale smskoval.
do krcmy ide, len ked ho vydurim a poslem s kamosmi, aj to mi odtial po 2 pivach posiela smsky, ze ako ma miluje 😉
z sluzobiek mi stale vola a ked dorazi na miesto, da vediet, ze dosiel v poriadku.
ked sme na dovolenke, tak on je sportovy typ, tak skoro rano ide behat, alebo cvicit alebo fitnes a az potom ide so mnou na ranajky a potom je schopny krasne so mnou lenosit niekde na brehu a nic nerobit a tvarit sa, zeho to bavi. cita si, skrabka mi chrbat a rozmaznava - stale.
respektuje moje kamosky, moje uchylky, moje telefonovanie, moju matku (a to klobuk dole). respektuje moju maniu fotografovat (t.j. stat kazdych 5 krokov a chytit moment zapadu slnka, alebo smejuceho sa cloveka a trpezlivo stoji a caka.) ja ho proste obdivujem.

berie ma taku aka som. a ja jeho takeho aky je. obaja mame svoje muchy, ale nehadame sa. vazne. mozno pre niekoho nudne manzelstvo, mozno stereotypne, ale ja to volam krasny sladky stereotyp.
ked sa vecer bavime pri telke, aj ju vypneme a kecame aj do noci.
a stale ma bali, a rozprava mi lichotky. a hovori, ze ci mi moze tlacit kaleraby aj dalej 😀 a ja ze ANO 😵
a presne ako pises expertka, my sme tiez schopni za den spolu prekecat niekolko hodin a stale si mame co povedat. a to este nemame deticky, ze nie len o hovienkach a papani, ale tak o vsetkom a o nicom.
a co je na nom uzasne, ze ma stale rozosmeje. vzdy, aj keby sa neviem co dialo. proste, ked vidi, ze mi je clivo, alebo nieco smutne sa stalo, tak pride a zacne mi rozpravat dovtedy hovadiny, kym sa mi kutiky ust neusmeju 😵

proste ho milujem. a nemam teraz ani vobec ruzove bryle, jednoducho sme sa nasli 😵

belnea
7. nov 2006

Peha - super, tak tak takehoto muza som mala aj ja a boli casy, ked som si zavidela sama sebe a tlacili sa mi slzy do oci, aky je uzasny a ako mi je super. Bavili sme sa o vsetkom, nemali sme dietatko a predsa sme vyberali mena a behali po obchodoch a pozerali male vecicky 😢 a teraz????Babatko v brusku, za 3 mesiace rodim, meno nemame, lebo sa mu nic nepaci, ale sam mi nepovedal, co by sa mu pacilo, neboli sme v jednom obchode pre babatka, nepozreli jeden kocik, ked mu poviem, ze mi je zle, aj on povie, ze je jemu ... je mi do placu ... vies, do tej prvej polovice to bol on, co si pisala ty, ale teraz ... sedi len za pc ... pride z roboty, naje sa, telka, pc ... dokola,ked mu poviem, ze sa uz ani spolu nebavime, ani ho to nejako netrapi ... je mi smutno, len sa tesim, ze mam malicke v brusku ... ale ako to dopadne vsetko ... neviem...

peha
7. nov 2006

to mi je strasne luto.... belnea, a co sa stalo ? stal sa nejaky zlom, alebo tym, ze si tehulka ? nechyba mu nieco ? komunikacia, sex ? neviem co ... inak to nechapem, ako sa mozu takto chlapi zmenit.
zazila som to v minulosti, ale teraz mam chvalabohu klop klop doma poklad.
ak ti mozem nejako pomoct, tak sa kludne ozvi, napis IP. nebud smutna, verim, ze sa to dako musi vyriesit. ak chces, napis viac. ci uz tu alebo do posty. pa

belnea
7. nov 2006

napisem ti IP, neviem, ci mi poradis, potrebujem sa asi len vyzalovat ...

peha
7. nov 2006

aj ked nepomozem mozno, aspon vypocujem, kludne sa vyzaluj. drzkajsa, zatial dobru nocku.
ak chces, nastav si v pase, v ktorom si tt, a tak. drz sa 🙂

verulka
8. nov 2006

Peha, ja som tiez spokojna..Mozno by sme s Emjee a Ex mohli zalozit novu temu 😉 U nas kazde rano zazvoni budik- muzik vstane a ja este spim. Urobi detom ranajky(aj sebe), mne kavicku, desiatu, pripravi to v obyvke a potom ma dojde zobudit. Ja idem zobudit deti a pomaham im obliect sa (i ked to uz teraz velmi netreba), on je pocas toho na WC 😀 - ranny ritual. Ptotm sa najeme, krpci mrknu rannu rozpravku, doobliekame sa a ideme spolu von- rozvoz skolka (kazdy 1 chalana), skola, robota. Poobede domov- cestou idem nakupit, mam auto. Stretavame sa zvacsa o pol5 az 5,. Najeme sa, ideme von, hrat sa apod. Na telke mame iba 5 programov, takze ju moc nekukame(iba ja vecerne spravy). Potom muz casto nieco navari, solu ulozime uz okupane deti a kym zaspia, mame volnu zabavu...Potom sa venuje sebe navzajom a potom pokecame 😀 . AK ma vela roboty, tak relaxuje v horucej vani, ja vezmem deti sama. KEd som chora, unavena- pocas skusok- tak ich vezme prec on.
MY sme uplne rovnocenni partneri, rodicia. Obaja sme maximalne priami- nemame cas a sily na naznacovanie a pod. Moj drahy je dost introvert a knihomol a vsetci si mylsia, ze je pod papucou. Ja som extrovert- je ma vzdy a vsade plno, kopa energie a uletov. V skutocnosti je to tak, ze som podla mna opd papucou ja a dobrovolne. On ma dokaze krasne jemne a spravne usmernit- zvacsa na to dojdem az potom.
Moj chlap je z total patrialchalnej rodiny- moj svokor, svagor a vsetci chlapi z jeho rodiny nerobia nic ( teda okrem "chlapskych" prac- rubanie dreva, kosenie apod). Svokor este vari...A inak nic. a moj je uplne iny, netusim ako je to mozne. On tvrdi, ze sa mu to nikdy nepacilo a povedal si, ze on taky nebude. Ja trvdim, ze je od susedov 😀 Strasne ho milujem...

peha
8. nov 2006

verulka strasne pekne si to napisala. aj ten moj je asi tiez od susedov. ale my si tak navzajom hovorime - ze napriek nasim predkom a genom sme dokonali 😀 obaja pochadzame z rozvratenych rodin, takze sme si povedali - tak toto nie a velmi pekne si pestujeme nas vztah. a hlavne sme uprimni a otvoreni. presne, nema zmysel naznaky a cakanie, povieme si rovno, pekne jemen, bez hadky, ze co vzajomne si chceme povedat a akceptujeme sa.
ten moj je v praktickych veciach racionalnejsi a ja som ta emotivnejsia, tak sa pekne doplname a zapadame do seba.

mas pravdu, mali by sme zalozit novu temu - na vychvalovanie nasich manzelov a partnerov. 😀 😵

zuzanat
8. nov 2006

peha, moj manzel tiez pochadza z rozvedenej rodiny a obcas mam strach, ci my nedopadneme tak ako jeho rodicia ☹ On ma k svojej mame zvlastny vztah, bavi sa s nou tonom, akoby spolu husi pasli a to sa mi vobec nepaci.Obcas sa somnou tiez tak bavi a ked mu to vytknem, tak jemu to pride ako nieco uplne normalne. Mojho svokra som od svadby ani nevidela a on u nas vobec este nebol!
akurat som mu vcera hovorila, ze sa mi nepaci, ako sa k sebe chovame, vsetko je len na mne, a podla neho to je v tak v poriadku! ☹ 😒

bellezza
8. nov 2006

podľa toho čo tu čítam od niektorých ženušiek, tak prechádzajú očistcom...

tilly
8. nov 2006

aj môj je poriadny, tak ako emjeeeim a exin a rád upratuje, navarí, dokonca aj ožehlí, aj sa postará o malého, teraz tu mám tetu, čo mi umýva okná, on sa sám ponúkol, že ju zaplatí a vybaví... v tomto problém nie je a nikdy nebol, ale nenávidím to, že ma NEPOČÚVA!!!
to je niekedy des a hrúza, všetko mu 100 krát opakovať, už som aj začala s tým, že nič neopakujem, keď sa niečo opýta, tak mu poviem, že ma mal počúvať, ale horšie je, keď ma nepočúva v zásadných veciach a potom mu toho dosť ujde a vznikajú úplne blbé nedorozumenia...

peha, zuzanat, aj môj muž je z rozvedenej rodiny, podľa mňa bola na vine matka, je to strašne tvrdá a zásadová žena, otca som nikdy nevidela, muž ho nevidel 20 rokov... k tej matke, aby ste si vedeli urobiť obraz o tej zásadovosti: mala syna, zomrel keď mal pol roka, pochovali ho tam, kde žije ich otec a ona do tej dediny po rozvode ani nepáchla, ani nebola zapáliť synovi sviečku na hrobe!!!

olinka6226
8. nov 2006

zuzana, ten moj ma este nieco horsie akoby boli rodicia rozvedeni. jeho rodicia byvaju spolu v jednom byte, kazdy v inej izbe, svokor ked pride domov ani nepozdravi a zalezie k sebe do izby. ziadna komunikacia nic. takto je to uz straaaasne dlho. nevravim o roku ci dvoch. ked sme spolu s manzelom zacali chodit, tak som ho kvoli tomuto chcela nechat. kedykolvek sa zdvihol a bez slova odisiel. Napr. sme boli u mojich rodicov, dohodli sme sa ze pojdeme spolu na kofolu. Lenze ja som bola zo slnka unavena, on sa chcel este opalovat, tak som povedala, ze idem dnu. V izbe som zadriemala az ma mamina zobudila ze kde je moj muz, ze ideme vecerat. Ja ze neviem. Tak som mu volala na telefon, telefon si nechal v dome... Nakoniec sme zistili, ze siel na pivo. Nikomu nic nepovedal. Bolo to cudne, ved ked idem na kofolu ci pivo, tak poviem ze idem na kofolu ci niekto ide tiez, alebo len oznami, nech sa ludia neboja...

Takychto situacii bolo viac, to, odkial pramenia som zistila az neskor. Sancu dostal len preto, ze som videla ako velmi sa snazi. Teraz je to uplne o inom, vola mi este aj ked je v praci ze ako sa mam aby som vedela co robi. Aj ked teda nie som detektiv 🙂

Co sa tyka domacnosti, ani jeden z nas nie je pedant, ale obaja na nej pracujeme. Dokonca teraz, ked som ostala tehu a nemohla som kuchynu ani citit,tak tam zacal upratovat o dusu, v skrini ma poriadok, a vcera ma poprosil ci dnes pozametam dlazku. zlaty. niekedy je namrzeny, ale to viem, ze ho to prejde a nema vyznam zbytocne donho rypat. V podstate sa nemozem stazovat aj ked obcas ma poriadne vytoci. Ale to asi aj ja jeho, takze sme si kvit.

peha
8. nov 2006

uf.
my to mame mozno v tom obaja lahke - ze obaja sme boli z divnych rodin a preto sme pre muchy nasih rodicov mali vzajomne pochopenie. a vedeli sme, ze zit s rodicmi nebudeme, a nechceme sa im zdaleka ani podobat. a kedze to je vzajomne, tak je to pre nas akasi vystraha.
a ked nam nasi ci jeho zacnu davat "dobre rady" tak im pripomenieme, ako im dopadli manzelstva, tak stichnu.
o svokrach a vychove a podobnych - ani nehovorim. manzelova mama fajcila cele tehu s oboma chlapcami - aj pri manzelovi, aj pri jeho brachovi, myslim, ze na mladsom sa to podpisalo na zdravi poriadne... viackrat utiekla do svokra a potom sa davali zase dokopy a dookola. nato moj manzel vypadol z domu siel na vysku a potom emigroval do kanady. teraz uz 10 rokov zije na skk, ale k rodicom mame vztah odtial potial.
a nasi - otec nas mlatil, mlatil mamu, ta od neho utiekla az po rokoch a teraz kazdy z nasich rodicov zije sam ako prst, a vyplakavaju aki su nestastni a sami a ked oni ochoreju a umru.... a podobne pohrebne reci. (tento rok svokor zomrel, takze svokra uz je uplne sama a nema sa s kym hadat a na koho nadavat, takze je to tiez blbe.) nezije v nasom meste, vsetci daleko, takze riesia nase cestovania k nim, a vsetko co im na um pride. vek uz na to maju, ale aj tak, kto to ma pocuvat. vychovu zvrzali riadne, moj brat ako je rok dlhy - tiez zije mimo skk - nepride domov vobec. nechce sa kontaktovat.
takze mate obraz o nasich rodinach. a preto sa k sebe spravame tak pekne. nielen preto, proste je to v nas, a vzajomne sa milujeme a vazime si jeden druheho.
a zo vsetkeho sa snazim brat nejake pozitivum. aj tam, kde zdanlivo nie je. a ked v niecom nie je pozitivum, tak si poviem, aspon ze som stastna, relativne zdrava (no pomlcim 😖 🙂 )a ze sa mame radi a cakame maleho bubacika, ktory nam dotvori nasu krasnu a harmonicku rodinku. 😵

barunka
8. nov 2006

tilly, to je sila... teda, úprimne od srdca, aj keby bolo neviem čo v tej dedine, tak tam má syna. a keď nie častejšie, tak aspoň 1.novembra sa tam mohla vybrať, zapáliť sviečku...

ja sa tiež už teraz nemôžem na chlapa šťažovať, ale to som už včera písala... ak bol manžel mamičkiným maznáčikom, je len a len na nás, čo si z neho "vychováme"...
a ja som si ho asi vychovala dobre, v pondelok mi priniesol ružu a čokoládku... a ani neviem, čím som si to zaslúžila... 🙂

peha
8. nov 2006

barunka - tym ze si. 😵
ten moj mi nosi stale raz za cas kvietky, aj sladkosti aj oblubene maskrty. a pozna znacku aj mojej pletovej vody a kozmetiky a sam mi to kupi. niekedy z neho odpadavam 😵

barunka
8. nov 2006

peha, sladkosti to mi nosí takmer každý deň, vraj aby som si obalila nervy a nezcvokla 🙂
ale kvetinku... to porátam na prstoch jednej ruky, koľkokrát som od neho dostala kvet... 🙂 🙂

verulka
8. nov 2006

Peha je dolezite mat na vsetko spravny uhol pohladu- tym sa aj ja riadim a zije sa mi lepsie.
Kvety mi nenosi- iba svad. kyticu...Ale mne to nikdy nechybalo a ani nechyba. Ja som strasne vdacna za tu 1/4hodku rano a teplu kavu na stole- pre mna je to vrchol blazenosti 😵
Baby, vsetkym, kt. su nepokojne drzim palce, aby sa to zmenilo...

zuzanat
8. nov 2006

ja tak raz do roka dostanem aj kvetinku, napr. minuly rok mi kupil fialku, cim ma velmi potesil. Neda sa povedat, ze som nespokojna, len chcem, aby si ma viac vsimal a obcas ma aj podporil, ak vidi, ze mam nejaky problem 😔

zuzka111111
8. nov 2006

tak ja sa pripajam ☹ Ale narozdiel od Vas ktore ste v manzelstvach dlhsie alebo aspon ste spolu dlho chodili ja som uplný opak ..ked som stretla svojho manzela mala som pocit ze to som hladala po mesiaci a pol ma poziadal o ruku a ja som povedala ano bol perfektny nasli sme si spolocný zaujem golf bolo to super na zduchu zacali sme spolu byvat a kedze je o 11r starsi tuzil mat dieta rodinu chcel sa ozenit tak sme pracovali na babu ale nedarilo sa pol roka a po pol roku to prislo a ostala som tehotna. Zoznamili sme sa july a v aprili sme mali svadbu bolo to vsetko super aj ked sme sa pri vybavovani svadby aj pohadali ale pohoda no v siedmom mesiaci sme kupili byt a prerabali ho tak to boli zase hadky az som plakavala nakoniec ma zobrali do nemocnice a bol ako med bal sa o babo a asi aj o mna ked sa narodila mala bol pri tom a bol ukazkový velmi nam pomohol no tyzden po prichode bol super vstaval s nami a tak a teraz pride o siestej domov a nvie vydrzat ani hodinu do kupania s nou ostat...hrozne sa zmenil ja ako by som ani neexistovala len lianka je pre neho dolezita kazdy musi povedat ze sa na neho podoba lebo je urazeny a nemozem povedat ze moja Lianka lebo je ohen na streche musim povedat nasa vkuse sa natahujeme nerozpravame natahujeme sa aj koli rodicom moja mamka byva blizko pri mne jeho nie tak ja ku svojej chodim aj ona ku mne , jeho rodicia ju velmi nevidia ale nie mojou vinou ja tam sama nepojdem je medzi nami obrovský vekový rozdiel a ja si s nimi nemam co povedat a on tam tiez casto nechodi .. je to zlozite aj napisat vie byt neskutocne neprijemny keby som vedela ze sa takto zmený nikdy si ho nevezmem a neporodim taku zlatucku dcerku ...mam pocit ze si len hladal niekoho kto mu porodi dieta ☹ je to smutne

davidko
8. nov 2006

ahoj zuzka , neber to tak tragicky 🙂 určite sa teraz nepozeraj ako sa správa manžel ale sa venuj sebe a malej.Ja viem že je to ťažšie, ale je to tak muži iný nebudú. Lianka trošku podrastie a uvidíš bude zase iný budete chodiť kade tade a začne sa venovať aj tebe lebo Lianka bude mať svojich kamarátov.Ja som prežila niečo podpobné 🙂

certica
8. nov 2006

ahojte. tiez sa aspon v kratkosti chcem pridat. Suhlasim s nazorom Verulky, ze ide o uhol pohladu. Tiez sa od toho mojho nedockam kvetin ani nijakeho extra prekvapka (s vynimkou sviatku), ale myslim, ze laska nie len o tom a v tom, aj ked kazdu nejaky ten darcek potesi 😵
Za celych tych 7 rokov, co sme spolu, kazdy jeden den (samozrejme okrem tych, kedy sme s nejakeho dovodu boli odluceni, ale to je skor minimum), mi pravidelne kazdy vecer venuje aspon 30min. masaz, nez sa maly narodil to byvalo dokonca aj rano a tie vecery este dlhsie. Kolkokrat sa mi stalo, ze som mu zaspinkala doslova pod rukami...Musim podotknut, ze som to od neho nikdy nevyzadovala ani ho neprosikala, jednoducho sa toho chopil a robi to rad, lebo vie, ze masaz milujem a velmi mi to pomaha na chrbatik po celom dni. Takze aj takouto kazdodennou pozornostou a starostlivostou mi dava najavo, ze ma ma rad a ze mu na mne a na tom, ako sa citim zalezi. A ja mu za vsetko, nielen tu masaz strasne dakujem a vzdy sa budem snazit nebrat to ako samozrejmost, ale jeho vynimocnost 🙂

mitinka
8. nov 2006

zuzi ja si myslim o svojom muzovi to iste,len u nas to bolo tak ze ked som necakane ostala tehotna a povedala som mu to to bol inaksi vybuch vsetko mi vycital ja som sa chcela zobrat a ist prec ale nedovolil mi a zacal plakat ze on to tak nemyslel teraz je to iba jeho Dianka a nikoho ineho!!on ma svoju rodinu blizko byvame u jeho rodicov a nasich mam daleko.ked chcem ist svojej rodine tak mi povie nech idem ale nech furt malu neprenasam!!a svokra hned zduje papaulu aj minule a tato ma doviezol a nebavila sa ani s nim ani so mnou,odvtedy sem maju nasi nechut ist!!!pred 2dnami ako som pisala predtym sme mali dost velku hadku.svadbu sme mali 15.jula a mala sa narodila 23.augusta 2006.sme spolu kratko a zo zaciatku nemal rad moju mamu a teraz mi ju stale vyhadzuje na oci a pripadne mi to ako keby sa mi snou vyhrazal!!kuk na predchadzajucu trojku.ja som sa mu zacala vyhrazat ze odidem a viac ma nenajde ani malu!!teraz odisiel do prace a velice by ma pusinkoval lenze ja som odmietala a povedala mu ze do konca svojho zivota mu ju nedam a dobre dlhy cas budem na tom trvat!!!neviem co si zacinaju o sebe mysliet!!!keby to babo aspon porodili aby sa mali cim chvalit!!!to my sa mozeme chvalit a chodit s nosom hore a byt fajnovky lebo my sme uz nieco dokazali a dosiahli a oni su obycajny zbabelci!!!

verulka
8. nov 2006

mititnka- to su velmi silne slova...Asi to tak citis..Ale podla mna sa maju aj chlapi cim pysit- teda aspon ten moj. Nie je fer im vyhadzovat na oci, ze kedze neporodili su nieco menej (aspon tak na mna tvoj prispevok posobil). Oni za to nemozu. Moj mi vravel, ze ak by to slo rodil by za mna...Rodicia sme dvaja a mame rovnocenne postavenie- aspon vtedy, ked sme spolu (ako manzelia, ci partneri) 🤐

olinka6226
8. nov 2006

verulka to je vec postoja toho muza, ked je taky ze pomaha, snazi sa preziva s tebou tehu, porod a starostlivost o bejby, je to rovnocenny partner. ked sa nestara, krici na teba, necha ta rodit samu, pripadne tam ide len preto aby sa nepovedalo, dieta neprebali,neokupe, tak si ho nezasluzi a je to zbabelec... aspon z mojho pohladu

andrea52
8. nov 2006

verulka, tak v tomto suhlasim s tebou, hoci v mitinkinej situacii uplne s nou suhlasim, mitinka hlavne klud, neviem co by som ti poradila, skus sa venovat hlavne malej, aspon tak sa sa skus odventilovat

verulka
8. nov 2006

To je pravda, plny suhlas. Chlapi ale podla mna casto nevedia ako pristupovat, narabat s babatkom a ked sa im nedostane podpory a pochvaly zo strany maminky, velmi rychlo sa stiahnu a vziju sa do pozicie chlapa- zivitela (ja zarabam, ty sa staras o vsetko ostatne...Aj to je moznost.
Mne to prislo iba strasne tvrde...

zuzanat
8. nov 2006

moj manzel prave umyl riad a ide robit pstruha, vynimocna situacia 😉