Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

krasuliak
26. júl 2009

vsetky ste rovnake 😀 😀 😀

kiva23
26. júl 2009

?????? To si akoze ako myslel?

To vy ste lenivi pazravci 😝

krasuliak
26. júl 2009

citujem ta

A dnes ked mal teplotu som uz stupkala cela natesena, urobit mu ten najlepsi cajicek, na ktory sa mi potom aj tak vykaslal. Som krava

staci?

kiva23
26. júl 2009

Tak povedz ty, si chlap. Co s tym mam robit, aby ma vnimal a pod.

ada085
26. júl 2009

ahoj kiva. to ma mrzi, ze sa to nezlepsilo 😔 podla mna musis byt tvrda a stat si za svojim. trochu polavis a uz je zase v tom. hovorim z vlastnej skusenosti, kedze MM hraval roky taku blbu hru. ja som mu to vzdy zatrhla s tym, ze raz denne sa tam moze pozriet a pisat si s kamosmi. jasne, vydrzalo mu to tyzden. a teraz? teraz tu blbu hru hra tajne v robote. no aspon vidis ze skoro vsetci chlapi su rovnaki. dokonca MM priznal ze keby je zena, je lesba. asi vedel preco to hovori... 😒

krasuliak
26. júl 2009

rozbi pocitac alebo odpoj net ak to je cez net ta hra 😉

ada manzel by bol lesba? 😀 😀 😀

kiva23
26. júl 2009

Cakala som nieco realne, ako odpojit net, kedze sa samozrejme da opat zapojit, vsak? 😉 Nieco nejaka taktika aby bolo dobre obom

krasuliak
26. júl 2009

no podla vlastnej skusenosti , ked som pozeral futbal alebo sport a zena mi presla pred tv len neglize bolo po futbale 😀 😀 lenze v tvojom pripade 2 mes po porode to je asi na prd ☹

ada085
26. júl 2009

krasuliak, vravel keby bol zenou, je urcite lesba. radsej sa nad tym ani nezamyslam... a to nebola dobra rada odpojit net. co bude s nami? co by sme robili bez konika? 😀

krasuliak
26. júl 2009

no a sme doma kazdy ma nejaku zavislost! aj vy zeny 😀 😀 😝

ada085
26. júl 2009

no ale je rozdiel byt pri pc dve hodinky denne, relaxovat ked dieta zaspi a trcat tam cely den a zanedbavat domacnost, no nie? ale nebudem sa tu o tomto hadat s chlapom 😝 aj tak mam pravdu

krasuliak
26. júl 2009

ale ved ja sa nehadam vy mate vzdy pravdu ved ste zeny 😀 😀

..len mi islo o to ze pise aky to je trulo ze nic nespravi a ze nanho kasle a hned ako j chory tak mu spravi caj a on jej ho okasle preto pisem ze vsetky ste rovnake nemate nas radi ale pritom bez nas nemozete zit 😝
a to je svata pravda 😀

kiva23
26. júl 2009

No lebo u vas je to ine. 🙂 NO ja 2 mesiace po porode vazeram dost k svetu, len kustik brusko este je. ale aj keby som presla v neglize tak neviem. ale nie to mu asi trochu krivdim. teraz je zase fajny. Vraj nikam neodide. A tvari sa ze to bola strasna srnada, to ze som ho zbalila. Nikde by nesiel lebo beziomna by bol strateny. akrasuliak. Nie vzdy sa vsetko musi riesit sexom. Keby ste to iekedy skusili aj inak. Po vsetkych povinnostiach ktore cez den vkuse mas, uz velmi na to ani nemyslis

krasuliak
26. júl 2009

kiva ja som nemyslel tvoju postavu ale to ze 2mes po por. je este skoro .lenze mna nemozes porovnavt s tvojim m 😉
my take problemy nemame zatial 😀

frisbee
26. júl 2009

krasuliak...ty si z nich robíš riť 😀

krasuliak
26. júl 2009

frisbeee co si ja??? nikdyyyy 😅 😅

frisbee
26. júl 2009

ja ťa sledujem 😀 a s mojim mužským myslením viem 😀 😀 😀

kiva23
27. júl 2009

vsak pockaj ked z teba urobime rit my.... 😎

lucxy
27. júl 2009

kiva tak odpoj net a uvidis ako bude existovat? vsak ty to vydrzis bez kona,,,,, 🙂

zaba.mys
27. júl 2009

...a je to tu opat ...cez vikend OK, bola som mila, zlata a usmievava ... bolo celkom dobre - opat som hodila za hlavu hadky a prerusila tichu domacnost - opat som tento krok musela urobit ja, pretoze jeho komunikacia je na bode mrazu pokial ide o problemy.... No a dnes tu mame novy pracovny tyzden a opat zas klame ... 😠 .. ja som teraz v robote a dieta mame na prazdninach u babky, takze pan je doma sam - tak ma dost casu vymysliet, co si dalsie vymysli ... baby uz som vazne na nervy. Keby som nebola v siedmom mesiaci, tak sa idem po robote niekam riadne opit, lebo uz som uplne mimo z neho 😢

susanh
27. júl 2009

Ja vam neporadim, len sa chcem spytat. Ked mate takychto muzov, chcete s nimi sexovat? Lebo ked moj ma niecim zrani nemozem na sex s nim ani mysliet a trva dlhsie kym ma to prejde.

zaba.mys
27. júl 2009

susanh, no u nas ticha domacnost netrvala dlhsie ako par dni - urcite nie viac ako tyzden ...no pocas tejto doby sex urcite nie ☹ - a to je jedna z veci, co ma donutia sa s nim zacat bavit ... ono je to po udobreni ĺepsie, ale radsej by som nemala dovody sa stale udobrovat a hadat ... ale on uz klame uplne automaticky a bez mihnutia oka 😠

susanh
27. júl 2009

Hm, tak ja to mam naopak - ked nieco vyvedie ja sa s nim bavim normalne, ale nemozem sex. A o par dni zas nieco takze ma to nestihne prejst, a takto sme aj dlhsiu dobu.

kiva23
27. júl 2009

Tak ja som to prave vzdala. Je mi jedno co s nami bude. Preco by mi malo na tom zalezat, ked jemu na tom nezalezi. a uz akosi k nemu prstavam nieco citit. Za to vsetko - ten jeho cas pri hre aj napriek tomu, ze vie, ze ma to stve - mam ho na haku. keby aj hned zajtra odisiel s inou, tak mam na haku. Chce pokoj tak ho ma. Odteraz uz zial nemam sil platvat energiou. a preco, pre koho vobec? a viete co? Citim akysi chladny pokoj v sebe. Uz nemam ani chut sa s nim rizpravat. Nie to este sex. ale hej bude, ked ja budem chciet....

ada085
28. júl 2009

kiva, a nemozes mu dat na vyber? ze pc alebo ty? ak sa aj uplne nevie vzdat, urcit mu pravidla. ze tam moze sediet max. hodinku denne. s tym by mohol skor suhlasit. ked nie, nebudes si ho vobec vsimat, ja by som mu ani neprala nevarila, len sa venovat naplno malej. akonahle pristupi na tvoje pravidla, sa vsetko zmeni.

marianka79
28. júl 2009

kiva najdi si iného chlapa 😉 😝

zaba.mys
29. júl 2009

Ja uz na toto nemam nervy. Ten chlap je nepolepsitelny ... som z neho totalne nestastna a uz dalej nevladzem ... uz sa drzim len pre to babo vo mne, inak by som sa uz zlozila uplne, ale neviem kolko este vydrzim 😢
Boze baby, ked ja neviem co robit. Mame takmer dve deti a napriek tomu, ze mi strasne ublizuje a psychicky ma nici, tak nedokazem od neho odist ... ja ani nemam kam ☹

hasleerka
29. júl 2009

som vás len trošku počítala ... a nebolo by lepšie nechať tých chlapov tak ... poznám príslovie "lepšie byť šťastná sama ako nešťastná vo dvojici" ... nemôžem vám radiť, nie som psychológ, ale takého muža by som doma asi nechcela ... netvrdím že môj sa doma pretrha od roboty, ale čo to pomôže ... ale chápala by som vás keby išlo o finančnú závislosť, lebo s deťmi bez peňazí, to sa nedá ... držím vám palce až sa to vyrieši k vašej spokojnosti

zaba.mys
29. júl 2009

hasleerka, ved prave ☹ .. ja o dva mesiace nastupujem na matersku, byvame v prenajme a sama to neutiahnem ... a k rodicom sa s dvoma detmi vratit nemozem, to je velmi komplikovane ☹ ... a navyse mam toho chlapa stale rada 😢

hasleerka
29. júl 2009

jáj zaba to je nezávidenia hodná situácia ... a ešte k tomu láska ... snád sa možno príchodom bábätká zmení