Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

mixka
29. nov 2006

tak to je mi vazne luto 😔

peha
30. nov 2006

tilly to je smutne, skuste to nejako napravit.

mitinka
30. nov 2006

caute babenky som tu kym mi muz spi chodi sem a cita co pisem a potom je peklo v izbe!!!vcera som si kupila pirule persen co ste mi poradili a zatial mi to trochu zabera niesom hned taka rozculena a zostava mi byt vsetko jedno mama ma berie zo sebou na buduci tyzden na nakupi do ba.zajtra a v sobotu som s muzom sama doma tak uvidim ako to dopadne ci nam bude lepsie bez starych!!!!ja som sa uz aj s mamu rozpravala a povedala mi aby som jej malu doniesla na tie dva dni a my aby sme si vyrazili niekam a dali sa do poriadku a zacala nam vybavovat aj ten bytik tak sa tesim kedy tam uz pojdeme!!!! 😉

verulka
30. nov 2006

tilly, neboj ak budes na tom makat spravi sa to... Vela robi vycerpanie, ale to ti asi nemusim vraviet..a stres...kuk IP

iva72
30. nov 2006

Mitinka, želám ti aby to vyšlo.

peha
30. nov 2006

mitinka drzim palceky 😉

expertka8
7. dec 2006

...veľmi zaujímavá diskusia...aj takýto dokážu byť xlapi 😖
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

emmaelzer
29. dec 2006

Boze ako ma potesila tato tema..Aj ked mi sa z muzom velmi lubime, hadame sa neustale...Mozno je to aj tym, ze je cudzinec a ma inu predstavu o manzelke. Je strasne poriadkumilovny a ked upratujem cely den, vzdy najde nejaku chybu...Alebo nenasralo by vas to, ked pride z roboty naje sa a bud telefonuje domov alebo spi (robi sice 16 hodin)...ale akoby zazrakom, jeho brat je na navsteve a je schopny byt hore do 2 noci....Normalne mi sibe, ale som ziarliva na jeho rodinu. S nimi sa dokaze rozpravat cele noci, so mnou o dome, peniazoch a co treba vybavit koniec...Dost mi to vadi. Niekedy mam pocit, ze nas pokope drzi len sex...

tilly
29. dec 2006

expi, toto by napr. mňa vôbec netrápilo... každá sme iná... a každý chlap potrebuje niečo iné...

emma a kde žijete? môj muž je tiež poriadkumilovný, ale už ho po pár hádkach prešlo, teda to, aby ma kontroloval po upratovaní... je, to ma dokázalo vytočiť... fuj

lubkajuniorka
29. dec 2006

ahojte môj muž je stále na cestách ked príde domov chce mať svoj kľud a priestor pre seba ja som stale doma s deťmi

tilly
29. dec 2006

jej a ešte som chcela, nechápem jednu vec, môj muž malého okúpe, prezlečie, prebalí, nakrmi a pod. ale ani za svet mu neumyje ruky, keď prídu z vonku, nechápem, toľko krát som mu to pripomínala, buď čaká, že to urobím ja, alebo povie " ja som zabudoool" 😠

sue
29. dec 2006

Expi, toto je podľa mňa úplne normálne...aj keď to asi nepoteší žiadnu ženu... ale fakt radšej toto ako keby mal hľadať nejakú fyzickú náhradu... Medzi nami...nepoznám žiadneho zdravého chlapa, čo by v PC nemal aspoň pár fotiek nahých báb 😀 😀 😀

tilly
30. dec 2006

sue, môj nemá 😀 ale ten môj neandertálec poriadne používať PC nevie... občas sa pozrie do tohto môjho a aj to si len pozrie prílety na letisku a letí do práce 😖 a ja tu žiadne nahotinky nemám, jedine nášho syna 😅

mne by to vôbec nevadilo, keď si potrebuje rýchlo uľaviť, tak nech to urobí...

certica
30. dec 2006

tilly pocuvaj, dnes ma uz neviem kvoli comu drahy trochu vytocil, som mu povedala, ze je jak neandertalec a urazil sa do kosti: no diky ti....! 🙄 . (Jaj, uz viem-hovorim mu, ze tu mas chleba na tanieri a on 5 sekund na to ide s krpcom vytahovat chleba z mrazaku. A to stal rovno pri mne, ked som mu to hovorila

tilly
30. dec 2006

😀 to sú chlapi, ten môj sa stále pýta, kde je...? tak mu poviem, "pozri sa!!!" oni sa skrátka ani nevedia pozrieť... asi im chýba nejaký zrakový zmysel alebo čo...

verulka
30. dec 2006

tily, to ja zvrat porzi sa uz nepouzivam- hovorim 2.policka v ladnicke vlavo za horcicou je velka nadoba plna masla...to sa uz naucil a vtedy to najde. Teraz makam na detoch, lebo je prazdny stol a na nom 3 mandarinky a ani jedno z deti ich nevie najst 🙄

dahlia23
31. dec 2006

Vidím baby, že tí chlapi sú všetci rovnakí.... 😀
Sme to minule preberali s kamoškou. Oni majú malé mimčo a my na ceste. A chlapi sú rovnkaí ročník. Prišli sme na to, že nech je to ten alebo onen, dvere na záchode po sebe nezavrú (nad doskou sa už ani nezamýšľame), vaňu si po sebe neumyjú, keď idú na pivo, prídu až keď zatvoria podnik.... Prišli sme k záveru, že je úplne zbytočné sa tým zaoberať. 🙂 Akurát ja mám teraz taká hádavé obdobie, dúfam, že sa to čoskoro ukludní, lebo už leziem na nervy aj sama sebe.... 😀

mimi109
31. dec 2006

ahojte tak som citala vase prispevky a vo vacsine som nasla mojho muza, brali sme sa v apili 2006, 5 mesiacov me byvali u mojich rodicov a bolo to fajn,uz 3 mesiace byvame sami a skoro kzdy den sa pohadame koli neakej somarine ☹ emu sa to povie, cely den je v robote a to uz nevidi ze je upratane, navarene, oprate, ozehlene a postarane o malu vidi len to co nestihnem lebo nasa mala ma rada spolocnost
joj sa mi ulavilo ked som to napisala, ahojte

tilly
5. jan 2007

mimi, to poznáme, teda ja určite, môj je tiež taký, len otvorí dvere, už brble 😀

ervotoc
5. jan 2007

to u nas neplati,zato "kamoska"mi to vie"vynahradiť" 😠

verulka
5. jan 2007

moj otvori dvere a vrhne sa na neho krdel (aj som mnou) a nema cas brblat 😀

mimi109
5. jan 2007

a potom ze baby furt hundru 🙂

mimi
5. jan 2007

dahlia23, 😀 ta doska ma este doteraz trapi 😠 oni sa to asi nikdy nenaucia dat do povodneho stavu 😠 😀

mimi109
5. jan 2007

ta doska je asi jedina vec ktoru si muzicek po sebe da na poriadok 🙂

mimi
5. jan 2007

mimi a to si ho ty k tomu dokopala? 😵

snilko7
5. jan 2007

tak tá doska na WC aj mňa hnevá...hlavne keď ráno ešte zalepené oči, idem sadnúť a skoro sa ponorím...to by som vraždila 😠

mimi109
5. jan 2007

mimi ja som ho k tomu nedokopala on je tak uz nauceny
snilko to by som vrazdila aj ja 😀

mimi
5. jan 2007

snilko7 😀 😀 😀 to poznam 😠

snilko7
5. jan 2007

môj malý synček my tiež pripravil šok...práve som išla na WC otvorím dvere a v tme niečo na WC...on tam usadil na svoju sedanku veľkého plyšového maca 😀

ikke
5. jan 2007

a vobec... volakde som pocula (ano, agentura JPP 😝 ), ze curanie postojacky je strasne nezdrave, ze z toho chlapi maju potom problemy s prostatou 😕 neviem, co je na tom pravdy, ale skuste to doma nadsktrtnut... 😀