Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

ajap78
autor
20. nov 2006

caute baby, nie je tu nikto, kto by sa postazoval? 😀

expertka8
20. nov 2006

...áno..ja sa musím "posťažovať"...môj mangel ma dnes pustil večer na kávičku so sesternicou 😀 ...ja skrátka milujem svojho typického xlapa 😀

certica
20. nov 2006

expi, dufam, ze bez cukru 😎 😉

expertka8
20. nov 2006

..jój...do kelu...človek tu nemôže napísať ani písmenko..aby som nemala "ryžového kontrolóra" za patami 😀

expertka8
20. nov 2006

...certica...som rada..že si mi to pripomenula...lebo ma už navádzali na viedenskú kávu 😀 ..fúúúúj...ja "nenávidím" šľahačku 😠 ....teraz 😅

certica
20. nov 2006

😀 😀 nooo, bacha, bacha...nikdy nevies: "nepřítel naslouchá" 😎

cat
20. nov 2006

tož, expertka, ak by ťa neodhalila certica, som tu ešte ja 😀 😀

tilly
20. nov 2006

mňa dnes ten môj nepustil cvičiť!!! 😠 bol unavený a nechcel byť s malým sám, asi by ho porazilo, tak som mu urobila smotanovú nepečenú tortu na zajtra za odmenu 😀

a dnes som sa na neho už fakt naštvala, ale poriadne, vôbec ma nepočúva a ešte si to aj priznal, že keď mu niečo poviem, je to jedným uchom dnu a druhým von a potom vznikajú nedorozumenia... úplne ma tým zabil...

cat
20. nov 2006

tilly ja som zas zistila že keď tomu mojmu niečo hovorím pred spaním v posteli, NIKDY si to nezapamätá a ešte sa škriepi že som také nič nehovorila. 😠

tilly
20. nov 2006

ja sa niekedy cítim ako psychopat, že niečo hovorím a neskôr mi on povie, že som to určite nehovorila... na nervy!!!

certica
20. nov 2006

tilly, to je v pohode. Akurat, ze u nas je to v poslednej dobe obojstranne. Ja si nepamatam, ze by mi nieco spominal a on zas nepocuje, co hovorim ja. Takze jak u debilov 😀 😀 😀

tilly
20. nov 2006

kedy idú tie zúfalé manželky? to mi vždy zdvihne náladu 😀

ja ak ho nepočúvam, tak mu poviem, že teraz na to nemám náladu, alebo, že rozmýšľam nad niečim iný, že to preberieme inokedy, hlavne keď sa jedná o niečo dôležité, ale on... normálne na mňa kašle

curly1983
20. nov 2006

tilly tak to mame rovnaky problem...ja si mozem rozpravat kolko chcem a ked dohovorim tak moj povie "co si moja hovorila?" no a ja to poslusne zopakujem ved prepocul a to iste dookola...stale.... 😠 a ked potom naschval nepocuvam ja jeho tak to mas vidiet....

tilly
20. nov 2006

mňa sa pýta aj 10 krát na to isté, napr. ideme na dovolenku, dohodli sme sa že pôjdeme 5.teho, do chorvátska, nájdeme si ubytko tam a mesto si tiež vyberieme tesne pred cestou a on je schopný sa ma dookola pýtať, kedy pôjdeme, kam, kde budeme bývať...

keď sme išli z chorvátska, 10 krát som mu hovorila, že chcem ísť po diaľnici, lebo je to rýchlejšie a on si to strihne starou cestou, no porážalo ma, to bola taká arogancia z jeho strany...

curly1983
20. nov 2006

ja ani neviem co mna viac stve..ci to ze ma takto ignoruje alebo to ako blazene sa ma opyta po tom ako sty raz nieco opakujem "co si hovorila moja?"
no vtedy nastupuje zvysenie tlaku a neviem ci kricat, plakat, nevnimat alebo skocit z balkona 😀

daniela1977
20. nov 2006

No mna brutalne stve ked sa moj milovany muzicek vyzlecie a ja musim po nom chodit a upratovat po nom veci nemam vecieho jedu ked si upracem a pryde muzik a zase odznova.Ale musim ho aj pochvalit vie my aj pomoct a to je uz co povedat kamoskin muz je toho nazoru ze zena je nato aby robila zensku pracu hadam by nechcela aby umyval riady.

curly1983
20. nov 2006

daniela tak u nas je opacny problem...ja mam doma chorobneho pedanta... 🙄

laurita
20. nov 2006

tilly, zufale mangelky idu dnes na prime,ak chytate cca 21:15 😀 , teším sa veľmi, alebo vo štvrtok na STV, to som si všimla až dnes...

curly1983
20. nov 2006

ked som s nim zacala zit tak po tyzdni som myslela ze skoncim v blazinci ... vsade ma kontroloval..hlavne pri vareni /som potom odmietala varit, lebo on vsetko komentoval a este aj to mi urcoval kam polozit varesku/ Kabelka na gauci nemala co robit, deka musela byt stale poskladana...no strasneeeee

daniela1977
20. nov 2006

Noto tiez nieje asi bohvie co.No muzik my pomaha ked mu poviem aby my pomohol dokonca niekedy v nedelu aj spolu varyme len ma vie niekedy vytocit takymi sprostostami ako je to oblecenie ale najviac nema chybu to ked mam pozametane a on my len tak po tych smetiach postupa 😲 a potom ze nejeduj sa 😠 keby tam bolo aj nas.... tak skoci aj do toho 😀

curly1983
20. nov 2006

tak to clovek si asi nevyberie...chlap upratuje - nieje dobre, neupratuje - tiez nieje dobre 😀 😀 😀

vilki
20. nov 2006

ja si na mojho muzicka stazovat nemozem...

expertka8
21. nov 2006

...mangelky...kedy ste boli naposledy s mangelom sami von???...bez detí...len vy dvaja..ako za starýx čias???

..my sa xystáme tento piatok..po pol roku...a tešíme sa ako puberťáci 😀

daniela1977
21. nov 2006

No to ti verym a kam si chodite vyhodit s kopytka ak to nie je tajomstvo 😉

expertka8
21. nov 2006

..nie je...nexáš sa inšpirovať??? 😅

..mangel ma pozval do čínskej 🙂 /ax jáj...diéta v pr.... 😅 /...ale nex...toto je výnimka...a dorazíme sa na bowlingu 🙂

certica
21. nov 2006

hmmm, tak čínu mozem a dooobre stiplavu, fuuu!!! No, ved furt je to len ryza, exp 😉

expertka8
21. nov 2006

..certica...mala by si mi robiť hovorcu..cica 😀 ...a najma..poradcu v oblasti ryžového stravovania 😀

certica
21. nov 2006

Plateneho..? 😎

expertka8
21. nov 2006

..jasné..že plateného...v naturáliax....= natural ryža 😀

certica
21. nov 2006

Uz si robim miesto v špajzke 😵 . Nejak sme sa odklonili od "svojej" podstaty...teda od temy