Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

expertka8
8. nov 2006

..práve preto u nás od rána do večera ide rádio Expres na plné guľky 😀 😀 😀 ..istota je guľomet 😉 😀

damia
8. nov 2006

🙂 to si napisala pekne expertka

expertka8
8. nov 2006

...a nemám pravdu damia??? 😅

damia
8. nov 2006

olinel,urcite to bude v poriadku,ale do tej dvanastej nepride,pochybujem o tom.

damia
8. nov 2006

mas pravdu,aj ked trosku ma to mrzi,za akych okolnosti to dnes bolo.

kili
8. nov 2006

tak ten môj už prišiel domov 🙂

ajka23
8. nov 2006

...tak ten moj prave dorazil... z krcmi... 😀 😀 😀 a dobra zenuska mu zohriala veceru... 😀 😀 😀
damia, mozno ma len zly den... aj muzi mavaju svoje dni... 😵 😵 😵

verulka
8. nov 2006

Damia tak chod spat a kasli na to ,kedy pride...Jednoducho vypni halvu, psli hormony do hajan 😉 Aj ja uz idem, ledva vidim...bru noc

expertka8
8. nov 2006

...damia..tak už sa naňho nehnevaj... 🙂 ...veľkodušne mu odpusti tento jeho prehrešok po poctivo odrobenýx 2 týždňox...aj tak by si sa v konečnom dôsledku trápila len ty...a zajtra mu povedz..že ho xápeš..ALE...počítala si..že bude do polnoci doma ako popoluška 😉
..niekedy stačí jedna veta...a opačná strana poxopí bez nekonečného mentorovania 😉

expertka8
8. nov 2006

...ajka23..nie že mu to "xudáčikovi" pripáliš???!!!! 😠 😀
..verulka...dobrú noc 🙂

ajka23
8. nov 2006

expertka, zvladla som to... som sikovna... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

expertka8
8. nov 2006

...a prežúva sám??? 😀 😀 😀

kili
8. nov 2006

ajka, aj ten môj prišiel s krčmi, kam ho vytiahli kamaráti, ale večeru si naloží sám 😀

ajka23
8. nov 2006

prezuvanie mu ide, len riady nie... 😝 😝 😝 ma alergiu na saponaty... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

damia
8. nov 2006

Tak ten moj tam len teraz ide,lebo iba pred chvilkou dohrali futbal

expertka8
8. nov 2006

...ale na "gumu" alergiu asi nemá????...tak šup...naxystaj mu rýxlo gumené rukavice 😀 😀 😀

kili
8. nov 2006

ajka, to určite 🙄 alergia. Kúp mu gumené rukavice.

damia
8. nov 2006

Ved ja by som aj sla pekne spat,al eani jednu noc,co bol prec som nespala,neviem preco 😒 jednoducho sa mi nedari zaspat.

damia
8. nov 2006

alebo iny saponat,ved nie kazdy mu musi skodit

ajka23
8. nov 2006

to by zase nemal cit v rukach a nieco by porozbijal... 😔 😔 😔 na vsetko ma vyhovorku... 😕 😕 😕 😕 😕

damia
8. nov 2006

tak potom radsej umyvacku 🙂

expertka8
8. nov 2006

..damia..v ktorom si tt.???...poď si lažkať...dobre si vyvetraj spáľňu...lažkaj si...vylož vyššie nôžky..prečítaj zopár riadkov a zaspíš ako bábätko 😉

kili
8. nov 2006

damia, to aj ten môj je taký ako ty. Mali sme zamestnaneckú párty a ja som tam bola do tretej rána a on nezaspal a o šiestej vstával. Ale vôbec mi to nevytýkal 😵

expertka8
8. nov 2006

...ajka...kúp mu tú špeciálnu jar...na jemné rúúúúčky 😅 😀

ajka23
8. nov 2006

prajem vam dobru nocku, idem ja do postielky za mojim milacikom... 😀 😀 😀 majte sa pa pa 😉 😉 😉

olinel
8. nov 2006

Damia plne chapem situaciu nespavosti.Existuje taky cajik na dobre spanie ja som ho tiez pila.Kupis ho v lekarni.Skus to.

damia
8. nov 2006

expertka 11tt a to som uz skusala,ale nedari sa.Aj ked som zaspala,tak max.na polhodinku,hodinku a potom som sa zobudila a uz len kukala hodiny,ze dokedy este budem hore

expertka8
8. nov 2006

...ja si idem pre zmenu hodiť spxu...a tiež pôjdem do hajan..moji xlapi už čakajú 😉 ..sladké sníčky všetkým 🙂

damia
8. nov 2006

Aj ja uz koncim,ahojte. 🙂

emjee
8. nov 2006

moj je na nocnej, a mne sa taaaaaaak nechce samej do postele ☹