Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

verulka
8. nov 2006

Lodia, presne to som napisala- zla skusenost- iny nazor 😉 Drzte sa 😉
Ja si mnohe tu opisovane situacie neviem ani predstavit...My sme spolu 9 rokov a fakt momentalne sa citim ako v raji...
My sa vobec neobmedzujeme, on chodi von kedy chce, ja tiez a teraz ked su deti vacsie, tak casto aj spolu. AAni jedenz nas nechodi nejako ultra vela( mozno prave preto, ze moze) Dokonca poslednych par mesiacov sa od seba ani nepohneme- akosi sa nevieme jeden druheho nabazit. A vobec neziarli- ani ja na neho.
Minule leto som odisla s detmi 7.7. a vratila sa 15.8. Muz s nami nemohol ist. Volali sme si kazdy den a uz po 3 dnoch ma presviedcal, aby sme sa vratili. Po 2 tyzdnoch uz vymyslal, ze nam objedna nove letenky a pod. Ani neopisujem ako bolo smutno mne, ale ja som mala aspon deti. On mal vyse 5tyzdnov absolutny frei a vobec sa mu to nepacilo (ako povedal pekelne sa nudil), takze uz to viac nepsravime....

ajka23
8. nov 2006

verulka, stastne manzelstvo, gratulujem... 😀 😀 😀 😀 hoci ani ja sa nestazujem... 😵 😵 😵
kili, od kedy si tehulka, uz ste nemali tichu domacnost?

damia
8. nov 2006

kili,teraz mi vadi cas aj ten ton,lebo bola urcita dohoda a teraz ked nemam problemy,tak co? zabudol na to? Inak aj on sa zvykne pytat,ci mi nevadi,ked s azdrzi,to vtedy,ked sa mu napr.ozve nejaky kamarat a sadnu si niekam hned po praci a len na chvilku.To mi vobec nevadi,len som ho poprosila,aby aspn zavolal,ze nepride hned domov.Takze vzdy sa ozve a nikdy nie je prec viac ako hodinku po praci.Ale to sa stava malokedy.
Chodi von len v stredu a do druhej..teraz sme to "upravili" na polnoc,kvoli mne,ale ved aj on s tym suhlasil.A ked boli problemy,tak zostal doma sam od seba,no a dnes mi to teda takto vytkol....

kili
8. nov 2006

manžel hovoril príhodu, čo sa stala jeho kamarátovi, keď do krčmi prišla jeho žena aby mu len niečo povedala: Nahneval sa na ňu a z vážnou tvárou povedal: Tak toto už nikdy nerob, len v prípade vojny!
😀 😀 😀

olinel
8. nov 2006

Damia ja som cele tehotenstvo ako blba bola vykvacena na okne, ze kedy pride a aky pride, ci sa mu nedajboze nieco nestane no proste blba!A teraz po celom dni som tak vystavena ze az.Aj minule povedal ze pride o 23 hod prisiel rano a ja som spala ako keks.pa

mitinka
8. nov 2006

lodia PLNE SUHLASIM!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 aj ked som vydata lezie mi to na nervy a riadne co si o sebe myslia!!!!!! 😠

damia
8. nov 2006

😀 😀 😀

damia
8. nov 2006

Viete,nechcela som,aby to vyznelo tak,ze nemame stastne manzelstvo.Naopak,neviem si oredstavit nic krajsie a ani lepsieho manzela.Len teraz je tu tehotenstvo a vacsia citlivost na vsetko a ......myslim,ze nemusim pokracovat 🙂

kili
8. nov 2006

ajka, tak tie dva týždne bez hádky sme ešte vydržali 😀 . Už tie hádky nie sú moc časté, keď sme sa spoznali, ja som mala 15 rokov a v podstate som nikdy nepoznala lásku ani moc tú rodičovskú, tak si ma musel trochu vychovať. Teraz je úplne super, len sem tam, tak raz za pól roka tichá domácnosť. Ale hádky na dennom poriadku 😀 . Môj otec hovoril známemu, že tomu moc nechápe, že my dvaja sa furt hádame (asi nechápal ako môžme spolu vydržať). Ale tie hádky sú naša normálna komunikácia 😀 . Sme taká talianská domácnosť 😀

ajka23
8. nov 2006

damia, dakujem za IP...
ja som rada, ze mame mobily a internet, a tak som v kontakte s kamoskami, uz som si aj tu nasla... manzelky kamosov manzela mi moc nerezu... 😒 😒 😒

expertka8
8. nov 2006

..kili...vy nedokážete žiť bez takéhoto adrenalínu???? 😅 ...a ako vysoko zvyšujete hlas??? 😅 😀

verulka
8. nov 2006

My ked chodime von, tak mame dohodu, ze ak to vyzera na anvrat po polnoci treba napisat sms. Nakolko sa casto stava, ze vyrazam (ja al. on) az pomaly o 10, tak sa casto stava, ze sa to pretiahne. Ked som bola tehu, vadilo mi, ked nedal osebe vediet- spravil to par krat...A ked a videl aka som bola utrapena, viac to nespravil. aj ked nemal nahodou signal, vybehol a zavolal.
Nam sa pravidelne stava, ze sa odvolame zo stretka (hl. kvoli detom, prip. sa mi neico stane)nie je to problem...
Moj muz maval vlasy po pas a pravidelne sa stalo, ze nejaky vyholeni ... zmlatili takychto ludi a ti casto skoncili v nemocnici. Ten strach oneho mam teda veliky, ale nebudem mu diktovat vychadzky. Ak chcem aby bol so mnou oviem a ostane. Som pre neho na 1.mieste (aj on pre mna)

kili
8. nov 2006

verulka, zdá sa mi, že máme rovnaké vsťahy 🙂
asi to bude tým, že sme začali tak skoro. Keď sme sa ešte vyvýjali, tak tým, že sme boli stále spolu sme sa vyvýjali tým istým smerom. Keď sa ľudia stretnú v neskoršom veku a už majú svoje maniere a svoju slobodu, tak si ťažko zvykajú na maniere niekoho iného.

ajka23
8. nov 2006

kili, kricis ty? 😉 😉 😉

mitinka
8. nov 2006

damia ano to poznam a urcite aj ine.sme nervozne pre kazdu blbost!!a to uvidis po porode u mna to bolo horsie ale u niektorych sa to otoci no budem drzat palceky aby to bolo stale lepsie 😉

kili
8. nov 2006

expertka, no dosť 😅 , ale mne to dosť vadi, lebo keď budeme mať deti, tak im to bude dosť nepríjemné (teda myslím tie naozajstné hádky, lebo tie každodenné sú väčšinou komické) a tak sme sa dohodli, že sa budeme snažiť nezvyšovať hlas teraz.

expertka8
8. nov 2006

..verulka...ty by si mohla napísať "rozprávkovú knižku pre mangelov" 😉 🙂 ...do záverov Tvojix príspevkov by som najradšej dopísala..."..a žili šťastne až do smrti!!!"...Amen.... 😀

kili
8. nov 2006

ajka asi tak obaja, ale jeho krik mne vadí viac 😀

ramzesa
8. nov 2006

Tak ja mam asi idealneho manzela. 🙂 S detickami stravi vela casu. Aj doma nam vsetko da do poriadku. Vlastne spravi vsetko len umyt riad "nemusi". A keby mohol kojit, tak by ma pustil von aj na dlhsie 😅 . Po krcmach nam nechodi... Len teraz ma vela roboty, tak nam je za nim smutno. Neviem, ako si na to zvykneme. ☹ A hadky? Skor vymena nazorov. Vzdy sa nejako dohodneme 🙂 . Nemenila by som ho. A manzelstvo sa mi velmi paci. 😅

verulka
8. nov 2006

killi, my uz na seba nekricime, nakolo to potom opakovali deti. Teda ja uz nekricim , moj drahy tento problem nema...Je to fakt strata casu. Da sa vyjst aj bez toho 😉

damia
8. nov 2006

ili,praveze my sme sa stretli ako 28 rocni,nevyrastali sme spolu,vobec sme s anepoznali,ale hned ako sme sa zoznamili,tak sme boli na rovnakej vlne a je to tak stale.Takze to nie je iba o veku.
A mozno to dnes naozaj nemyslel tak,ako to povedal,asi si to ani neuvedomil,len jednoducho vedel,ze dnes je to so mnou uz lepsie,tak sa tesil za kamosmi.A ked mi povedal,ze bude dlhsie,tak som zas ja blbo zareagovala

kili
8. nov 2006

tuším sa táto téma obrátila na ruby 😀

verulka
8. nov 2006

Ex... 😀 😀 😀 😀 aj ja si tak pripadam. stale tvrdim, ze zijem v rozpravke...Ludia ma az lutuju, ze a co ked sa to raz skonci...No ale ako inak ak stastne konci rozpravka?

damia
8. nov 2006

U nas sa tiez nekrici,ja som na to hakliva a drahy tiez.

ramzesa
8. nov 2006

verulka- ved to, tie detuse zopakuju vsetko. 😠

expertka8
8. nov 2006

..kili...práve som si dopozerala váš svadobný album...vy modrookí holúbkovia...kde sa vo vás berie ten "taliansky" temperament???? 😲 😅 ...a ako reagujú susedia???...nebúxajú??? 😅 ...pod nami žijú mangelia..ktorí sa často titulujú riadne tvrdými osloveniami...my s mangelom len stojíme potixučky v kuxyni a oči nám vyvracia do stropu...no des 😠

damia
8. nov 2006

expertka,tak to aby ste zacali robit opatrenia,aby sa vam tie ich "tvrde" oslovenia nenaucili aj deticky.

kili
8. nov 2006

ex 😅 zdanie klame.
Ale my zas tak často nekričíme, aby to mohli počuť susedia, tak každý mesiac-dva

expertka8
8. nov 2006

...damia...ber to z tej pozitívnej stránky...ľúbi teba aj bábätko...a aby i naďalej mohol okolo vás s radosťou poskakovať..išiel si doplniť deficit vitamínu *P*=pracovitosť..poslušnosť...prostredníctvom *PIVKA* 😉 😀 😀 😀

olinel
8. nov 2006

Damia ja ked som bola tehotna tak som mala nesmierne domiesane hormony.Vsetko som si pripustala k srdcu a bola som strasne citliva.Ja si myslim ze si to zajtra vsetko vysvetlite a mozno pride aj do tej dvanastej.Verulke a Kili v kutiku srdca zavidim!