Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

expertka8
8. nov 2006

..zuzanat...neoslávite to šampanským??? 😅 😉

zuzanat
8. nov 2006

ja sampus, nemozem, mam dietu.
Ale prave sa vymackol preco to urobil - ide na pivo! Prefikani chlapi

peha
8. nov 2006

ahojte, uz som tu zase.
fakt drzim vsetkym tiez palceky, ktore su nespokojne, aby to zvladli, a aspon trosku sa to zlepsilo.
zuzanat - 😅 fakt su prefikani, ale aspon nieco semtam urobia no nie ?

nova sprava - dnesny uzv hovori, ze cakame dievcatko 😵 😵 😵 takze z matuska sa vyklubala eliska 😵

tilly
8. nov 2006

mitinka, to jeho mama dala malej tú krupicovú kašu?

mitinka
8. nov 2006

tilly ano preco?bola som na poradni a radsej som to doktorke ani nehovorila aby ma nedorazila miesto svokry 😉 zacala som jej davat nutrilon A.R protirefluxny lebo sme zistili ze ma reflux a teraz je spokojnucka a stale spinka az niekedy ani nechcem aby hajala lebo sa chcem s nou maznat ale zas si hovorim ze ked porastie tak sa dost nahram 😀

tilly
8. nov 2006

ja len, aby som bola v obraze 😉

mitinka
8. nov 2006

aha 🙂 ja by som jej nic take nedala ale pocuvla som jej radu ze aj ona synom davala a pozri tu su 😝 ale ked ste mi viacere povedali ze tam je lepok co ma nenapadlo ani vo sne ihned som jej to vyhovorila sice som zla nevesta ale vtedy som bola este horsia no bolo mi to jedno nedovolim aby sa jej nieco stalo!! 😠

olinel
8. nov 2006

Caute, ja som s manzelom 7 rok a zaciatky boli fakt krasne.Co sa tyka domacnosti vsetko mi porobil, domov chodil presne nasekundu, tvrdil mi , ze kamarati a nocne zabavy ho uz prestali bavit atd.A teraz dlazdicu prekracujem v kuchyni presne rok, neonka sa mi montuje uz dva roky a o kuchynskych dvierkach ani nehovorim.Momentalne sa vie najlepsie porozpravat len s kamaratmi a to najlepsim prostredim na rozhovor je ako inac krcma!Lebo tam sa najlepsie vsetko vybavuje.Takze z tohto vychadza ze tie prichody presne nasekundu uz davno skoncili.Pa

damia
8. nov 2006

Je tu este niekto?

olinel
8. nov 2006

ano je

damia
8. nov 2006

Ja sa na svojho manzela fakt nemozem stazovat,som rada,ze je aky je,az na jednu vec,ktora je "cerstva".Cakame babenko,na druhy pokus,takze s aja bojime,ze co a ako dopadne,no a posledne tyzdne som krvacala,tak moj drahy nikam nechodil a pekne po praci bol so mnou doma,sam od seba.velmi ma to potesilo,lebo som musela lezat a tie,ktore ste to zazili,mi urcite potvrdite,ze byt cely den sama doma a nesmiet nic robit,je strasna nuda a normalne z toho clovek potom blbe.Tak som bola rada,ze je so mnou a ze mi robi spolocnost,samozrejme aj nakupy a vsetko okolo domacnosti bolo na nom.Teraz je kriza prec,dufam,ze uz bude vsetko v poriadku po zdravotnej stranke,no a dne sosm mala velmi pekny den,aj ked kvoli praci sme sa s drahym vobec nevideli.Tak som sa tesila,ze sa stretneme o 19h doma,skor ako odide na futbal a potom von s kamaratmi.No a drahy dosiel chvilku po mne,dal mi jednu pusu a na otazku,dokedy bude dnes vonkju,mi zahlasil,ze do druhej,lebo ved v posl,tyzdnoch bol stale so mnou.To by ani nebolo nic hrozne,keby to nepovedal tonom a sposobom,akoze ja a moje zdravotne problemy ho "brzdili" doma a on nikam nemohol ist.No vobec mi to nepadlo dobre,ved som ho o to neprosila a myslela som si,ze mu na tom vsetkom zalezi rovnako ako mne.Ale akonahle som v poriadku,tak ????? Jasne,ze teraz nemam vobec dobru naladu a chvilu som sa citila tak,ako keby som ho obmedzovala a bola mu iba na pritaz.Ja chapem,ze chce byt aj s kamaratmi a v inej spolocnosti ako stale so mnou,ale nasa dohoda bola taka,ze teraz ked som tehotna,tak vzdy ked pojde von s kamaratmi,nezostane dlhsie ako do polnoci,lebo ja potom neviem spat a som nekludna.Dnes akoby na to zabudol a siel....

damia
8. nov 2006

Ahoj olinel 🙂

mitinka
8. nov 2006

damia ja tychto chlapov nechapem zo zaciatku sa niektori div niekam nepichnu a potom im je to samozrejmost ze "len kvoli nam"a to ma vie dost nastvat!!asi ich je treba podaktorych ponizit pred kamaratmi aby sa spamatali!! 😠

olinel
8. nov 2006

Cauko Damia.Uplne ta chapem ako sa citis aj my sme mali taku nejaku dohodu ked som bola tehotna.A samozrejme ju niekedy nedodrzal.A este tazsie som to znasala, lebo som bola precitlivela.Proste chlapi sa potrebuju vkuse ventilovat a kedy sa budeme my?Myslim si, ze to ani tak nemyslel, len sa za nimi strasne ponahlal.

lodia
8. nov 2006

manzelstvo je debilita..po jednom takom to mozem povedat uplne jasne a bez okolkov, nech ma tu aj kludne prevalcujete..uz nikdy viac... 😀 nech zije sloboda!

damia
8. nov 2006

No ja to tiez nechapem,ved ho doma nedrzim,sam si urcil,ze kedy chce chodit von,urcil si to iba na jeden den v tyzdni,co je podla mna velmi dobre.Inak chodi len na futbal,hokej.Po futbale von....Ale ja nie som zvyknuta na byvanie v dome,takze neviem spat,ked je v noci prec,aj ked je to len raz do tyzdna,tak teraz sme sa dohodli,ze bude chodit iba do polnoci.Dnes akoby na to zabudol a pripomenul mi,ze kvoli mne nebol nikde "az" dva tyzdne.No super....a ja som si myslela,ze chcel byt so mnou doma.Ocenujem to,ale mohol mi to dnes povedat aj inak a nie tak ako to povedal.Ved sa to tyka aj jeho.Ja nechodim von kazdy tyzden a tiez mu to nevyhadzujem na oci.

verulka
8. nov 2006

Lodia, po zlej skusenosti je ten nazor asi opravneny, ale ja s nim absolutne nesuhlasim. Mna manzelstvo neobmedzuje, ani deti. Som slobodna 😉
damia, skuste sa porozpravat co a ako...U nas taky problem nebol, tak ti moc neviem poradit...

damia
8. nov 2006

Olinel,jasne,ze sa z animi ponahlal,ved dosiel z prace tak,ze mal uz asi iba 15 min,aby sa dostavil z animi do telocvicne,kde teraz hravaju.Ja som dostala jednu pusu a hotovo...a to sme sa fakt cely den nevideli.

kili
8. nov 2006

damia, tak skús robiť dáky čas urazenú, aby sa ťa spýtal, čo sa stalo a ty mu to mohla povedať, alebo mu to povedz rovno. Nech ti má možnosť povedať, že to tak nemyslel a blablabla. Lebo keď si to necháš pre seba, tak ťa to bude trápiť, keď to spraví na budúce.

damia
8. nov 2006

Verulka,ved sme sa o tom rozpravali a skoncilo to tak,ze mi povedal,ze toho dna,ked je vonku s kamosmi sa nevzda.Dobre,to mi nevadi,ale aspon teraz by ten cas mohol dodrziavat.

damia
8. nov 2006

kili,bavime sa o tom stale a uz mi aj povedal,ze pomalicky zacina byt alergicky na to,ze vzdy zacnem iba kvoli tomu.

lodia
8. nov 2006

verulka,
ten pocit ti zelam, je super ze vies byt v manzelstve slobodna...a ze si to uzivas. Moj pohlad na dane veci je iny. Dietatkom nie som obmedzena, prave naopak, som konecne stastna a si predstav, ze prave dietatko rozbilo nase manzelstvo, vlastne jeho prichod..akonahle som otehotnela, uz som bola nikto..teraz som stastna a citim sa slobodna, bez muza a s krasnym dietatom, muz je uz LEN moj dobry kamarat a otec mojej dcerky, manzel uz nie...a ked som obcas nakukla do tejto temy, tak som musela napisat aj takyto zdanlivo negativisticky nazor na manzelstvo. drzim vam palce, ak to este skusate...

ajka23
8. nov 2006

cauko baby, neda mi nepripojit sa do debaty... 😀 😀 😀 s manzelom sme spolu 8 rokov a tiez mi uz neprejavuje taku naklonnost ako na zaciatku... 😒 😒 😒 snazim sa ho obmedzovat co najmenej, to iste ocakavam aj ja od neho, hoci on ma s tym asi vacsi problem... 😎 samozrejme ked ta jeho sloboda presahuje hranice, mame doma veselo... 😀 😀 😀 ale ked to tak zhrniem, tak ho mam rada, a asi ineho by som uz nechcela... 🙂 🙂 🙂 hoci nikdy nehovor nikdy... 😅 😅 😅

damia
8. nov 2006

Niekedy naozaj nechapem,preco sa muzi spravaju tak,akoby ich manzelstvo obmedzovalo.A na zaciatku sa div ze nepretrhli,aby s nami boli co najviac.Jasne,ze aj ja potrebujem byt s kamoskami,on s kamaratmi,ale preco nedokaze aspon teraz vydrzat tak,ze bude vonku iba do urcitej hodiny.

ajka23
8. nov 2006

ten moj prve dva roky kamaratov nepotreboval, tie dalsie akoby to vsetko dobiehal... 😒 😒 😒 ja som to mala o to horsie, ze som sa za nim pristahovala, bola som tu sama, bez priatelov, aj som si niekedy poplakala... ☹ ☹ ☹ ale prezila som, a aj on pochopil, ze nema az tolko kamaratov ako si myslel, aspon nie tych dobrych... 😒

damia
8. nov 2006

ajka,ani u nas sa neobmedzujeme,hned na zaciatku sme sa o vsetkom rozpravali,ze co a ako si predstavujeme a je to v poriadku.Len teraz mam pocit,akoby nechapal alebo nechcel chapat,ze aj ked som ja tehotna,tyka sa to aj jeho,ze aj on by mal v niecom ustupit.Nechcem od neho predsa nic hrozne,len to,aby tu bol v noci,nech s akludne vyspim,ved teraz je pre mna spanok dolezity.A klud tiez.Inak sa dokaze postarat naozaj o vsetko,nemozem nanho povedat nic zle.

damia
8. nov 2006

lodia,tak to teda naozaj nechapem,preco si bola zrazu nikto,ked si otehotnela.

ajka23
8. nov 2006

ono je asi dost tazke vstat uprostred zabavy od stola a kamaratov a ist domov... vies si predstavit to ponizenie, keby povedal, ze musi ist domov, lebo ti to slubil? no muzske ego... 😠 😠 😠 😠 nedovoli mu to... aspon nateraz asi nie...

kili
8. nov 2006

damia, ja som si myslela, že ti viac vadí ten tón ako to, že bude dlho.

ja našťastie takýto problém nemám, môj muž sa ma vždy pýta, či nevadí, že ide von a nikdy sa nevracia po pólnoci. Väčšinou tak do desiate. Ale zato ma štve niečo iné. U nás som tá, čo robí chyby a nevedomky sa dotkne ja, a on sa na to na mňa vždy naštve. To je tak nepríjemné, keď mi nič nepovie, len začne kričať, že prečo to robím tak a nie tak, "ako každý normálny človek". Jaj ako to nenávidím 😠 . Ja som proste taká, keby som vedela ako on myslí že by som to tak mala spraviť, tak by som to tak určite spraviela aby neboli problémy ale ja ešte nie som na takej úrovni, aby som mu čítala myšlienky 😠 . Väčšinou to predýcham ale niekedy ma to strašne urazí a potom sa nebavíme aj dva dni. Ale už sa to lepší, lebo sa mi darí predýchávať viac vecí a manžel si už aj začína na niečo zvykať (načase po 9 rokoch 😠 )

damia
8. nov 2006

Ale ake ponizenie?! To keby spravil,tak ti ostatni by si mali z neho brat priklad,ze ako mu zalezi na manzelstve a na manzelke,nie? Ale takto asi mozme rozmyslat len my,zeny,ze?