Posťažujme sa na naše polovičky

ajap78
7. nov 2006

ahojte kocky, navrhujem sa postazovat sem tam na nase polovicky. ako sa zmierit s typickymi chlapskymi manierami, navzajom si poradit, ako zvladat a prekusnut veci, ktore nam na nich vadia, ci dokazeme nieco zmenit alebo sa radsej nad nicim netrapit...

zaba.mys
29. júl 2009

nezmeni ...uz mame jedneho syna a toto bude po dlhsej dobe nase druhe. Musim proste nejako vydrzat do konca materskej a uvidi sa co potom, mozno potom aj laska nebude... Tu aspon nieco dostavam zo seba, je to tazke, ked sa nemam s kym poriadne o tom porozpravat a som na to prakticky sama 😔 ... Boze baby, preco? Uz ma take stavy chytaju hrozne, ze az .... musim vydrzat.

hasleerka
29. júl 2009

zaba vydrž, hlavne preto maličké čo nosíš pod srdcom ... bude cítiť že si nervozna a bude aj ono ... o tom vykecaní ťa plne chápem ... mňa ked doma naserú, tak zavolám kámoške, posťažujem sa, viem že mi nepomôže ale uľaví sa mi ...

marianka79
29. júl 2009

zaba je tazké nehat muža ktorého lúbiš laska je k...a ale ked sa to inak nedá tak... .Ja som odyšla mám druhého i ked to nie je 100%-né ale som stastná A BABY NEOSTÁVAJTE S NIMI KOLI DETOM!!!!

zaba.mys
29. júl 2009

Marianka, ja s nim urcite nebudem koli detom, to isto nie .... len mi je vzdy tazko, ked nad touto moznostou uvazujem, lebo aj po vyse 11 rokoch, co sme spolu (a 9 rokov manzelstva) ho stale velmi lubim ☹ , uz som vela rozmyslala a asi si pojdem pohladat nejakeho dobreho psychologa alebo rovno psychiatra, lebo uz to vazne nezvladam ☹ . Ak sa to po materskej nezmeni, tak odidem, ale teraz sa to proste neda - nemam ziadne uspory a len z materskej by sme tazko vyzili ... A ked si predstavim, ze by si po case nasiel on novu zenu a mal novu rodinu, tak mi je z tejto moznosti nejako zle... a u seba si to predstavit neviem. On bol cely moj zivot, o to to viac boli, ked mi stale klame. On je jediny na svete, kto o mne vie uplne vsetko ... ale uplne. Moja najlepsia kamoska je teraz tiez tehotna a nechcem jej pridavat starosti, takze jej nemozem povedat uplne vsetko, aj keby som velmi chcela ...

marianka79
29. júl 2009

zaba jeden známy to mal zas tak...žena sa k nemu velmi hnusno chovala on si nasiel inú velmi ju lúbil ale na druhej strane mu bolo svojej ženy lúto tak sa rozisiel s milenkou s tým že nemože nehat manželku samu v podnájme a v dlhoch a milostivý znamy mi prednedávnom povedal že manželka od neho nakoniec odysla.Takže nakoniec ostal sám.

zaba.mys
29. júl 2009

Marianka, aj ja byvam hnusna ☹ , ked mi dojde trpezlivost a namiesto vysvetlenia preco mi to vsetko robi, preco mi stale klame je len ticho a mlcky kuka do zeme ... a ani po niekolkych minutach mi nic nepovie ...ja sa stale dokola pytam na urcite veci no on nic - mna to hrozne vytaca, ze mu nestojim ani za odpoved ... A mozno si aj on nasiel inu a je so mnou uz len z lutosti ...boze uz zas moja fantazia kamsi unika ....Ale to je tiez o tom - on mi nic nepovie, nevysvetli tie klamstva a mne ostane len domyslat si ☹ Vies u nas jeho klamstva zasahuju do vsetkeho aj financne - poslednych par mesiacov nosi domov omnoho menej penazi a ked chcem vediet dovod, tak sa tvari, ze o nicom nevie a vymysla si dovody ... vyplatne pasky predo mnou schovava a klame, ze ich nedostal ... stale dokola to iste... Vies, ja mam teraz este celkom slusnu vyplatu, ale o dva mesiace budem odkazana len na jeho plat, ktory je nevypocitatelny ... Ono je cela ta situacia komplikovana .... za inych okolnost by som si ako prve predstavila milenku, ale on nechodi nikam - volny cas je s nami doma a v praci robi len s jednou zenou, s ktorou casto nebyva..., ale ako som uz vravela, tak predstavivost funguje. Teraz som prisla domov z pace - dnes mal vraj dostat nejake peniaze a gastrolistky (aspon tak mi to vcera povedal), no nedostal nic - ked som sa pytala preco, tak opat len mlcal ... a mlci doteraz ☹ . On je takyto uz velmi dlho,ale ja teraz potrebujem vacsiu istotu, kedze budem opat na materskej ... a odist tiez nemozem, lebo i ked donesie menej, tak aspon prenajom zaplatime.... Mimochodom tiez byvame v prenajme a mame dlhy ☹ . Ono sa to tazko takto v skratke pise... ja uz neviem co robit. On sa nikdy nezmeni - to viem... lenze viem aj to, ze pocas materskej sa to este zhorsi 😢

kiva23
30. júl 2009

Hlavne musis byt silna!! Drzim prsty!

mitinka
15. aug 2009

Baby myslite si že je to normalne?alebo na rozvod?alebo na dobry infarkt? 😠 už 2 mesiace sa tešim,že budu u nas hody (čo vlastne teraz už su) a 4mesiace,že bude v Trnave jarmok,.. pred ani nie mesiacom nám mužova krstna oznamila,že jej dcere a vnukovi robia zrovna na hody oslavu,.. a to nam povedala,že ,,aby som nezabudla,tak dojdite na oslavu" 😠 malo to byt o 15h,... takže som nakupila malemu aj jej a včera volali,že ,,musime to preložit na 16h" 😠 dobre vedia,že som na Pn a mam vychadzky od 15-17h.Myslím si,že je to naschval,...ale o to mi ani nejde,... ale o to,že som sa s mužom chytila,že načo sa budem na tych 5min.obliekat kym tam dojdeme atd,.. a to som ho od dvoch budila,kedže mam od 15h vychadzky,že pojdeme s malou na kolotoče,.. vstal až ked som mu vynadala a to bolo 16h,kym sa vychystal s malou som trucovala a bolo pol piatej,takže som po nom začala revat,že všetko mu je prednejšie.Odišiel a ja som sa pred tym začala obliekat,že podam aspon ruku,pojdem na cigansku a potom domov,..snad by som to nejak stihla do 17h,.. lenže zamkol ma a odišiel,.. tak som mu volala že kam odišiel a poslala ho do riti,... 😠 😠 v tom sa vratil,že aby som teda išla,.. tak som zrevala,že nikto mu nekazal sa vratit,.. a povedal,že chce jej ruku podat a potom ist s malou na kolotoče,.. 😠 😠 ja som fakt taka krava,že som sa dala vypisat,len kvoli robote 😠 😠 stale to lutujem a každym dnom rozmyšlam,že už nebudem na Pn a budem nezamestnana ☹ nakolko platime 13t sk hypoteku tak som rada,že nam pomože aspon Pn,.. ale hlavne,že mi moj muž stale vykrikuje,ako myslim stale na seba aj teraz asi myslim na seba,... ale to že sedim tu ako krava cele dni,... ešte k tomu aj so svokrou s ktorou byvame už 3roky tak ma ide šlaktrafit 😔 😢 rozmyšlam o tom,že radšej nech budem doma bez koruny a možem si chodit po meste a nech sa stara ked ja som stale na vine 😢 ale zasa ho nechcem zodrat z kože tak som rada,že mam aspon niečo 😒 ale keby ste vedeli ako ma to naštartovalo na všetko zle proti nemu a jeho primitivnej rodine,...tak on si teraz išiel,ja zasa sedim doma sama ako debil a plačem,.. už mi po tolkych rokoch ani slzy nevladzu tiect,.. a myslite si že sa ospravedlni?haha ja som vždy ta sprosta,čo ide za nim,ale tentokrat ho to bude velice mrziet,.. a v pondelok idem na ultrazvuk,teda poradnu a ma mi povedat,čo to bude tak sa vykašlem nanho velice chodi so mnou,lebo som mu povedala,že nebudem chodit busom,ale tentokrat mu poviem nech ma tam odvezie a nech taha do riti,..nechcem ho už ani vidiet,.. najradšej by som sa rozviedla,... firma ktora nam stavia dom zobrala 960t sk a vrazila donho 250t sk a teraz nam oznamil,že už konči a pokračovat nebude stale nas s peniazmy taha za nos,.. tak som povedala otcovi,že predsa sa musi najst nejaky chlap ,,na každeho chlapa sa vždy najde chlap" tak zasa to vybavujem ja lebo on neni schopny mu ani len zavolat,... 😠 😠 😠 ja som v polke tehu a ked neporodim do 8mesiaca tak bude velice dobre,.. 😠 😔 😢 😢 neviem čo bude dalej a to sme už aspon sami mali byvat,ale stale nič.Myslela som,že do decembra,ked v januari čakame,ale s takym jeho pristupom asi nebudeme nikdy a ja sa odstahujem do podnajmu,už tu nechcem byt ani chvilu 😠 😢 😢

mitinka
15. aug 2009

pišem asi ako dilino,možno to niekto nepochopi,ale hrozne som vytočena 😅 😢

krasuliak
15. aug 2009

v nazve temy je uz aj odpoved na tvoj prispevok 😀 😀

mikalove
15. aug 2009

mitinka,ty sa musíš naučiť so svojim mužom jednať tak aby robil to čo chceš,kedže s ním žiješ nie je ťažké zistiť ako na neho,aj ja mám svoj sposob ako na mm,ved oni sú ako malé deti....ked niekam chcem,tak sa nachystám,rozprávam mu aky je super manžel ked ma niekam vezme von,že už mam doma všetkého po krk a tak...neurobil by zo seba debila ,že by sme nešli,ked sa tak teším....ked budeš milá a najdeš si sposob tak bude robiť to čo chceš,zmen prístup...ja keby doma revem a trucujem ,tak by sme sa akurát povadili a nikam by sme nešli...
krasuliak nemusíš písať,že nie ste ako malé deti,lebo ste 😀

mitinka
15. aug 2009

mikalove,lenže ja som sa doteraz prisposobovala,.. bola som mila,velmi mila až som sa skoro roztapala od milosti až do dnešneho dna čo už vobec nič nezabera,tak som sa vytočila 😠

mikalove
15. aug 2009

no tak to len fakt narobiť poriadky 😠

krasuliak
15. aug 2009

nie sme 😝 😀

vy ste jesitne

mitinka
15. aug 2009

každy chlap je idiot všetci ste rovnaky 😠 😠 😠

veličenstvo sa dotrepalo teraz domov,tak som mu povedala načo chodil a kde nechal malu,... že došiel ma pozriet 😀 😀 😀 😀 bol vtipny urobil zo seba ešte vačšieho idiota 😔 som mu povedala či preto,že sa boji či nedostanem infarkt,a opytal sa ma že infarkt??reku neeeeeeeeeeeeeeeeee ti magor 😔 tak som mu vynadala ešte viac a zobral sa že ide s malou ešte na kolotoče 😢 😢 a odchadzal a povedal ,,čau" a ja nič mam ho plne zuby a samozrejme že zasa obvinuje mna že mne preplo,... 😢 😢 už ma to fakt nebavi mam chut sa rozviest 😢 😢 a on dobre vie že mamička stoji za nim,lebo je mamičkin a pokial tu byvame tak aj bude a ja už fakt nevladzem a vobec ma to nebavi ☹

krasuliak
15. aug 2009

a neprepl?? ja mam pocit z toho co pises ze asi hej! ale bez urazky ved nejde o nic vazne a robis z toho riadnu dramu.

a ze rozvod? 😀 koli comu?

mitinka
15. aug 2009

ty to nechapeš si chlap tak ako on,... a nepreplo mi len skoro som sa rozliala aka som bola dobra a zasa došiel čas čo som to olutovala a je mamin milačik a ja som stale ta krava poohovarana po celej dedine už odkedy som sa sem nastahovala lebo som len zla nevesta,... ale to pochopia len ženy 😔

krasuliak
15. aug 2009

jasne mas pravdu 😅

mikalove
15. aug 2009

prepáč,ale ani ja nechápem,on ťa došiel pozrieť a ty si mu povedala,že je magor?

krasuliak
15. aug 2009

mikalove aj ty si muz? 😀 😀

mikalove
15. aug 2009

asi hej 😀

oknosmas
16. aug 2009

potrebovala by som poradit, s manzelom si rozumieme..vacsinou, no dakedy je to strasne.. je velky nervak a ja to neviem asi zvladat. napriklad vcera ked sme chceli ist spolu na turistiku, velmi sa nastvala, ked som si pozerela vedlajsiu tabulu a nepribehla hned kk nemu, ked ma zavolal. zacal velmi skaredo nadavat pred ludmi a kricat. a vobec ho to nemrzelo. dokonca mi povedal, ze s takym debilom na vylete este nebol. ked som bola kvoli tomu potom nahnevana, robil len dalsie a dalsie sceny na cely les a vsade, kde sme boli. dokonca ma chcel aj udriet, ale potom sa zasekol a uvedomil si, ze to nebude asi najlepsie alebo co, tak mam len sotil do travy. po dakom case prisiel a vravel, aby som sa uz neoduvala a tvaril sa, ze je vsetko v poriadku. no nie je!! ked som mu vravela, ze mam toto spravanie boli a mrzi a hneva, tak som sa vraj spravala zle ja a ci si to neuvedomujem, ako sa k nemu spravam. uz neviem, co dalej, hadame sa i dnes kvoli tomu a teraz odisiel z domu. na jednej strane som rada, ze tu bude pokoj a na druhej strane ma to velmi mrzi. neviem, ako to riesit. mate dakto napad?

teodorka
16. aug 2009

no tak sa s nim druhy krat nikde netrep ,ostan doma alebo si vyraz s niekym s kym sa budes citit dobre a kto Ta nebode ponizovat .Hladaj si vlastne zaujmy a ak Ta ma aspon trocha rad sam si Ta zacne vazit viac ked bude vidiet ze mas vlastne JA a Tvoj zivot nepatri jemu....

ianitka
16. aug 2009

teodorka - trefne a presne, aj by som nieco dodala, ale uz nie je co

shaarka
16. aug 2009

mitinka,
to ako keby som seba citala... totalny chaos a islo by ma rozhodit. nuz, na toto ti poradim jedine to, ze: kontrolovat svoje emocie. bohuzial. viem, si v prave (asi), vela veci ta serie, muz je neschopak, ty si chudatko... vsetko to poznam, ale ver, nie je to take strasne. a preto treba nejakym sposobom predychat. mne sa ulavi, ked hodim mobil o zem 🙂 treba prist na ine myslienky, nechat vychladnut hlavu (nejaky sposob si na to isto najdes) a potom prebrat s chlapom, ze o co ide, co ti vadi, cim ta vytaca a tak. 😉

oknosmas,
mne keby manzel urobil pre nic za nic takyto vystup, asi by mi usla ruka a fajne by som mu strelila. okrem toho by som sa na opatku otocila a isla si sama niekam, hoci aj domov, alebo na deci palenky. 😀 a mat ho na haku. totalne.
kedysi, ked sme niekam chodievali spolu, a bola napata atmoska, tak som si pre istotu vzala nejake peniaze a aj vlastne kluce od bytu, aby som v rozhodujucich okamihoch mohla hrdo odkracat 😀 a cakat, ze pobezi za mnou, co sa samozrejme nikdy nestalo 😀 😀 😀

luise
16. aug 2009

Oknosmas,Shaarka má pravdu, určite by som sa i ja zvrtla a okamžite odišla. Určite by som si nenechala nadávať, ponižovať sa či otĺkať!!!!!!!!!! 😠 Pokiaľ ho miluješ, je fajn, ak sa budeš snažiť Vaše problémi riešiť, no pokiaľ je vždy taký agresívny, pochybujem, že sa dakedy zmení, a keď tak- tak len k horšiemu. 🙄 Veľa šťastia!!! 😉

oknosmas
16. aug 2009

vdaka..uz som sa trocha dala dokopy..teraz mu neberiem telefon, bo ked som to urobila, bolo to len a len horsie..tak uz kaslem na neho.. v tejto chvili... a kluce si uz budem nosit vzdy so sebou 🙂 ak este dakam pojdeme.. dnes som zacala o problemoch rozpravat a uz sa nebudem s nimi zozierat sama a ututlavat atmosferu, aby sme budili dojem usporiadaneho paru. vyrozpravala som sa tu ale aj sestre a je mi naozaj lepsie. uz to nebudem dusit v sebe 🙂

luise
20. aug 2009

Dobre robíš, lebo sama by si sa z toho mohla akurát tak zblázniť! 🙄 Určite sa nájdu ľudia, ktorí Ťa podržia. 😵

marianka79
29. aug 2009

mitinka prehánaš to takého hysterické záchvaty by bolo aj na mna vela si tehotná mysli na malé 😉

anabelle03
1. sep 2009

Ahojte, poradite aj mne?
ako, alebo co robit, ked vam manzel pravidelne vynada do vyje... krav, sprostých, dr.e ti, je.e ti, sprostaňa, tupaňa.... pred 17 mesacným dieťaťom?
je nervak, takze to počuje celý panelák, vrátene rodičov... trieska, plieska...
mam uz pocit, ze ho totalne nenavidim, ale na druhej strane...
samozrejme, ze nie som ticho, ale nikdy som podobne nadavky nepopžila voči nemu..

x krát bol zbalený, prespal u kamarata a potom sa vratil... som totalne zufala....
snazila som sa vsetko urovnavat - aspon KVOLI malému, ale nada sa prehryznut to... je neskutocny, casto agresivny, ale nebije ma.
ja uz nevladzem. Nemozem si dovoli rozvod, rodicia by to neprezili a asi ani nepripustili (ak by to bolo v ich silach), ale najviac by to zlomilo mna - kvoli rozpadnutej rodine a ja sama s malým...