"Pošteklime" si sebavedomie. Pochváľme sa našimi úspechmi

monkula
18. máj 2008

Milé maminky, tiež máte pocit, že vám sebavedomie akosi "padá" na dno?
Čo keby sme sa navzájom pochválili našimi úspechmi, dovednosťami, či len výborným koláčom, za ktorý nám "zabudli" poďakovať... 😀 😀 😀

sestri
19. máj 2008

ahojte...ja som sa dnes dala dosť zostrihať a chválim sa ,lebo mi povedali,že vyzerám ako staršia sestra mojej dcéry. 😀 😀 😀

minkak
19. máj 2008

ivka no super-tak daj fotecku nech sa mozme mrk 😉

sestri
19. máj 2008

zajtra dajakú urobím 😀

minkak
19. máj 2008

ok-tesime sa 🙂

zuzkafuny
20. máj 2008

ja ráno vstanem, vypustím psa, pozbieram prehozy a idem ich vyprášiť, malému pripravím raňajky, pozametám dom, umyjem, polejem kvety, rýchlo musím umyť riad, popravím postele, dám prať, pozbieram suché, oblečiem už nachované dieťa... a letím na nákup... a to všetko za hodku... 😀 😀 😀 jaaa som tiež šikovná...!!! 😉 🙂
Polovička si zatial v kľude vypije kávičku v altánku... ale nechcel by sa vymeniť 😀 😀 😀

zuzkafuny
20. máj 2008

A on mi za to vyvára a vypeká... 😀 😀 😀 keď má čas 😉

jasterica
20. máj 2008

my,zeny-babizne sme supeeer,sikovnice,myslime na viac veci naraz... 😉 dokazem telefonovat,pocuvat radio v pozadi alebo telku,mysliet na to,co uvarim mangelovi na veceru a este pritom aj zehlit... 😀

egyptanka
20. máj 2008

ja sa pochvalim konecne dobra a uzasna ryza sa mi podarila 🙂

monkula
autor
20. máj 2008

egypťanka, ta kadúfam, že toto raz napíšem aj ja... 😀

sestri
20. máj 2008

monkula...veď to je jednoduché

monkula
autor
20. máj 2008

Ako pre koho... 😅 😅

sestri
20. máj 2008

ty si určite šikovná. 😅

egyptanka
20. máj 2008

monkula, urcite sa ti to podari, ja by som sa raz chcela pochvalit upecenou tortou. Pecenie je pre mna spanielska dedina ☹

monkula
autor
20. máj 2008

v pečení som doma... 😵 😵
piekla som tortu mužovi na tridsiatku, aj jarkovi k 5. narodeninám, dokonca červenú 😀 😀
A v albume mám fotku Chiarkinej tortičky z Pribináčika...

julia225
20. máj 2008

ja mam pekne prsia, 😀 a zadok... som vysoka a mam super vlasy... 😉

egyptanka
20. máj 2008

monkula, no vidis, kazda vie nieco ine. Ale aspon je moja mamina u manzela oblubena, ked svojmu zatkovi napecie tak to je lasky naviac na svete. 🙂

jejke
21. máj 2008

Ja Vás chválim ,baby, pri tých všetkých aktivitách,o ktorých píšete, ešte stíhate koníkovať,
ste šikovné šikulky 😉 dúfam že to pomohlo.Sebavedomie mi stúpa keď navarím a všetkým chutí, keď nezostane jedlo na ďalší deň a keď stihnem okrem varenia upratať, oprať, ožehliť a prechádzku , to celé doobedu, tak si vravím že patrím medzi Vás.
😀 😎 😵

monkula
autor
21. máj 2008

julia, ale hlavne, máš prekrásnu dcérku 😵 😵