"Pošteklime" si sebavedomie. Pochváľme sa našimi úspechmi

monkula
18. máj 2008

Milé maminky, tiež máte pocit, že vám sebavedomie akosi "padá" na dno?
Čo keby sme sa navzájom pochválili našimi úspechmi, dovednosťami, či len výborným koláčom, za ktorý nám "zabudli" poďakovať... 😀 😀 😀

bianca
18. máj 2008

pekna tema 😵

monkula
autor
18. máj 2008

ďakujem, hlavne prospešná..., čím sa pochváliš?

maji4
18. máj 2008

Ja sa pochválim dnes som 1x robila z lístkového cesta také osie hniezda a boli výborné teda mne chutili len muž mi hovorí ,že on čakal lekvárové koláčiky 😅 😅

sestri
18. máj 2008

ja som práve druhý krát robila lokše a celkom sa podarili 😀

maji4
18. máj 2008

jej lokše ale by som si dala 😝 tie som ešte nerobila ale možno raz.......

junovka
18. máj 2008

boze, baby, ja v poslednej dobe len furt daco nove skusam-teda nove recepty z netu....nikdy som nebola fanatik do pecenia, ale teraz????....takto neviem ako schudnem 😔 😀 😀

monkula
autor
18. máj 2008

šikuľky... 😵

martula
18. máj 2008

jej aká zlatá téma, teda nie zlatá, ale super, aspon sa potešíme navzájom. Sestri, lokše by som si dala hned a maji,ja som ešte z listkového cesta nerobila, takže gratulujem. Super.
Aj ja sa pochválim, včera sme si konečne našli čas a ked malá spinkala, tak som si vyumývala terasu, vyniesli sme z garáže stol a stoličky a vysadila som si tam všelijaké kvietky, je to super a ešte sme pred domom pokosili, upravili trávnik, ja skalku a vedla chodníka som si zasadila krásne kvietky, aj tam to vyzerá pekne upravené. A strašne ma to baví.
A manželovi som dala super radu, už ma za nu dnes aj pochválil. Týka sa to jeho živnostnenia. 😀

maji4
18. máj 2008

no o chudnutí ani nevrav ja mám po pôrode ešte stále 8 kg a nie a nie dole ale je pravda ,že sa k cvičeniu ani neviem prinútiť 😠
A samozrejme celý deň nič nejem a večer sa napracem 😀 (to som sa akože pošteklila 😀 )

bianca
18. máj 2008

ja sa pochvalim peknym velkym bruskom.Sice ma na jednej strane ma trapi ze je take obrovske a na druhej si ho hladkam a mam radost

mata79
18. máj 2008

Maji4, neverim.... Musis mi poslat vzorku... 😉 Ja Ta za to chvalim, si sikula a mne by tiez urcite chutil. Mne chuti vsetko, okolo coho presiel cukor....
Ked ja mam pocit, ze v poslednom case robim vela prospesnych veci pre druhych. Nie pre seba.
Ale predsa mi nieco napada. Pred tyzdnom sme mali oslavu 1.narodenin a ja som urobila krasnu balonikovu vyzdobu, upiekla vybornu tortu a dobre som to zorganizovala. Napriek tomu, ze mi bolo velmi zle....
Chvalim sa..... 🙂

mirka414
18. máj 2008

ja som svokrovi robila rebarborovy kolac a na druhy den prisiel ze by ho chcel znovu 😵 😵 chutil bajecne...

junovka
18. máj 2008

...aj teraz vo mne muzikanti vyhravaju 😀 😀 😀

monkula
autor
18. máj 2008

martuľka, teeeda, malá má teda dlhý spánok... 😀
super...

maji4
18. máj 2008

mata 79 tie osie hniezda boli slané 😀

mata79
18. máj 2008

Baby, ved my sme take sikulky. Preco to nikto nevidi????? Nechapem.

Bianca, ja Ta chvalim. Ved to brusko a to v nom musi byt nadherne.....a jedinecne....

mata79
18. máj 2008

Maji, nevadi, aj zmenu chute obcas treba.... 😀

maji4
18. máj 2008

Aj ja Vás všetky chválim samozrejme ,že my ženy sme šikovnice najšikovnejšie ,veď keď by to mali dokázať muži čo dokazujeme my tak neviem -neviem..........

sestri
18. máj 2008

náhodou ja musím pochváliť aj môjho muža...dnes navaril obed a ráno ma nechal spať do 10h 😅 😀

maji4
18. máj 2008

tak to ho chválim aj ja mna môj muž odkedy máme malú šete spať nenechal 😠

bianca
18. máj 2008

aj ja chvalim svojho muzicka lebo ma dnes vytiahol von a kupil nam akoze klimu aby bolo mne a miminku v brusku v lete dobre 😵

minkak
18. máj 2008

ahojte,monkula vynikajuca tema-taka milucka ,takze vas vsetky chvalim 🙂

sestri
18. máj 2008

musíme sa chváliť každý večer za to,čo sme cez deň všetko zvládli...tak nás aj ja všetky chválim 😉

dobromila
18. máj 2008

tak my si sebavedomie steklime s manzelom kazducky den navzajom a mame opravnene za co 😀 😵

martula
18. máj 2008

bianca, ja ta tiež velmi chválim, lebo sa mi páči tvoj prístup k brušku a určite budeš jedna superská mamina. 😉

monkula, ono sa to zdá, ale boli to dve hodiny, makali sme ako fretky. Ale stálo to za to. 😉

lyongirl
19. máj 2008

ja sa pochválim 😀 , že sa mi konečne podarilo dokopkať muža k tomu, aby si urobil poriadok v oblečení, aj keď myslím, že ešte neurobil všetko, čo som čakala, ale aspoň niečo... 😀 😀 😀

miriamkac
19. máj 2008

lyongirl nenapises mi ako si to dosiahla? Lebo mne zlyhalo takmer vsetko.... 😒 😝 😀

miriamkac
19. máj 2008

A ked som uz tu tak sa pochvalim: Dalsi den za mnou....a nikomu sa nic nestalo 😝 ....

lyongirl
19. máj 2008

nijak zvlášť, nato, že som mu to hovorila už dóóósť dlho, tak dnes, keď sme išli zo zákusku a zmrzlinky som mu vysvetľovala, že treba si dať do poriadku topánky, čo sa nenosí vyradiť, zimné poumývať/dosť skoro 😀 /atď. Schoval zimné bundy a nejaké moje veci, no topánky v tom zatiaľ myslím neboli...

lyongirl
19. máj 2008

vlastne som chcela napísať, že ho asi osvietilo 😀