Posunutie menštruácie antikoncepciou

derka7
17. júl 2015

Ahojte, beriem antikoncepciu a chcela by som si posunuť svoje dni (kvoli dovolenke) tak, že si nedam 7 dní prestavku, ale budem bez prestavky uživat dalšie balenie. Chcem sa ale spytať, či sa napriek tomuto nejako nezníži účinnosť antikoncepcie. Ďakujem za odpovede 🙂

avanka
17. júl 2015

aj ja to tak teraz robim, nie neznizi sa ucinok, ved v uzivani neprestanes

mirreckall
17. júl 2015

@derka7 tiez som to tak robievala, nemusis sa bat 🙂

ukulela
17. júl 2015

v pohode sa to da a ucinok sa neznizi. len to teda nerob casto. az do roka staci 🙂

l3yla
17. júl 2015

v pohode sa to tak dá 😉

derka7
autor
18. júl 2015

Super dakujem vam 🙂 jasne, to len takto vynimocne ked je dovolenka inak nie 😀

derka7
autor
21. júl 2015

Ešte mám jednu otázočku...nemali ste zníženú chuť na milovanie pri začatí užívania? Možno sa len moc sledujem alebo je to z iných faktorov ale našla som to v nežiadúcich účinkoch v letáku tak sa trošku obávam 😀

zuzkaurbanova
30. júl 2015

A funguje to tak 100% že sa oddiali? Za tyžden ideme na dovolenku, a obavam sa že mi akurát vtedy pridu, (odkedy uživam ant. mam svoje dni pokazene, chodia mi niekedy až tyžden po skončeni uživania tabletiek...) v utorok som skončila poslednou tabletkou, dufam že mi už pridu, no zaroven sa obavam že pridu o tyžden.... Alebo viete o niečom aby mi prišli čim skor (pomaha napr. červene vino, alebo dake cviky....?) dkujem za každu odpoved 🙂

moni244
30. júl 2015

ja som to tiež robievala v letných mesiacoch pravidelne aj dva krát za sebou, nech celé leto nemám 😉

zuzkaurbanova
30. júl 2015

len ja sa obavam či mi to aj pomože kedže mi ani nechodia pravidelne, a terz od utorku ani neuživam...
Radšej by som prijala niečo aby prišli.... (je tu taka diskusia...nechce sa mi to hladat :-/

derka7
autor
1. aug 2015

@zuzkaurbanova mala si to radsej brat bez prestavky tak by si si ich posunula ako ja teraz....ja beriem len druhe balenie predtym som ju nikdy nebrala takze ten prvy mesiac som mala tiez hocikedy krvacanie alebo spinenie ale to sa upravi, teraz to uz nemam len obcas spinenie co mi prejde za par hodin takze podla mna by si si ich kludne mohla takto posunut 🙂

zuzkaurbanova
1. aug 2015

Ja uživam ant. už 5rokov a mam to rovnake, mam aj zmnenu ant. a nič. Ale už je dobre, prišla mi menštruacia po troch dnoch tak sa tešiiiiim 😀 už len uživat pravidelne na dovolenke a bude to hadam dobre 🙂 dakujem za radu všetkym

buba1993
1. aug 2015

Urobila si chybu, keď chceš aby prišli neskôr mala si neprestajne jesť tabletky. Toto si moc nevyriešila...

zuzkaurbanova
1. aug 2015

@buba1993 už si to nemyslim že som spravila chybu....kedže až štvtok ideme 🙂

derka7
autor
17. aug 2015

este sa chcem spytat, ze ked som dobrala dva blistre po sebe teda bez tej pauzy, tak teraz mam prestavku normalne 7 dni, vsak?

derka7
autor
20. aug 2015

@moni244 este sa chcem spytat, ze ked som dobrala dva blistre po sebe teda bez tej pauzy, tak teraz mam prestavku normalne 7 dni, vsak?