Používanie Angelcare

zuzska1
10. aug 2014

Ahojte. na zaklade mnohych odporucani som sa nakoniec rozhodla pre Angelcare AC401. Avsak, ked som si pozerala navod na pouzivanie, pripadalo mi nastavovanie celkom zlozite. A tak sa chcem spytat, tych co pouzivate tento monitor dychu: je vhodne ho pouzivat napr. aj v kociku? Resp. nie je velmi zlozite ho premiestnovat a nastavovat? Citala som, ze ten rodicovky vysielac musi byt vzdialeny min 3metre. Planujeme mat babo v nasej spalni, postielku bude hned pri nasej posteli, tak neviem, na to aby bol rodicovsky vysielac vzdialeny aspon 3 metre, musela by som ho dat asi do inej izby. Ako to vlastne funguje? Dakujem.

andrejka1974
11. aug 2014

ten vysielac, sme mavali v obyvacke, aby som malu pocula ,ked bola v postielke a ked som isla spat tak som ho jednoducho vypla , a ja som ho mavala aj v kociku, ale len vtedy, ak dieta spalo na balkone, ked sme isli na prechadzku tak urcite nie , teraz to pouzivam ako vysielacku, aspon pocujem co deti stvaraju v izbe 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzska1
autor
20. aug 2014

@andrejka1974 Ahoj, a ten rodicovsky vysielac sluzi viac menej ako pestunka? Cize v noci ak mam babo v spalni ho netreba pouzit a staci len ten monitor? A ten monitor alebo podlozky musia byt zapojene v zastrcke alebo su tam nejake nabijatelne baterky?

andrejka1974
20. aug 2014

staci v zastrcke, baterky sa rychlo vybijaju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tie podlozky mas napojene v tom monitore a ten mas v zastrcke a rodicovsky vysielac nemusis mat zapnuty, moj je stale, vsak by som ho zabudla zapinat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂