Pozeráte televízny seriál Rádio?

luciaakubko
27. mar 2009

ja luubim Geisberga strasne 🙂

asitka
6. apr 2009

ja mám niekedy dojem, že zachvílu vymyslia aj seriál z názvom kukučkové hodiny...a zahrajú si tam tí herci...ktorých už fakt nikto nechce...z tohto som videla kúsok...ale nič moc... 🙄

seve_ranka
3. sep 2009

prave som dopozerala...so Siposovou dostal serial nove grady 🙂

ikke
1. feb 2010

katka1981 • 1d • Včera o 19:56
Ahojte, tuto temu som tu este nenasla. Mozno sa tema ani neuchyti, ale za pokus to stoji. Dnes som sa dozvedela, ze Radio Fresh definitivne skoncilo, lebo malo 4% sledovanost, ze to bol totalny prepadak. Zostala som smutna, lebo ja som ten serial nepozerala, bol nudny, ale ako prisla Zuza, tak som na nom aj s manzelom zacala byt zavisla. Stale sme cakali, kedy budu nove casti, ved to tak pekne skoncilo. Bolo to jedine na co som sa cely tyzden tesila. Najde sa niekto, kto ma podobne pocity, ze by mal serial pokracovat? Dakujem.

popelka • snž • Včera o 20:08
ahoj,,skoncilo,to som ani nevedela,,,ja som to pozerala rada ved to bolo super,,,ved to je stale tak co je dobre tak to skonci....co uz.ja som si myslela ,ze iba seria skoncila tak ako panelak.......mozno,ze este pojde...bolo by to super,uvidime,,,,,,papik

katka1981 • 1d • Včera o 20:13
Popelka, sklamem ta, dnes som hovorila s chalanom zo stabu, preto som smutna, lebo nikto nic nepovedal, tak som cakala ako blba, zahradu davaju dalej. Ja mam 100 chuti urobit nejaku peticiu aby vedeli, ze to sledovanost ma. Ktovie kde mali tie peoplemetre.

popelka • snž • Včera o 20:15
myslis,ze nieco urobis,,,nema sancu,,lebo oni si aj tak urobia vsetko po svojom,,,,

katka1981 • 1d • Včera o 20:18
Ja viem, len je mi to tak luto, vzdy somariny idu dalej, a dobre serialy rusia a co ma stve najviac, ze ani o tom divakovi nepovedia!!!

vieraj • 1d • Včera o 21:04
aj ja som mala rada radio. zuza bola naj.....

erikasadek • 2d, snž • Včera o 22:32
priznam sa ze aj ja som ho sledovala, ale cez net kedze nie som na slovensku...
skoda.... ☹

twinflame • 1d • Dnes o 11:04
Ja som Fresh od začiatku pozerávala, aj sa mi to celkom páčilo. Ale asi nie až tak, aby som sa na každú ďalšiu epizódu tešila a plánovala si pozerať ju. Zdá sa mi, že ak sa podobné projekty neuchytia od začiatku, už sa to nenapraví ani príchodom nových tvárí. U nás to s divákom nejako tak funguje. Ak sa mu niečo nezapáči od prvých epizód, už sa to nezachráni.

bmmz • snž • Dnes o 11:51
ja som zuzu zboznovala... normalne sme sa doma rozpravali jej tonom reci .. velka skoda ..

katka1981
1. feb 2010

My sme to nevolali Radiop Fresh ale Zuza.

kotenko
3. feb 2010

velka skoda ze to skoncilo, tiez sme natom ficali, kazdy vecer sme si to nahravali a mame to uchovane dodnes. dufam, ze sa zobudia a od septembra budu pokracovat. pocula som totiz, ze by to tak nejako malo byt,ako aj z Keby bolo keby. co je natom pravdy ale neviem