Pozeráte televízny seriál Rádio?

luciaakubko
27. mar 2009

ja luubim Geisberga strasne 🙂

slnieckova
27. mar 2009

😕

luciaakubko
autor
27. mar 2009

ok, tak raadio 🙂

pacna
27. mar 2009

no podla nazvu asi viacej nas nebude chapat 😅

titkovamiriam
27. mar 2009

ak myslite ten serial ,tak dalsia poriadna hovadina ako panelak,ruzova zahrada a pod...,inak zavidim maminam co maju cas sediet pri telke nad takymito ,,strasnymi,,programami. 🙂 🙂 herci su ok,a asi nemaju inu moznost ako byt na obrazovke ked sa filmov nataca tak strasne malo.

luciaakubko
autor
27. mar 2009

mirka, veru, panov hercov pomaly len v insenaciach mozno vidiet. vlastne uz ani tam nie, kedze pondelkove vecery s nimi zrusili 😨 😀

slnieckova
27. mar 2009

Ordinaciu nepozeram... Panelak? Zo zaciatku ano, teraz uz nie... teraz uz staci raz do mesiaca a stale som v obraze... dost bez deja 😉 Radio? Nehrozi... priprada mi to ako to bolo s tymi telenovelami pred par rokmi... obrovsky booom, kazdy pred tym sedel a cumel do bedne... teraz su telenovely zabudnute a pozeraju ich len stare babky na dochodku a na Jednoduchu Mariu si uz nikto nespomenie 😀 a presne takto to raz skonci s tymito nasimi slovenskymi serialmi... pardon.. telenovelami 😉

luciaakubko
autor
27. mar 2009

mne osobne celkom dost chyba cs klasika na obrazovkach. v cechach natocia rocne kopec kvalitnych filmov - btw, videli ste uz niekto snezienky a machrov po letech? 🙂

titkovamiriam
27. mar 2009

jasne-velke sklamanie a kto nahodou nevidel jednotku,urcite nechapal.mne sa teraz pacilo-tango s komarmi. 😀

luciaakubko
autor
27. mar 2009

co karamazovi? alebo venkovsky ucitel? Som naposledy tusim U mne dobry na dvd videla. kino v mojom pripade zatial nehrozi 😒

titkovamiriam
27. mar 2009

ja tiez dvd ckujem syn ma zasobuje 😀 ,no malokedy si nieco pozriem no ked donesie slovenske alebo ceske tak kukam-uz sme asi dost mimo temu.tak mna radio nedostalo 😀

mikalove
27. mar 2009

mna to nezaujalo 😖

titkovamiriam
27. mar 2009

inak niektore mmaminy mozno nepridu o com to tu je,mala by si to dat poslovencit

k.a.t.k.a.
27. mar 2009

radsej si pozriem Jakabove a Latinakove Radio Hijó 😀

honey023
27. mar 2009

Seriál Rádio zrejme končí - pre katastrofálnu sledovanosť (nečudujem sa!), absolútny prepadák. Ak sa niekto nájde kto to pozeral, už ani nemusíte 😀
V poslednom čase, čo markíza vymyslí, tak to je prepadák, vôbec sa jej nedarí a veľa relácií jej prepadáva... ale môže si za to sama!

titkovamiriam
27. mar 2009

markiza je cela prepadak ja som tam pozeravala len 7sro a aj to skoncilo,tak ju teraz nepozeravam vobec,obcas joj,dokonca si uz sem tam kuknem nieco na 1,inak som satelitna,spektrum ,tv paprika a minimax 😀

mikalove
27. mar 2009

teraz bude sedem sro na jojke od 8 apríla,miriam 😉

titkovamiriam
27. mar 2009

viem sa tesim 😀

k.a.t.k.a.
27. mar 2009

Miriam Sedem s r. o. na Jojke. Šestica glosátorov na čele s moderátorkou Elenou Vacvalovou sa pod skráteným názvom Sedem vráti na televízne obrazovky v stredu 8. apríla so začiatkom o 21:45. 😵

honey023
27. mar 2009

titkovamiriam: poteším, ťa Sedem, s. r. o. bude vysielať JOJka od 8. apríla o 21:45, už chodia na to aj upútavky! Myslím si, že sa na tom zhodnú viacerí, stačí si prečítať diskusie ako Markíza upadá, ale ako vravím, môžu si za to samy!

titkovamiriam
27. mar 2009

ste zlate 😀 😀 😀 😀 😀

bambusko
27. mar 2009

slnieckova, teda ja si na jednoduchu mariu spominam 🙂 a velmi rada, pozerali sme to na intraku na malej cb telke. a bola to prva a posledna telenovela, co som pozerala 😀

felixko
27. mar 2009

čakala som viac, ale je to o ničom len ďalší rýchlo zbúchaný seriál, markíza sa potrebovala predviesť. Neviem ako vy, ale mne to pripadá trochu nereálne, tak ako aj Panelák, tieto seriály nemajú nič spoločné so životmi dnešných ľudí, ktorých trápi úplne niečo iné, tu sa ukazujú len samé ožieračky, sex, párty, v priemere každý herec vo svojej role prestrieda 2-3 partnerky, mne to osobne vôbec nereže, vám hej????

luciaakubko
autor
6. apr 2009

len k snezienkam a machrom, mne bolo po vzhliadnuti fajn 🙂 Pelant mi skratka vzdy vie zabrnkat na tu spravnu strunu 😀

kili
6. apr 2009

slnieckova, presne, ja to tiež volám telenovely 😀

kili
6. apr 2009

no aj ja som jednoducho máriu pozerala (bambu, na intráku? ja som vtedy mala snáď 10r keď to išlo 😀 ), no ale vtedy nič iné nebolo, tak sme sa z toho tešili

mracik
6. apr 2009

kili, mala si dvanásť 😀 ja som Máriu tiež pozerala 😵 , tiež to bola prvá a posledná TN

a k prvému príspevku, ja tiež milujem Mareka Geisberga, vlastne celú ich hereckú rodinku, ale hlavne keď hrajú v našom divadle, a aj v muzike boli parádni 😉

kili
6. apr 2009

mracik, no keď to ty hovoríš, tak teda 12 😀

luciaakubko
autor
6. apr 2009

ja som skor zatazena na Mariana 😉

mracik
6. apr 2009

No Mariána až tak často nevídavam 😅 😝 ale ako vravím celá rodinka sú super, aj s Janou Oľhovou
no ale ten seriál naozaj nemusím