Pozerávate dámsky magazín na STV?

duska1122
14. sep 2009

ahojte prave pozeram damsky magazin na stv, celkom zaujimave temy, poucne. vam sa paci? aka tema vas zaujala?

macka01
14. sep 2009

Par krat som ho videla,ozaj je aj poučný,zaujímavý,len ma odrádzajú tie moderátorky,sú príšerné od prvej po poslednú,STV asi ozaj nič lepšie nemá

duska1122
autor
14. sep 2009

fakt mne sa zdaju v pohode aj ked niekedy mi andrea vadkerti pripada trochu povysenecka, ale da sa. mna tam vacsinov zaujimaju tie lekarske temy.

macka01
14. sep 2009

mne vadia veľmi ale každy sme akysi,ano aj receptiky su dobre,prípane rady pre spotrebiteľov a tak ako sa brániť pri nečestnych obchdnikov,všetky temy sú zaujímavé

leva
14. sep 2009

Aj ja pozeravam obcas,Teraz ma zaujali tie zdrave desiaty pre deti,ako v poriadku,len ked povedali ze najlepsie davat pit do sklennej flasky,kvoli bakteriam,neviem ci by bolo dobre keby mali deti v skolach sklenne flase s malinovkou.Ale je tam dost rad,si to rada pozriem.

macka01
14. sep 2009

To si neviem predstaviť ani ja sklo v ruksaku.Deti si nosili pite v plastových fľašiach a stalo sa mnohokrat,že sa im rozlialo po knihach,tak sa to u nas vyriešilo tak,že im v škole varia čaj pre každú triedu je to super,je stále teply čo oceníme hlavne v zime,prispievame50 Sk mesačne a napiť sa môže koľko chce 🙂

maruschka
14. sep 2009

pozerávam vždy, keď mám čas...Andrea Vadkerti+ Karin Majtánová sú super dvojica, keď moderujú, tak je to vtipné, spontánne, má to skrátka cveng..Obidve sa skvele dopĺňajú 🙂 🙂 🙂 Naopak mi dosť prekáža, keď moderuje Iveta Malachovská-každému skáče do reči, neobsedí, oči jej lietajú do každého kúta, už-už vyskočí a nasilu sa usmieva..jej moderovanie je strhané a zbytočne sa snaží byť vždy stredobodom rozhovorov, všade je strčená..Soňa je pohodová, ale dosť strojená, vážna, strnulá- na nej sa mi páči, že vždy vie o čom moderuje, má prehľad a aj vedomosti,..

Vždy si tam nájdem niečo, čo ma osloví, na čom sa zasmejem a páči sa mi, že je tam každý deň z každého rožka-troška 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

duska1122
autor
14. sep 2009

mne sa pacilo ked rozpravali o cisteni zubov a ukazovali vsetky tie nacinia na docistovanie.

leva
14. sep 2009

macka,tak to mate super vyriesene,toto by som tiez brala hned.

zuzka1.
14. sep 2009

ja to pozeram uz od kedy zacali minuly rok na jesen a je to super relacia 😉

moderatorky ok, je to o zvyku, hlavne vyborne temy, lekari, napady, je to super

bibula
14. sep 2009

aj ja pozeravam,vacsina tem je super...

duska1122
autor
14. sep 2009

temy sa aj mne pacia kazdy si moze cosi najst. este sa mi pacia aj tie rozhovori s psychologmi s ktorymi rozoberaju rozne problemy

leniciatko
14. sep 2009

aj ja rada pozerávam,ked som doma. vždy ma niečo zaujme,a naposledy to bolo,ako si vychádzať so svokrovcami. 😵 a s moderátorkami to tú chvíľu vydržím 😅

macka01
14. sep 2009

nevravím že sa na ne nedá vôbec pozerať ale sú také neprirodzené,sílené úsmevy,mam pocit že keby im zobrali scénar tak ani neceknú,

duska1122
autor
14. sep 2009

ktovie ako to je ale ako tu uz niekto pisal staci si zvyknut

iinuska
14. sep 2009

ja to obcas pozeravam, nahodou mavaju celkom zaujimave temy

lul
14. sep 2009

ja to rada pozeram, cez prazdniny mi to chybalo 😉 ja zase nemusim Karin Majtanovu, zakedy sa vykokce... aj na Ivetu som si uz zvykla 😉

petka_s
17. dec 2010

ahojte baby,neviete co su to za svicky na tom stromceku co je v dam.magazíne,hm? 😉

mucilienka
15. feb 2016

Dnes super tema - o drevenych hrackach