Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

samsara
30. máj 2009

Mukky- ano,tá herečka ,čo hrá Fedru ,tak v Esmeralde hrala Gracielu a veru počas nakrúcania dosť výrazne schudla. 😉

penelope2066
30. máj 2009

baby a kedy davaju tento serial a jeho reprizy?

layla
30. máj 2009

penelope, ktory serial? Rosalindu? kazdy den okrem vikendu o 17,30 a reprizu okolo 1,30 v noci 😀

mukky
30. máj 2009

samsara teda ja som si nevsimla ze schudla 😕 ,ale v rosalinde je vychrtla dost..a neviete o kolko rokov neskor ju natacali po esmeralde?zda sa mi starsia...ale taky blby make-up ma,v esmeralde vyzerala krajsie nie?A tiez sa mi pacila ich laska s adrianom 🙂 ,ale akurat som nevidela tie 2 casti ked umierala 😒 ,len po spanielsky 😝 a to nem chapem,ale len vidim 😀 ...ale potom ju dost malo spominali ☹ ,a ta adrianova manzelka bola pekna kocka nie... 😀
stale spominame krasu zien,ale ked chlapov je tam malo 😀

zuzana76
31. máj 2009

esmeraldu natacali v 1997 a rosalindu v 1999 roku

mukky
1. jún 2009

zuz dik 🙂

zuzana76
1. jún 2009

tak, co novelomaniacky?

ja asi nebudem pozerat, lebo pojdeme malemu kupit nejaku hracku na MDD a Rosalinda ma nebavi, skoda, radsej by som si nieco ine pozrela, hadam potom zaradia neajku inu telenovelu

helenkasabinka
autor
1. jún 2009

ja som pozerala rossalindu dnes-z sa vydala a za take 3 casti bude mat uz malu Eriku na svete 😉

emily333
1. jún 2009

do kelu ja som zabudla ze ju davaju 😠

helenkasabinka
autor
1. jún 2009

emily 😒 aj zajtra ide 😉

layla
1. jún 2009

ja som zvedava aj kedy pride ta valerina dcera 🙂

zuzana76
1. jún 2009

http://www.teleprograma.tv/telenovela/2009/espe...

Lupita ferrer, hra Valeriu, ona vsak v 1977 hrala prvu Esmeraldu

layla
1. jún 2009

mne je ta valeria strasne nesympaticka 😝 este aj takuu potvoru tam hra....

zuzana76
1. jún 2009

som sa sekla, v 1970 hrala Esmeraldu, ved to, aj mne je nesympaticka, neviem si ju vobec predstavit ako dobru esmeraldu, ale zase aj Leticia Calderon hrala v jednej telenovele strasnu bestiu

mukky
2. jún 2009

baby ja pozeram teraz...a nabuduce prosim nevravte do predu co bolo v castiach hej!? 😠 🙄 😀 😀 😀

mukky
2. jún 2009

jaaaaaaaaaj tolko lasky 😀 to ju uz hned aj nabu.a a budu mat male?? 😀 ja normal nem pamatam 😝 🙄 😀

helenkasabinka
autor
2. jún 2009

mukky joj esteze som si ta precitala-isla som prave napisat co bolo dnes v ordinacii 😅 😉

mukky
2. jún 2009

v ordinaciiiiii?? 😕 😀
dnes opat pozeram v noci 😝 ,a potom v posteli upadam do komy 😝 😀

helenkasabinka
autor
3. jún 2009

mukyy sorry myslela som v rossalinde 😅 😀

netmona
3. jún 2009

no rosalinda,,,to ked som bola pekna a mladá tak šla 🙂 1x

mukky
3. jún 2009

a ja som pekna a mlada a chodi druhy krat 🙂 😉 😀 😀 😀

helenkasabinka
autor
4. jún 2009

mukky 😀

mukky
4. jún 2009

a pozerali ste dnes?ja vynimocne ano,nebudem musiet v noci...

zuzana76
4. jún 2009

nepozerala 😀 , ale vcera som trochu a akurat sa pomiatla, neviete co pojde po rosalinde?

mukky
4. jún 2009

este len teraz zacala,neviem co pojde po nej 😀

mukky
5. jún 2009

Pozerate?
Ten fernando vlastne rosalindu znasilnil,nie?ked ona je duchom a telom nepritomna? 😕 😀 a nedala suhlas k aktu 😝 😀
este nepreslo ani 6to nedelie a on uz s nou mal sex 😕 😀 ,no ked je taky sikovny,ako pri erike,ze hned rosalinda zostala tehotna,tak mozno je opat 😀
A teraz vazne,kde ste 😕 😀 😎

emily333
5. jún 2009

koncene som videla z celeho tyzdna len 2casti 😉

zuzana76
9. jún 2009

dnes zacala nova telenovela, las heridas de amor- rany lasky, nemohla som pozerat, ake to je? ako sa to javi? hadam zajtra si to omrknem, ze ci sa oplati pozeravat

mukky
10. jún 2009

no ja opat kukam teraz reprizu 🙄 ale uz to ma grady 😀
uz ma stvu ze to reprizuju tak neskoro 😠