Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

layla
25. máj 2009

hasleerka prepac, asi som to prehliadla 🙂

layla
25. máj 2009

zuzka aaaaaaaaaaano 😀

layla
25. máj 2009

jezis ale ten chlap je skaredy 😎

zuzana76
25. máj 2009

urcite je to tato

https://www.youtube.com/watch?v=CcpqLStKEMk

tu si tiez pamatam

hasleerka
25. máj 2009

la tormentu mám v čerstvej pamäti

ale cikánky nepoznám ... len občas som kukla teraz cikáske srdcia a skôr mi mama vyprávala o čom to bolo

a ja v tom ani žiadny rozdiel nevidím či argentínska, či mexická

mukky
25. máj 2009

baby prestante s tymi ukazkami 😠 vtedy som si myslela jaj ked ja budem mat ich vek a pripadali mi starsie a teraz mam pocit ze vyzeram starsie ja 😠 ☹ 😀 ,hlavne ta copana co isla

zuzana76
25. máj 2009

ja som argentinske nemala rada aj kvoli tomu, ze v povodnom zneni mali uplne iny prizvuk, argentinska spanielcina ma viac taliansky prizvuk, je tam vela talianskych pristahovalcov, mexicka mi je blizsia, okrem toho je tam aj kopec slov inych, kazda krajina ma svoju slovnu zasobu

hasleerka
25. máj 2009

tak tuto mariu som videla, ale zmýlila som si herečku, to nie je manuela ... ale ten chlap niekde už hral

zuzana76
25. máj 2009

hasleerka, ved to je ta co hrala Manuelu a on hral Francisca 😉

hasleerka
25. máj 2009

jej zuzana dík a ja že už sprostiem ... tak to mám ešte celkom dobrú pamäť ... tento istý hral tiež v manuele ...
a kde hral pán učitel

zuzana76
25. máj 2009

hasleerka, pan ucitel neviem, jedine ak Panu ucitelovi z lasky 😀

mukky
25. máj 2009

a to bola manuela telenovela ci ina???a isla aj u nas? 😕 ta co ju tam chcel pomuckat..

layla
25. máj 2009

baby ja sa idem este ucit 😖 zajtra si vas precitam a hodte este nejake videa nech si zaspominam 😵 papa

zuzana76
25. máj 2009

mukky neviem ktoru myslis, ale obe isli u nas, aj Maria aj Manuela, ale dobrych 10 rokov dozadu, mzono aj viac, takych 14-15 rokov dozadu

felicia1
25. máj 2009

no ale velmi by som chcela opat vidiet manuelu ale je to moc dlhe ale rosalindu chcem moc moc,asi napisem do markizy 😀

hasleerka
25. máj 2009

zuzana 😀 😀 😀 ... nebol pán učitel menom viktor v jednod.marii

zuzana76
25. máj 2009

jaaaaaaaaaaaj vidis? tam bol pan ucitel Viktor a bol zalubeny do marie 😀

mukky
25. máj 2009

ta co je tam ukazka ona ma copya on jej tam daco husti 😀 ,viem ze hrala v manuele tie dvojicky..a ta ukazka hore bola manuela ci ina...a mariu rusim poznam len jednoduchu,ci? 😀 jaka este bola sakra

hasleerka
25. máj 2009

kua aká som dobrá ... čo bolo pred 10-15 rokmi si pamätám ... len včul zabúdam 😀 ... a ako to vlastne dopadlo, mária mala to rýchlo rastúce dieťa, že ... a nezobrala sa s tým učitelom

zuzana76
25. máj 2009
hasleerka
25. máj 2009

muky ved tá copatá je tá mária, tá posledná ukážka ... jednoduchá mária bola čiernovlasá

hasleerka
25. máj 2009

rebecu som už moc poctivo nesledovala ale tú facku si pamätám

zuzana76
25. máj 2009

idem uz spat, dufam ze sa mi budu same telenovely snivat 😀

mukky
25. máj 2009

aha,a ta isla aj u nas hej,a apotm aj jednoducha maria ano?Uz som v obraze?Lebo tu jednoduchu si pamatam a tu druhu nejak si neviem spomenut...si pamatam som mala asi 14 ked chodila jednoducho maria,a som musela chodievat domov o 20 tej a v lete boli pootvarane na celej ulici okna a vsade bolo pocut zvucku jednoduchej marie 😀 ,vtedy bolo sitivi 1 a sitivi 2 😀

hasleerka
25. máj 2009

no veru, podme spať, ved už je o chvíľu zajtra ... tak zajtra zas budeme rozoberať 😀

diddi
25. máj 2009

a ako sa volala telenovela kde mala jedna z hl.hrdiniek taku zeleznu masku?....a furt len bola zavreta v izbe a stara zena sa o nu starala.....zial pamatam si len tento vyjav 😒

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

jaj baby vy ste ma normalne sokli-vau ale ste toho popisali a ani som nedufala

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

nemam sancu vas ani precitat 😝 😉

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

a pozerali ste vcera rosalindu??? 😉

zuzana76
26. máj 2009

diddi, to bola asi ta Manuela, ona mala znetvorenu tvar a aj telo v dosledku tusim nejakej choroby, ale to si uz nepamatam