Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

felicia1
25. máj 2009

do frasa,nemam jojo plus a ani na nete sa neda pozriet,4 ci 5 rokov som cakala na to,kym ju zacne niekto reprizovat a ked ano,tak nemam tu moznost,pozriet si to,bola to moja najoblubenejsia telenovela

helenkasabinka
autor
25. máj 2009

felicia ja moja jedna jedina oblubena telenovela ktora sa fakt da pozerat a ide len par dni-tusim 5 casti len bolo zatial a ja pozeravam, konecne ju zasa opakuju 😵

emily333
25. máj 2009

aj ja sa hlasim do klubu faniniek rosalindyy 😀

helenkasabinka
autor
25. máj 2009

emilly a pozeravas?

emily333
25. máj 2009

odkedy to reprizuju tak som videla iba 2casti ale predtym asi vsetky 😉

felicia1
25. máj 2009

helenkasabinka
autor
25. máj 2009

emily ja som predtym nestihla vsetky tak teraz to pozeram od zaciatku

veselica
25. máj 2009

ahojte. tak to je super, tiez to bola moja oblubena telenovela, urcite ju budem tiez pozerat 😀

helenkasabinka
autor
25. máj 2009

veselica mate joj plus? 😉

mimikyky
25. máj 2009

aj ja ju môžem 😉

helenkasabinka
autor
25. máj 2009

MIMI 😉

hasleerka
25. máj 2009

tam hrá tá dlhovlasá blondína, a potom zase hrala jeho druhú ženu? .. tá bola celkom OK

emily333
25. máj 2009

hasleerka to bola asi manuela 😉

bibula
25. máj 2009

rosalinda je to,co tam spieva tie svoje pesnicky? teda thalia? ci talia? 😀
nepozeram,bo nemame joj+...no co uz,ved aj markiza sa k nej snad opat dopracuje,ked zaznamena uspech u konkurencie 🙂

milhaus
25. máj 2009

ja som to pozeravala kedysi

diddi
25. máj 2009

kedysi som to pozerala....sice len obcas,ale uz sa mi to poplietlo s dalsimi telenovels....priblizte mi prosim dej.....doteraz som pozerala Esmeraldu 😀

bibianna
25. máj 2009

aj ja pozerám, rada si ju pozriem ešte raz, bola to moja prvá telenovela. 🙂

layla
25. máj 2009

aj ja sa hlasim do fanklubu 🙂

hasleerka
25. máj 2009

no musím to teda kuknút, mám to pomiešané

milhaus
25. máj 2009

aj ja to mam už trocha pomiešané ale bol to dobrý seriál len nemám na to čas pravidelne to sledovať
teraz pendlujem medzi mojimi rodičmi a bytom čo je asi 40 km, ked je muž v práci na týždnovkách ak som tam u rodičov a môj otec frfloš maločo dovolí pozerat čo sa mu nepáči

zuzpolka
25. máj 2009

ahojte 🙂
Ja som milovala tu telenovelu 😀 a do teraz som netušila že to davaju 😲 😲 😲 a to mame aj joj plus 😒
takže dakujeeeeeeeeeeem 😀 😀 😉

emily333
25. máj 2009

ved ani ja som nevedela este ze ma minule v noci chytila bolest hlavy a som nemohla spat tak som to kuk rano o pol tretej 😀

bubadlo27
25. máj 2009

pre tie pomiesane 😀

Celý príbeh sa začína pred 20 rokmi. Bohatý Alfredo a jeho sekretárka Soledad sa tajne vezmú, o čom však nikto netuší. Alfrédov švagor José Fernando sa pokúsi Soledad znásilniť, no pri jej obrane ho Alfredo zastrelí. Soledad vezme všetku vinu na seba a sama putuje do väzenia. Tu zisťuje, že čaká dieťa, no rozhodne sa ho dať svojej sestre, ktorá o dieťa práve prišla a povie jej, nech ho vychováva ako svoje vlastné. Ešte pred tým však stihne malé dievčatko pomenovať Rosalinda.

O 20 rokov neskôr je z Rosalindy krásna žena, ktorá pracuje v kvetinárstve. Jedného dňa má za úlohu odniesť kvety do reštaurácie a cestou sa zrazí s Fernandom Josém, ktorý v tejto reštaurácii hrá na klavír a ani netuší, že on je synom mŕtveho José Fernanda. Rosalinda a Fernando José sa do seba okamžite zahľadia a po pár stretnutiach sa zasnúbia rozhodnú sa vziať.

Medzitým je Soledad prepustená z väzenia a jej sestra umiera, no tesne pred smrťou ešte Rosalinde daruje prsteň, ktorý jej kedysi zverila Soledad, aby ho dala dcére až vyrastie. Soledad prichádza k rodine svojej sestra, kde vystupuje ako teta Marta a Rosalindinmu otcovi prezrádza, že Rosalinda nie je jeho dcéra, hoci najprv tvrdí, že je to Fedra.

Napriek tomu, že sa svadbe Rosalindy a Fernanda Josého pokúša zabrániť ako Soledad tak aj Alfredo, ktorý sa k nej medzičasom vrátil a ziťuje, že Rosalind je jeho dcéra, Rosalinda sa aj tak tajne vydá.

O pár mesiacov sa mladému páru narodí dcéra Erika. Všetko vyzerá skvelo až do doby kým Valéria nepríde na to, že teta Marta je vlastne Soledad a všetko to povie Fernandovi Josému, ktorý ju už od detstva nenávidí za smrť svojho otca. Fernando José sa s týmto nemôže zmieriť a rozhodne sa opustiť Rosalindu i dieťa napriek tomu, že Soledad ho na kolenách prosí nech to nerobí. To všetko počuje Rosalindy v izbe, v momente keď k nej vtrhne Valéria a vykričí jej kto je jej matka a že je vrahyňa. A dokonca aj to, že Fernando José chce odísť. Rosalinda to nevydrží a s dcérkou v náručí omdlieva. Jej dcérku si vezme Valéria a odchádza. Keď sa Rosalindy preberie nemôže svoju dcérku nikde najsť aj napriek tomu, že ju všade hľadá a po čase sa z toho dokonca zblázni.

Znova omdlieva a preberá sa až v nemocnici. Fernanda Josého už vôbec nespoznáva a ten až teraz oľutuje čo vlastne urobil. S ľútosťou dáva Rosalindu do psychiatrickej liečebne. V liečebni však vypukne požiar a všetci si myslia, že Rosalindy umrela, došlo totiž ku chybne identifikácii tiel. Rosalinda však utiekla a túla sa po uliciach kde u objaví žobrák Miserias, ktorý ju prinúti žobrať. Dokonca ju prinúti kradnúť v dome Alexa Durantesa - významného hľadača talentov, ktorý ju však chytí. Rosalindu si nechá a rozhodne sa z nej spraviť hviezdu.

Zatiaľ sa Fernando José nemôže spamätať a odchádza do zahraničia. Po čase s z neho stane významný klavirista a jeho dcéra je u Rosalindinej staršej sestry Fedry, ktorá je odhodlaná urobiť všetko pre to, aby sa vydala za Fernando Josého a mohla žiť v luxuse. Stretne Rosalinda ešte niekedy svojho manžela a dcérku? A čo sa stane s jej sestrou Fedrou? To všetko už čoskoro...

layla
25. máj 2009

bubadlo27 😲 dobreeeee 🙂

emily333
25. máj 2009

veru uz som aj zabudla naten poziar 😉 aspon sa mame na co tesit

babatko88
25. máj 2009

joj baby, zase ďalšia závislosť!? 😀
ja som ju dáááávno pozerala, ale teda neťahá ma to pozerať znova 😒

layla
25. máj 2009

ja by som si este raz pozrela asi divokeho anjela 😎

lucaska
25. máj 2009

ahojte, ja soom ani nevedela ze to teraz ide , kedysi som to kuk, milovala som tu telenovelu.........zacnem to znova kuk 😉 🙂 🙂 🙂

hasleerka
25. máj 2009

bubadlo dík za osvieženie pamäti ... aj ked tie prvé seriály sa mi hrozne už pletú, jednoduchá mária, atd ... toto som určite pozerala ... ale občas určite kuknem

aktak
25. máj 2009

nepozeraaaaam 🙂