Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

layla
4. júl 2009

kocky, napisete mi prosim o com bola vcera??? dakujem 🙂

misskkaa
5. júl 2009

ja idem dnes pozerat 12 casti,aposledy som videla ako rosalinda lezi v nemocnici so svjou mamou po tom uraze. tak budem mat maraton. priatel neni doma tak ma aspon nebude nikto otarvovat 😉

penelope2066
5. júl 2009

ahojte,nemate niekto ponahravane casti rosalindy odvtedy ako sa prestahovala od alexa?ak by ste mali nemozte mi to napalit a poslat,ja aj zaplatim samozrejme.nam totiz zatepluju panelak a museli sme odmontovat digi tanier.dakujem

mukky
5. júl 2009

misskkaa len pozeraj,pozeraj,pokial mas cas 😀 😀 😀 ,potom ti uz maratony skoncia 😉 😀 😎

misskkaa
7. júl 2009

no uz som vcera pozerala konecne vsetky casti, boze ale ma bolel zadok 😀 . ale uz som aj pozerala co ide po rosalinde, ...NAVZDORY OSUDU..to som nevidela takze aspon nebudem pokracovat v zavislosti.. 😀 Myslela som ze daju nieco z Natali Oreiro, to by som pokracovala v pozerani..Divoky anjel,ten by som si pozrela.. 😵

mukky
7. júl 2009

baby a co bolo vcera?ani dnes neuvidim,v noci uz nereprizuju ale davaju stupidne filmy 🙄 🙄 😠

asitka
15. júl 2009

skončila...hm...škoda...som si pri tom vždy oddýchla.... ked som sa k tomu dostala.... 😕

emily333
15. júl 2009

no veru skoda ze je koniec a ta druha telenovela ma akosi nezaujala ale to som len 5min.kuk 😉

zuzpolka
15. júl 2009

baby, to už aj skončila Rossalinda??? 😲 no super stihla som si asi 6 časti kuknuť 🙄 ☹

mukky
15. júl 2009

ahojte,no skoncila..a ta druha ma nezaujala nejak,no uvidime...

zuzana76
10. aug 2011

babyyy, davaju Esmeraldu, doobeda od 10.15 do 12.00, ktore mate zaujem na JOJ plus, ale uz je to tak v polovici

helenkasabinka
autor
31. okt 2011

na joj plus ide zasa rosalinda 😀

kawasaki17
31. okt 2011

ja uz som tolko krat videla rosalindu, ale vzdy si ju rada pozriem, nema vela casti a stale sa tam cosi deje 🙂

viva13
7. dec 2011

Pozerávate niekto teraz Rosalindu,každý deň bývala okolo 10-tej ráno a dnes už je tam nová telenovela,neviete kedy bude pokračovanie? Ved včera nebol koniec,nie?

penelope2066
7. dec 2011

@viva13 Vcera bola posledna cast Rosalindy.

viva13
7. dec 2011

@penelope2066 nieje koniec ked si rosalinda zoberie fernanda chosého?

penelope2066
8. dec 2011

No ved Rosalinda si v utorok v druhej casti Fernanda Choseho aj vzala a to bol koniec 🙂

viva13
13. dec 2011

aha tak zase som koniec nevidela, nestiham žiadne konce :-/

viva13
30. okt 2013

prosím nepozerali ste pred chvílou na TV RELAX divoký anjel? prosím ako sa vola ta pesnička ked vystupili z toho autobusu a išli na ten trh či čo to bolo, prosíííím

1katkas
27. jún 2014

@hasleerka @biela ahojte, dala som do fora slovo telenovely, lebo kedysi som aj ja pozeravala... ta telenovela o kristine sa volala pravo na lasku hl.postava meno herecky adela noriega..hrala aj v telenovele pramen lasky.... ana kristina bola hl. postavou v medzi laskou a nenavistou...
inak mohli by taketo starsie telenovely vysielat na tv doma 🙂

marttia
27. jún 2014

@1katkas ahoj,telenovelu medzi laskou a nenavistou,tv doma vysiela po-pi cca o 7:00 hod.ale pozrela by som si aj ja starsie serialy.Navzdy moja opakovali min.5 krat.

slavomira1980
Autor odpoveď zmazal
Zobraz