Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

barborenka
28. máj 2009

dakujem,uz pozeram,boze jaka som stastna,normalne sa mi zelpsila nalada...

zuzpolka
28. máj 2009

POMOOOOOOOC 😢
Rossalinda sa neda pozerať live 😠 teraz mi to tam nabehlo, ked prave začinala 😠 ☹ ☹ ☹
som naštvana jak nikdy!!! 😠

helenkasabinka
autor
28. máj 2009

kocky mne nejde satelit a nemozem pozerat rosalindu pommmmoooooooooooooooc ☹ ☹

zuzpolka
28. máj 2009

helenka,,,, som na tom tak isto 😢
prave to tu pišem že som našla live vysielanie, do teraz tam bežalo pali vam to a zrazu mi to vyplo že rossalinda sa neda live vysielať ☹

barborenka
28. máj 2009

jaaaj baby to mi je luto 😢

prasiatko30
28. máj 2009

boze baby sorry neda mi to - ale to niekto este po jednoduchej marii pozera aj telenovely??? ja som si myslela ze to len volakde v mexiku alebo v juznej amerike 😨 😨

zuzpolka
28. máj 2009

barborenka 😖 snad nabuduce si to už konečne kuknem 😵

helenkasabinka
autor
28. máj 2009

kocky veru nejde na nete pomooooc tak si ju aspon pozriem na youtube aj ked nie v nasom jazyku

zuzpolka
28. máj 2009

sprostyyyy satelit 😠

helenkasabinka
autor
28. máj 2009

prasiatko a co je na tom? vsak si pozri aj ty a hotovo 🙄

asitka
28. máj 2009

prasiatko...prečo?? ja si pri tom niekedy fajn oddýchnem...fakt, že vypnem..a oddýchnem.... 😉

zuzpolka
28. máj 2009

prasiatko,,,ved vidiš kolko nas tu je 😉 kludne sa pridaj 😀

prasiatko30
28. máj 2009

ja to nemozem pozerat zakazal mi to psychiater 😀 😝

zuzana76
28. máj 2009

helka super, kuknem si radsej v povodnom zneni

mukky
28. máj 2009

ahojte,my sme dnes boli von tak som dnes nevidela ☹ ,ale kuknem o 2.40 v reprize 😕 ,uz to mam vybavene,ocko vstane rano k malemu a ja budem v kome 😀

zuzana76
28. máj 2009

mukky to mas dobre, ze tatino vstane k malemu 😀 take chcem aj ja 😀

helenkasabinka
autor
28. máj 2009

mukky repriza je o 02:40 hod? 😕

mukky
28. máj 2009

zuz ved si to vybav aj ty 😀
helen no,tak neskoro ide na joj plus 🙄

hasleerka
29. máj 2009

muky nepožičiaš tatina, žeby aj k našim deťom vstával a my by sme kukali

no priasiatko niekto má psychiatra a niekto telenovely

helenkasabinka
autor
29. máj 2009

asi ani dnes nebudem vidiet rosalindu lebo idem do mesta ale budem sa snazit cim skor prist domov 😉

samsara
29. máj 2009

Baby,ja som si pozerala nejaké časti Manuely na youtube,tak preskočmo na pripomenutie 🙂 a neviem nájsť dalšie časti nad 156 part,neviete prečo mi to nenájde aj ostatné časti,ale iba po 155? Nepozrete sa mi na to niekto,pls? 🙂 A neviete,či sa dajú pozreť aj s prekladom slov,alebo českým,alebo iba v originály?

luci
29. máj 2009

kedy to davaju????

samsara
29. máj 2009

Luci - ak myslíš Rosalindu,tak každý deň ,okrem víkendu o 17,30 hod. na JOJ PLUS. 😉

helenkasabinka
autor
29. máj 2009

samsara pozerala som ti tu manuelu a ani ja som tam nenasla dalsie casti 😕

luci
29. máj 2009

ano to som myslela,dik

samsara
29. máj 2009

helenkasabinka - ďakujem ,si zlatá,že si sa mi na to mrkla 🙂 ,tak asi to tam je naozaj iba do tej 155 časti,škoda. 😒

mukky
29. máj 2009

ahojte,ja som dnes nevidela ☹ ale kukam opat o 2.15 rano 😝 😀 ,len ocko rano s malym nebude,bude v praci 😖 .Dufam ze drobcek nevstane skor ako o 6.rano..
inac ta rosalimdina sestra mladsia je krajsia ako rosalinda,nie...ci? 😀
a ste vravela niektora ze ta rosalindina starsia sestra filmova schudla dost pocas natacania...a ktorej telenovely?lebo v esmeralde som si nejak nevsimla...

layla
29. máj 2009

mukky, dnes to bolo dost akcne 😀 hlavne ten druhy diel 😉

mukky
29. máj 2009

layla no super 😠 ,takze budem musiet pozerat 😠 😀 ,dnes som to zabalila o 4.hod a 8 minut 🙄 ,chybalo uz len par m inut do konca no maly vstal a musela som k nemu odbehnut a utisit ho,tak uz som sa na to vybodla...isla neskor lebo slo pod lampou a nejak to natiahli 😠