Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

biela
25. máj 2009

ja som to pozerávala, táto telenovela patrí medzi tých 5 čo som pozerávala -
1.jednoducho mária
2.o takej babe kristíne, čo robila modelku a jej mama bola riaditeľka modelingovej agentúry a otec kňaz, neviem už ako sa to volalo, ale bolo to pekné, lebo veľa postáv tam umieralo tak som revala ako malé decko
3.rosalinda
4.divoký anjel
5.elena olivaresová - neviem ako sa volala tá telenovela, ale bolo to o káve a ona bola zberačka a on bol "patrón" 😀, ona mi liezla na nervy ako škriekala ako bláznivá ale boli tam dobré postavy ako napríklad migel techeiros i kabaléro 😀 na ňom som sa smiala, aký to bol mulo.

🙂

lucaska
25. máj 2009

biela aj ja som kuk vsetky tieto telenoveli......................... 😅 😅 😅 😅 😅

emily333
25. máj 2009

asi aj ja ale a kristinka mi nic nehovorii ☹

hasleerka
25. máj 2009

biela - olivaresová mala aj biely dom, že ... teraz niečo podobné ide na markíze poobede ... aj tú kristínu si pamatám, nebývali tie kámošky 3 v dome ... nemala priatela viktora ... titulky boli že v takom velkom dome bola prehliadka

layla
25. máj 2009

biela - elana olivaresova - kym budes moja 😉 , ta kristina tiez neviem co bolo. ale velmi matne si spominam na manuelu... tu by som tiez kukla znova 😎

zuzana76
25. máj 2009

ja pozeram obcas, Rosalinda mi az tak nereze, doteraz som pozerala Esmeraldu, ta sa mi pacila viac

ta telenovela, kde hrala Elena Olivaresova sa volala - Ked budes moja, tiez mi liezlo na nervy to skriekanie

a pozerala som aj o tej Christine, ale neviem uz ako sa volala.

A este kedysidavno som samozrejme ako vacsina ludi pozerala na prvu telenovelu Jednoducho Maria a potom aj na Manuelu - to bolo o tej dlhovlasej blondine 😀

Ale uplne najviac sa mi pacila Esmeralda, teda z tych co som videla

hasleerka
25. máj 2009

layla máš pravdu , my sme si s mamou nemohli spomenúť, hned jej to musím zajtra povedať

manuelu mi pripomente

zuzana76
25. máj 2009

jaj a este som zabudla, pozerala som aj Rebecu a Rubi - tie sa mi tiez pacili, teda urcite postavy v tych telenovelach, Rebecu ako postavu som tiez nemala rada- strasne tiez vrieskala a Rubi bola taka potvora,ze som sa dost zabavala na tom co povyvadzala

layla
25. máj 2009

a este Marianna, dcera noci alebo nieco take - tak aj to som si odkrutila 😵

hasleerka
25. máj 2009

zuzana, tak sa volal aj ten seriál či ako, pripomen

zuzana76
25. máj 2009

ale vacsina telenoviel ma vobec nebavi , napr s Nataliou Oreiro, ta o Yagovi, atd.... ani tie Ciganky co teraz dava Markiza tusim

biela
25. máj 2009

ááá, manuela.
boli dve sestry čo o sebe nevedeli 🙂 a mali rovnakého muža frančeska? 😎 áno francesco to bol. tá prvá žena potom umrela, ale neumrela naozaj, potom ich chodila strašiť ako iná žena a tá sa volala Anais. to meno si dodnes pamätám 😀 frančesko si potom zobral tú druhú sestru - manuelu. tá jeho prvá žena sa volala Izabela.

bzuco
25. máj 2009

no čo dabuje slávka halčáková - tá postava vždy škrieka 😝 😀 😀

zuzana76
25. máj 2009

Manuela bola o tom, ako boli 2 zeny uplne rovnake, len jedna bola blondina ta sa volala Izabela, bola dcerou sluzky ale vidala sa za bohateho chlapa Francisco sa tusim volal , ale mala nehodu, alebo bola chora a mala skaredu tvar, sa jej nejake jazvy porobili, tak zila v dome toho chlapa nadalej, ale akoze nikto o tom nevedel 😀 , len ta sluzka, teda jej mama, ju navstevovala a tak tam zila niekolko rokov 😀 a ten jej muz, teda uz akoze vdovec raz v taliansku stretol mlade dievca Manuelu a ta sa na Izabelu velmi podobala, tak sa vzali, aj ju donutil odfarbit si vlasy na blond, lebo tato Manuela bola tmavovlasa a potom to bolo o tom, ako jej izabela ublizovala spolus matkou a vsetci si mysleli,ze sa zblaznila, lebo nikto Izabelu nevidel samozrejme

diddi
25. máj 2009

a ako sa volala ta telenovela,kde babatko-dievca odlozili pred kostol k mniskam,ktore ju vychovali....samozrejme,ze sa zalubila do bohateho....nakoniec sa zistilo,ze jej otec je farar,ktory o tom nevedel a cely cas bol aj jej "duchovnym" kamaratom....neviem ten nazov

biela
25. máj 2009

diddy, však to je tá kristína - myslím. 🙂 ona potom bola modelka

hasleerka
25. máj 2009

tak túto manuelu som si pomýlila s rosalindou

didi to je tuším o tej modelke, práve píšem s kámoškou či si nepamätá názov

a Sila lásky bola o čom?

biela
25. máj 2009

bzučo, no presne, tá halčáková je riadne uškriekaná.

zuzana76
25. máj 2009

nie vidala, ale vydala - opravujem

zuzpolka
25. máj 2009

ja som pozeravala: manuelu, jednoducho mariu, rossalindu, ked budeš moja, rebecu , yaga, a aj o tej kristine...neviem či sa to nevolalo nahodou medzi laskou a nenavisťou 😒 alebo to bolo o tej boxerke valentine? 😕 😀 tak neviem už 😀 😝

layla
25. máj 2009

baby a neviem ci to bola telenovela, ale viem ze to malo strasne vela casti 😝 - sunset beach. pamatate?

zuzana76
25. máj 2009

sila lasky to neviem, ale este bolo aj nieco s Vasnou - jeden chlap sa prevtelil do niekoho ci co 😀

zuzpolka
25. máj 2009

mne sa nahodou pači ked Paloma tak škriekala 😀 aj teraz čo to chodi po obede na markize uplne podobne tak ju dabuje halčakova 🙂

hasleerka
25. máj 2009

zuzana to tam hral ten vlasatý, do neho sa ten starý prevtelil ... niečo podobné ako o tej boxerke

a ešte bol pramen lásky

layla
25. máj 2009

babyyyyyyyyyyy kukajte co som nasla 😀

https://www.youtube.com/watch?v=6Lnz1u4Mieo
zuzpolka
25. máj 2009

layla,,,wooooooow 😀 hned by som si to kukla 😅

hasleerka
25. máj 2009

layla si super, ešte volačo pohladaj

zuzpolka
25. máj 2009

ten pramen lasky...to bola ta kristina tušim, či??? 😕

hasleerka
25. máj 2009

zuzpolka, tuším nie, to bolo o niakych rančoch, alebo takých veľkých domoch a hádali sa tam o pozemky

zuzana76
25. máj 2009

pramen lasky to mi nieco hovori, tam hrala tusim ta ista herecka co aj v tej christine, alebo tak sa nevolala ta telenovela?

este som pozerala Danielu - ona bola dcera z otcovho bocaku a po smrti matky prisla byvat k otcovej novej rodine a ta sestra a matka ju nemali rady a este si pamatam,ze chodila do tanecnej