Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

mukky
26. máj 2009

ach ano 😀 ta frida inac je pekna baba,a raz hrala v jednej telenovele a tam mala cierne vlasy a bola taka fajn macata ale pekna,pristalo jej to

mukky
26. máj 2009

aj ta barbala dobre vyzerala co ste pisali,super oblecena,pekne vlasy..a ta sa mi nepacila v yagovi 😒

womenne
27. máj 2009

da sa to pozriet aj na internete?ja som sa na to vždy chela pozerat len som bola vždy v tom čase v praci a teraz sme zase v čr sakra 😖

lucaska
27. máj 2009

frida je kocka....................normalne zistujem ze som bola asi maniacka kedysi ved som kuk skoro vsetko 😅

alusha
27. máj 2009

baby a co Sila lásky, nemecký nekonečný seriál, čo býval nedávno 🙂

helenkasabinka
autor
27. máj 2009

divoska anastazia 😉

mukky
27. máj 2009

mne sa sila lasky nepacila,a tusim chodi opat 😝

lusinda2000
27. máj 2009

babenky ahojte,pripájam sa do kolektívu,smiem??? zbožňujem telenovely,pozerala som aj spomínanú Jednoducho Máriu, Manuelu, Esmeraldu, teraz Rosalindu a kopec ďalších. som rada,že je tu táto téma.

layla
27. máj 2009

ja som to dneska nedopozorela ☹ videla som iba prvu cast... skoda

zuzana76
27. máj 2009

aj ja som videla len prvu cast aj to len pocas varenia vecere, ale skoda ze skoncila Esmeralda ☹

hasleerka
27. máj 2009

ahojte telenovelky ... no ja som dnes náhodou kuk rosalindu ... som zaspomínala ... ste tu toho moc prebrali, idem vás počítať

helenkasabinka
autor
27. máj 2009

ja som pozerala dnes rosalindu 😉 😀

hasleerka
27. máj 2009

muky , frida hrala tuším v právo na lásku, kamarátku viktorie ... a ten fešák hral tuším farára v prameni lásky ... teda ak som to nedoplietla, opravte ma

samsara
28. máj 2009

Ahojte telenovelomaniačky 🙂 ,

ja mám telenovely velmi rada,vždy si popri pozeraní,viac počúvaní,niečo porobím,navarím,alebo upratujem celú kuchynskú linku,poumývam okná,poriadim poličky a ide mi to tak nejako rýchlejšie a nemusím sa do toho ani nútiť 🙂 ,takže mne telenovely velmi spríjemnia čas,ked upratujem.Ale aj ked neupratujem,samozrejme,rada si pri nich oddýchnem.

Moja naj telenovela je rozhodne Esmeralda a Manuela.
V Esmeralde sa mi páčil príbeh Graciely a Adriana,hlavne ten herec sa mi páčil -Alejandro Ruiz.

Zuzana 76 - prosím Ťa,ked vieš po španielsky ,nenašla by si mi nejaké info o tomto hercovi -Alejandro Ruiz,ak sa Ti bude chcieť,samozrejme 😉 ,ja som hladala cez google,ale nič som nevysnorila,nejaký životopis ,alebo klebety 😀 žena,milenka...

zuzana76
28. máj 2009

samsara, ked zaspi maly, tak najdem, jasne 😉

zuzana76
28. máj 2009

samsara, ani ja som nic ine nenasla okrem datumu narodenia 9.6. 1967 v Mexico Ciudad, inak hral vo vela telenovelach, La intrusa - votrelkyna , La usurpadora - samozvankyna, La madrastra - macocha, La esposa virgen - Nedotknuta manzelka, - to su aspon tie, co isli u nas

http://www.imdb.com/name/nm0752341/

sa inak cudujem, ked je taky obsadzovany, ze neexistuje ziadna jeho oficialna stranka, nasla som info aj o Colungovi aj ostatnym a Alejandro Ruiz nic, ale naslo mi x dalsich Alejandrov Ruiz, ale nic konkretne o nom 😒

lucaska
28. máj 2009

aj mne sa v esmeralde pacil pribeh adriana a graciely a ta krasna pesnicka vzdy im hrala............jaaaaaaj

bzuco
28. máj 2009

zuzi...si mi pomohla...dík...som si nevedela spomenúť na názov jednej, čo som rada pozerala 😉
votrelkyňa... 🙂

zuzana76
28. máj 2009

bzuco , nemas za co 😉 ono sa to pletie, tie nazvy telenoviel

ste sa tu este bavili o sexy hereckach, co sa vam pacia z telenoviel- tak mne sa paci Gaby Espino, co hrala princeznu Izaquirre v rebece, aj Leticia Calderon je fajn,

A vedeli ste ze ta co hrala v Esmeralde Fatimu, teda Laura Zapata je sestra Thalie/ Rosalinda/ ?

lucaska
28. máj 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

samsara
28. máj 2009

Zuzka 76 - ďakujem,že si hladala info o tom hercovi 😉 ,že je to čudné,že o ňom nič nepíšu,pritom je dosť známy..
A o tej Laure Zapate a Thalii som vedela,že sú sestry,dokonca som čítala,že uniesli Lauru Zapatu a jej dalšiu sestru a požadovali za ne výkupné ,Lauru potom prepustili,ale neviem,či tú jej sestru nezabili... ☹
Na googli bolo o tom dosť,čo som našla,ale samozrejme v španielčine 😒 ,tak neviem ,ako to naozaj s tým únosom dopadlo...

zuzana76
28. máj 2009

samsara, prepustili obe, lauru skor, tusim po 18 dnoch a tu druhu po mesiaci 😉

vachovka
28. máj 2009

Caute baby.Jaj tiez som vsetko pozerala dokial som bola na Slovensku.Najviac sa mi pacila Rosalinda a Ked budes moja a hlavne ta uvodna pesnicka ta je super.
Este k tym sestram ze Rosalinda s Fatimou su naozaj setry tak ich tretia sestra je ta alkoholicka prava matka Chose Armanda ci jak sa vola.

samsara
28. máj 2009

Zuzi - dik za info 😉

Vachovka - ktorú tretiu sestru myslíš? Čo hrá v Rosalinde pravú matku Fernanda Chosé? Lebo to je Fatima Zapata 😉

hasleerka
28. máj 2009

no dajako moc informácii nových ... trošku mi to o tých sestrách upresnite ...

zuzpolka
28. máj 2009

ahojte 🙂

viete mi povedať či ma jojplus aj archivne vysielanie??? prave to hladam ale zda sa mi že nema ☹
ale prave mam zapnute live vysielanie, lebo nam nejde TV- satelit 😠 😠 😠
takže som rada že aspon to maju a konečne si to prvy krat kuknem 😀
No ale tem archiv by mi viac bodol, kedže som malo doma o takomto čase 😠 😒 ☹

hasleerka
28. máj 2009

zuzpolka, tuším tu niektorá spomínala že jojplus nemá archív

barborenka
28. máj 2009

Ahojte
akoze az teraz som toto nasla,na joj plus chodi rosalinda?to nemyslite vazne?kde som doteraz bola?moja najoblubenejsia telenovela...

bibianna
28. máj 2009

tak barborka, za 10. minút začíname...... 🙂 🙂 🙂 🙂

asitka
28. máj 2009

ja som to pozerávala...keď to šlo prvý krát na markíze...či na ktorej tv...a teraz keď to náhodou prepnem...mi to príde také odveci... 😀 ale ja všeobecne telenovely môôžem...ináč rada by som si kukla jednoduchú máriu...to boloooooo 😀 😀 😀