Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

zuzana76
26. máj 2009

ozaj a co tak Najkrajsia piesen z Telenovely? dajte vase tipy

tu je moj

spieva Javier Rodriguez a vola sa to Llenando de amor / Naplnajuci laskou/

je to z Esmeraldy

https://www.youtube.com/watch?v=j7eUaLUnUyY
helenkasabinka
autor
26. máj 2009

zuzi manuelina sestra Izabela mala nehodu na lodke a tvar jej znetvorili ryby.........a potom si ju vzala hnusna zena Zaira ktora urobila Izabele masku na tvar a liecila ju bylinkami az ju vyliecila na nadhernu a vzdy krasnu Izabelu 😵

emily333
26. máj 2009

zuzi krasna pesnicka furt sa mi pri nej slzi tlacia do ociciek 😉

zuzana76
26. máj 2009

helenka aha, tak to si uz vobec nepamatam 😀 , ale teraz si mi to uz pripomenula a potom sa preco skryvala, ked uz bola pekna? 😕

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

zuzi lebo Francesko si vzal za zenu Manuelu kedze mu velmi pripominala Izabelu a to ani len netusil ze Manuela a Izabela su navas podobne ,teda ze su sestry......a Izabela chcela tajne znicit manuelu kedze mu prebrala manzela a skryvala sa v ich vile u svojej matky v izbe.Nakoniec sa Izabela ukazala Manuele a Franceskovi a chcela prekazit im manzelstvo.....nakoniec Izabela tragicky zomiera(tusim padom zo schodom) vlastna matka ju zabije

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

tento pribeh poznam takmer naspamat-pozeravala som to a dokonca som mala aj knihu Manuela,ktora mala viacej casti-asi 10 knih to bolo 😝

majussa3
26. máj 2009

a tuto si pamatate??

https://www.youtube.com/watch?v=5Hyew14XShw

to tiez kedysi chodilo 😉

zuzana76
26. máj 2009

kassandru som nepozerala

ale este kedysi davno davali aj Isauru o takej otrokyni, to bola brazilska telenovela a odohravala sa v 19. storoci

https://www.youtube.com/watch?v=1Wojg8PFhN0

jaj tu som to nasla po rusky 😀 😝 otrasne nadabovane

zuzana76
26. máj 2009

helenka, aha, no tak to si dobre pamatas dej

emily333
26. máj 2009

neviem bola tu smomenuta cierna perla? 😉

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

zuzi 😉

alusha
26. máj 2009

perla, bola moja oblubena, uz 10 rokov cakam na to, kedy ju budu opakovat 🙂

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

aj manuelu by mohli opakovat 😉

mexx
26. máj 2009

Boze, baby, ja sa tu inac kosim na tych ukazkach, co ste hodili... 😀

Ja som pozeravala prvu telenovelu, co chodila - Jednoducho Maria, potom Manuelu (veru, mohli by to opakovat), a pamatam si este jednu, to tiez chodilo na Jednotke alebo Dvojke, volala sa Isaura, a to bola taka zvlastna, nosili tam take dobove kostymy (asi ako Sissi), dej si uz nepamatam, ale dlho som si spominala na tu uvodnu melodiu...skoda, to asi nenajdem nikde. 😅 Vacsinou sa mi ale podarilo pozerat vzdy len tie, co chodili na Markize, jednotkove mi akosi unikali, tam som videla akurat tak Millagros (Divoky anjel to bol?) a Sladku Valentinu (o takej baculke, ale to som sa po polovici dost stracala). 😅 A z markizackych si pamatam Rosalindu (z tej sa mi paci ten klavirny podmaz najviac), Sladku Luciu (ale kedze isla po Palome, tak to bolo o nicom), tu o modelke Cristine si pamatam, a potom este jednu, neviem ako sa volala, bola tam Ana Cristina a Frida a mali zamenene deti a najviac sa mi tam pacil ten vysinuty spravca, co tak umorne obdivoval Napoleona. 😀 No a klasika Esmeralda... Este bola nejaka s tou hereckou, co hrala Esmeraldu, ale to som nepozerala, tak ani neviem, jak sa to volalo. 😅 No a samozrejme, Paloma, tu by som mohla pozerat zas a znova. 😀 Ale ta telenovela, co chodi teraz na Markize, je presne zalozena na Palome, uplne rovnaky dej a zvraty a charaktery, akurat to hraju ini herci a nejde o kavu ale o agavu. Inac nachlp rovnake. (To ako kedysi Jednoducho Maria a Maria.) 😀

mexx
26. máj 2009

Jasneee, a Cierna perla a Yago (ten chodil, ked som bola na vyske prvacka a baby vedla to pozeravali na izbe, tak som chodila ocumovat). 😀

Ale este si pamatam jednu, to bola taka modernejsia a pre mladych, pozeravala som to na Nove, a volalo sa to Helena a jej chlapci. 😀

zuzana76
26. máj 2009

mexx, cauko 🙂

ta o tej Ane Cristine a Fride to si tiez pamatam, ten co obdivoval Napoleona 😀 😀 😝 pokusim sa najst ukazku, hrala tam Victoria Ruffo, to je ta co hrala Mariu v jednoducho Marii este ked bola mladsia.

Aj helenu si pamatm , ta bola franczskeho povodu

Isauru som uz spominala, to davali uz velmi davno, dala som aj ukazku 🙂 vyssie

pre mna Esmeralda numero uno 😀

layla
26. máj 2009

baby kedze je nas tak vela, mohli by sme napisat do telky nech nam znova pustia manuelu 😉 😀

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

layla suhlasim 😀

bzuco
26. máj 2009

ahojte maniačky 😉

ja si tiež rada zaspomínam na seriály, ale nie všetky sa mi páčili....yago, divoký anjel....to som vôbec nepozerala, nejako ma to neoslovilo

ale tie čo sú tu najčastejšie spomínané, tak tie ano - rosalinda, paloma, manuela, cristina....aj tí 3 bratia, čo sa im sestra zabila pádom do rieky a oni potom išli do rodiny toho jej priateľa - ženatý a mal 3 dcéry - chimena, sara a tú 3. neviem 😝 a tvárili sa, že sú stavbári a postupne sa všetci do tých 3 sestier zaľúbili
alebo aj

lucaska
26. máj 2009

tretia bola norma............. 😉

lucaska
26. máj 2009

neviete niekto ten nazov, mena si pamatam,ale nazov vobec.... 😝

bzuco
26. máj 2009

niečo sa mi marí že- Túžba vášne, ale nie som si istá 😝

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

fuha ja neviem 😕

lucaska
26. máj 2009

uz to maaam.......skryta vasen 😉

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

ano moze byt 😉

helenkasabinka
autor
26. máj 2009

ja som velmi rada pozerala telenovelu divoska anastazia 😵 pamatate?

emily333
26. máj 2009

babenky a co hovorite na tych sexi chlapov co tam hrajuuu 😀