Pozerávate telenovelu Rossalinda?

helenkasabinka
25. máj 2009

ahojte ktora pozeravate telenovelu Rossalinda? chodi kazdy den 17:30 hod.na joj plus 😉

layla
25. máj 2009

http://www.ceknito.sk/video/42106 trosku zla kvalita, ale na spominanie je to fajn 😎

zuzpolka
25. máj 2009

😀 ja mam z toho miš-maš 😝

zuzana, jeeeej na Danielu som zabudla 😅 to bolo tiež super 😵

hasleerka
25. máj 2009

no super mária to by som si celkom rada pozrela ... a nehral tam aj niaky pán učitel

zuzana76
25. máj 2009

inak na youtube je toho strasne vela, staci zadat nazov, ale anjlepsie v spanielcine, ked je nazvom meno hrdinky, tak vam to najde, je tam aj skoro cela esmeralda

andy.a
25. máj 2009

Máriu,Plameň duše som pozerávala..najviac sa mi však páčila Paloma-Keď budeš moja,to sme videli dokonca 2-3 razy a aj MM to pozeral 😕 😝 😀 a keď zatkli Diega,to bolo teda 😕 😅 😝 😀 😀 😀

to s tou modelkou Kristinou si tiež matne pamätám,ale názov mi nenapadne 😒 😕

teraz ma to však už nebaví 😝

a Dallas alebo Dynastiu ste nesledovali ?? 😕 😅 taká USA klasika 😝 😅 😕

andy.a
25. máj 2009

Zuzka,ty vieš dobre po španielsky,že ?? 😕 🙂

hasleerka
25. máj 2009

zuzana super ... a tá herečka z pramena lásky, tiež hrala niaku máriu

zuzana76
25. máj 2009

andy, viem 😉

inak asi aj zato pozeravam telenovely, ze ak sa da, tak po spanielsky v DUO funkcii na TV, ale odkedy amme magio, tak tam nam DUO nefunguje, ale mame zase telenovelovsky kanal Romantika a tam ich mozem pozerat po spanilesky, ale to sa zase uz fakt pozerat neda, to je strasne co uz tam davaju

bubadlo27
25. máj 2009

Danielu si vobec nepametam 😕

Daniela žije poklidným životem v malém městečku. Tento klid ale naruší smrt její matky. I když se Daniela přihlásila do taneční soutěže, kterou vyhrála, a odměnu chtěla venovat na matčino léčení, bylo už pozdě. Ta jí před svou smrtí odhalí jméno jejího otce a požádá ji, aby za ním odešla do velkoměsta. Daniela jí za vyhrané peníze vystrojí nádherný pohřeb a potom odchází za otcem tak, jak si to přála její matka. Danieliným otcem je Alfonso Gamboa. Když se Daniela narodila, byl ženatý s Enriquetou. Svou milenku, Danielinu matku, zavrhl. I když byli chudé, vychovala z Daniely slušnou mladou ženu. Když Daniela zaklepe na dveře otcova domu, jeho manželka a dcera Marylin jí dají jasně najevo, že není v domě vítána. Alfonsovi o její návštěvě neřeknou. Cestou do hotelu potkává Daniela automechanika Andrés, který se do ní na první pohled zamiluje. Oči od ní nemůže odtrhnout ani Mauricio, který v ní vidí dívku pro svou reklamní kampaň. Nabídne jí proto práci modelky, ale Daniela o tom nechce slyšet.

zuzana76
25. máj 2009

andy, Dallas som sledovala, ked som mala asi 15 rokov, vtedy to davali asi prvy krat, reprizy ma uz nebavia, v reprize som si pozrela len Esmeraldu teraz

layla
25. máj 2009

bubadlo27 mne sa nieco o tej daniele mari, tusim si otvorila aj nejaku tanecnu skolu ale dalej neviem 😖

tobina
25. máj 2009

baby a čo toto, pamätáte? 😀 😀 😀 prvá telenovala

https://www.youtube.com/watch?v=MIODtT6FPgs
zuzana76
25. máj 2009

tobina, ved jednoducho Maria, uz sme ju spominali 😀

tobina
25. máj 2009

layla, predbehla si ma 😀

tobina
25. máj 2009

jasne, už som to zbadala, púšťam si ju dookola a rehocem sa tu

andy.a
25. máj 2009

Macocha-tam boli tie dvojičky,jedna pracovala u takých boháčov,oslepla...?? 😕 zamilovaná do najstaršiehos yna v tej rodine ?? 😕 😅

mexické telenov.sú OK,ale Argentína typu Divoký anjel,Lucia a pod...to ma nikdy nebavilo 😖 😕

hasleerka
25. máj 2009

aj macochu som kukala, ona bola vlastne v base že?

zuzpolka
25. máj 2009

pramen lasky ani macochu som nepozerala 😵

ked budeš moja som aj ja videla už aj 3 krat 😀 a danielu 2 😅 tam bol ten fešak 😀

mukky
25. máj 2009

ja pozeravam ale hlavne v noci,cez den niekedy pri drobcekovi nestiham,ale neskoro ju reprizuju
a pred tym mi neusla esmeralda 😀
trochu romantiky nezaskodi,a vlastne aj zivot je taky ako telenovela,aj dobre,aj zle,laska,nenavist..myslim ze sa dost podobaju zivotu co si mnoho ludi mysli ze nie...a hlavne moj manzel 😀 ,ale yaga a divokeho anjela pokukal obcas 😀

diddi
25. máj 2009

hej,bolo to o tej modelke Kristine....ale neviem ten nazov....teraz budem celu noc nad tym rozmyslat 😠

tobina
25. máj 2009

my sme ju vtedy celá rodina pozerávali, to som bola ešte decuľo, pozeral to aj oco, dedo, no úplne všetci 😅

zuzana76
25. máj 2009

v rebece sa mi pacila tato Princezna Princesa Izaguirre 😀 , krstne meno mala princezna 😀 😝 , ale stala fakt zato, mala dobre poznamky niekedy, rebecu by som si este pozrela niekedy 😀 a aj eduardo bol feši 😀

zuzana76
25. máj 2009

sorry, tu je link na princeznu

https://www.youtube.com/watch?v=8V6gbfhIyr0
hasleerka
25. máj 2009

mukky čo v noci reprízujú ... to by som aj ja mohla kukať

zuzana76
25. máj 2009

andy, tie argentinske telenovely sa ani mne nepacia, presne yago a spol.... Luciu ani nepoznam 😀

bubadlo27
25. máj 2009

Rebecu, pametam, nedavno reprizovali 😀
mna vytacalo, ako robila na tom smiesnom avte donasku zo supermarketu 😀 😀

a pacil sa mi aj Yago 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana76
25. máj 2009

uz viem tu telenovelu o crstine modelke

http://es.wikipedia.org/wiki/El_privilegio_de_amar

Privilegium lasky - tak sa to mohlo volat? to je preklad

zuzpolka
25. máj 2009

ano, ano aj Eduardo s Rebecy bol feši 😀

Yaga som aj ja mala rada 🙂
a Lucia? 😕 Sladka lucia sa to volalo??? to som tiež pozerala 😀