Pôžička Best invest

karoldivko
22. júl 2012

kto má skúsenosti s pôžičkou od nebankoveho subjektu Best invest Bratislava

katren
22. júl 2012

@karoldivko skus sa spytat radsej na modrastrecha.sk... podla mna tam maju viac informacii a skusenosti 😉
ale mozno aj tu poradia 😉

nef2702
23. júl 2012

@karoldivko ja osobne by som si v živote nepožičala od nebankoviek ..môj názor

sisaha
23. júl 2012

@karoldivko ak si pozicat, tak iba od banky...nikdy nie z nebankovky

winter60
26. aug 2012

- Úrok je koľko? 20percent? To znamená, že ty preplatíš nie 20 percent,ale musíš to vynásobiť rokmi!!T.j.Ak máš úver 1000Eur na 3 roky ,zaplatíš 60 percent na vrch!!! To je 600 EUR naviac!! Nedaj sa oklamať!!!

vitari
6. feb 2013

su to klamary zaplatis poplatok a peniaze nevidis

vitari
6. feb 2013

@karoldivko Nedaju ty nic zaplatis registraciu a nic nevidis smeju sa do chrapa

jakar
13. feb 2013

Preboha ľudia, čo najďalej od tejto firmy. Robila som na tej ulici čo sídlila firma Best invest Železničiarska 13 teraz sú na Karpatskej 18. Veľa ľudí , ktorí sa pýtali a hľadali túto firmu som odhovorila, aby tam ani neišli. Je to jasná pyramída, ľudia sa zložia na to aby občas hodili "kosť" malú odmenu niektorému z nich. Ale ako sa na Záhorí hovorí, pánboh nie je unáhlivy ale spravodlivý , malitelia tejto podvodnej spoločnosti / občania/ Maďarska/ v januári v Maďarsku havarovali a jedna z dvoch spoločníkov sa zabila. Haváriu spôsobil druhý majiteľ, ktorý ja zatiaľ na slobode a presťahoval firmu na Karpatskú ulicu v Bratislave. Pobočku mali aj v Prahe, ale Česi nie sú asi takí naivný a tam pohoreli a vrátili sa na Slovensko. Aj pracovníčky tejto firmy sú známe "potvory" , mám informáciu , že dve z nich volajú sa Marika a Betka sa vždy na určitý čas ubytujú v podnájme v Bratislave , zaplatia za jeden mesiac , potom majiteľa " ukecajú", že nemajú teraz peniaze na nájom a po dvoch troch mesiacoch zmiznú bez zaplatenia!! Takto už bývali asi v troch podnájmoch. podľa záznamov polície a vyjadrení svedkov , všade si donesú priateľov, využijú dobrosrdečnosť majiteľov bytov a bez zaplatenia zmiznú. Zvyčajne po nich ostane bordel a škoda , nechcem urážať poctivých Maďarov, ale tieto Maďarky sú prefíkané a zákerné, ale ani sa nečudujem, veď kto robí takú špinavú robotu , nemôže mať svedomie. Ešte raz ľudia nedajte sa oklamať týmto podvodníkom!!!