Poznáte cukrárku v Bratislave, ktorá urobí takúto tortu?

sweetberry
13. mar 2008

ahojte neviete poradit kde v Bratislave najdem sikovnu cukrarku ktora by anm vedela spravit takuto tortu ???popripade v kombinacii s marcipanom....motiiiv ariel popoluska snehulienka a podobne/???velka vdaka vopred za rady

julova
13. mar 2008

sweet - robia take v Carrefoure v Petrzalke 😉

sweetberry
autor
13. mar 2008

ano ????nic take si nespominam ze by som tam videla ???som myslela nejaku sikovnu cukrarku ci niekto nema skusenosti ....a ty si si uz davala tam robit tortu ??

julova
13. mar 2008

sweet - ja som tam pracovala 🙂...teda nie v cukrarni ale v administrative, tak viem...kludne im na ten sklennik tam zaklop..su tam sikovne kocky 🙂..da sa dohodnut, ake mas predstavy 🙂

sweetberry
autor
13. mar 2008

a cenovo ???
a nevie este niekto poradit niekoho ????vdaka juli

alionuska
13. mar 2008

Sweetberry.Ja by som ti taku upiekla.Som cukrarka. 😉 Robila som uz vseliake a strasne ma to bavi. 😉

sweetberry
autor
13. mar 2008

alinouska ajoj 🙂 🙂 zeby ???? 🙂 🙂 🙂 🙂 tak to by bolo supeeer zeby sme sa dohodli ??🙂

alionuska
13. mar 2008

Kludne sa mozme dohodnut.Napis mi ak chces IP aku mas predstavu a kedy by to malo byt. 😉

dominica
13. mar 2008

môj mužík také robí...

alionuska
13. mar 2008

Dominica,co oplatky alebo torty?

dominica
13. mar 2008

Aj torty a na tom jedlé fotografie

sweetberry
autor
14. mar 2008

no klobuk dole 😀 dominicinmu muzovi 😝

andreafa
14. mar 2008

sweet, v petrzalke cukraren ludvik. dnes som tam objednala macko pu tortu s jedlou oplatkou. zaloha 200 sk, doplatok asi 600 sk. a vraj robia vynikajuce 🙂

http://www.cukraren-ludvik.sk/index.php?m=1&sub=11

dominica
14. mar 2008

sweetberry, toho ludvíka som pozerala už minule, má pekný výber, skús tam a uvidíš, máš to bližšie a asi aj lacnejšie 😉

danu
14. mar 2008

skus pozriet aj sem aj tu mas nazvy cukrarni v Ba kde si mozes dat urobit tortu aj s jedlou oplatkou napr. Danela

sweetberry
autor
15. mar 2008

no skusim toho ludvika tam zajst ale aj tak mi 800 sk za tortu pride moc uvidime mozno ju nakoniec budem piect sama a oplatku si objednam od znamej 😅 ale neviem ako to dopadne
skusim najprv zajst do tej cukrarne a uvidime