Poznáte dáku zložitú vetu?

sjuzocka
14. okt 2008

Prosim, potrebujem nejaku co najzlozitejsie povedanu vetu, najlepsie aj s naslednym prekladom co vlastne sa v nej hovori... myslim nejaku taku co pouziva uzasne slova typu kumulacia komplex system globalny aspekt diskrepancia a podobne 🙂 ak nejaku taku kuzelnu vetu mate v zasobe, sem s nou 🙂 vdakaaa

alika54
14. okt 2008

nechcem to paradoxne klasifikovat ale z globalneho hladiska je to neefektivne bazirovanie humanneho aspektu na mentalitu osobnosti z coho vypliva ze si totalny debil alebo si nemame co povedat,,, 😀 😀 😀 ,,moze byt???

sjuzocka
autor
14. okt 2008

a ten preklad je aky? :D

alika54
14. okt 2008

juj,,,preklad??? ten netreba,,ved kdo nepochopi niet sa o com bavit 😀 😀 😀 ,,,no znie to dobre ne??? xixi

roasha
14. okt 2008

z hladiska globálneho aspektu je to len principiálne bazírovanie na mentalitu mojho kompromisu.nakolko je váš názor benevolentný,nie som kompetentná o tom s vami polemizovat. 😀

livi
15. okt 2008

fiiiiiiiha, a to tým chceš niekoho dostať? 😀

slnieckova
15. okt 2008

sjuzocka a ma aj tato tema nejaky vyznam? Na nieco ti to bude? Ci z nudy? 😀

maruschka
15. okt 2008

absolútna negácia parciálnej existencie 😀 😀 😀 /v preklade to znamená---diera/ 😀

titkovamiriam
15. okt 2008

je to trocha od veci,no po precitani ma napadlo-paprťala-paprťala ak niekto nevie je to z filmu cisarov-pekar 😀

mexx
15. okt 2008

U nas na zakladke vsetci ficali na vete: "Si antikontalne unikatny pablo s vrodenou psychickou vadou zvanou trilobyt a z globalneho hladiska principialneho aspektu je realne nerentabilne s tebou o tom diskutovat, nakolko mas enormne kvantum primitivnych pripomienok a si degenerovany debil." - akurat ked sa nad tym zamyslis, tak je to uplna kravina, lebo je to len suvetie plne akoze cudzich slov, ktore ked si prelozis do "normalnej" reci, tu vedu uplne zhovadia...nema vyznam. 😅 Ale tak bolo to asi tak trinast rokov dozadu a deti mali z toho radost, no... 😉

majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
15. okt 2008

...tu mas nieco aj s navodom:

https://www.youtube.com/watch?v=9s0LqZMsfTQ


😅

majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sassi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bibula
15. okt 2008

NO NATO NEMUSIM BYT ODBORNIK-
uprac si izbu.......
coooo????

postraz maleho......
co????

😀 😀 😀 cudzie vyrazy uz davno nie je treba pouzivat 😀 😵 😉

(inac suhlsim so sassi)

livi
15. okt 2008

ikke - tá scéna z priateľov patrí medzi moje najobľúbenejšie 😉
však to joey predsa písal zo svojej "aortickej pumpy" 😀

majka35
15. okt 2008

ďakujem emjee ... 😉

ikke
15. okt 2008

...nie je za co... ale spat k teme 😉

majka35
15. okt 2008

ikke ... 😉

pupinka35
18. nov 2010

Z GLOBALNEHO ASPEKTU JE TO APSOLUTNE NERENTABILNE A ZAROVEN PRINCIPIALNE BAZIROVANIE NA MENTALITE HUMANNEHO KOMPROMISU A PRETO AJ MOJ POSTOJ K TEBE JE TAKY BENEVOLENTNY ZE JE IRELEVANTNE S TEBOU O TOM POLEMIZOVAT.......

dadis
18. nov 2010

Marketingová komunikácia je špecifický súbor medziľudských a medzipodnikových väzieb, ktorých snahou je využívať osobné a podnikové poznatky v súčinnosti so spoločenskými či trhovými informáciami na uspokojovanie spoločenských ako aj individuálnych potrieb na efektívnejšie plnenie marketingových cieľov.. 😝 😝 😝

jalao
18. nov 2010

@dadis 😀 😀 tak s takymito mudrostami sa stretavam casto pri uceni na skusky a keby sa mi nahodou chcelo jednu perlicku vecer vyhladat, tak ju sem dam... 😎
@pupinka35 😀 😀

dadis
18. nov 2010

@jalao 😀 hmm to je nase skolstvo 😝, a ten pan co to napisal, tak si na tom zakladal, ze jedine presne citacie bolo treba na skuske hovorit 😝 , to islo jedine nabiflovat 🙄 ..inak napial to Doc. Ing. Milan Jedlička PhD., nech si nemyslite, ze si to vymyslam sama 😀 😀 😀

jalao
18. nov 2010

@dadis hej, toho pozname...tiez studujem MAN / MARK., takze to je klasika toto 🙄 🙄 A bolo uz zopar skusok, na ktore sa treba tieto ICH definicie doslova naspamat ucit, no hruuza, take neznasam.

dadis
18. nov 2010

@jalao Good luck 😉