Poznáte dobrú kaderníčku na melír v Bratislave?

bluemary
3. jan 2009

Prosim je tu nejaka kadernicka? alebo niekto kto pozna dobru kadernicku v ba, co by mi urobila melir na hmede vlasy? stale mi spravia taky do zlta a ja tuzim mat do platinova, no proste nejako tak do sivasta, taky pekny ..:(...poradte pls...ako docielit taky odtien...dakujem velmi pekne

maminkatn
4. jan 2009

cavik,,,blumary....mojka,,ja som tiez experi entovala...so svojimi vlasmi... ☹
a stale,,,mam inaksiu,,,farbu...ale teraz mam z tmavyx,,hnmedyx,,,a az skoro ciernyx,,,,blond,,melir,,,,,,a aj t roskou,,,,,hnedeho,,,bo mi ryxlo vyrastaju moje vlasy,,,to je najvecsi problem pri tmavyx vlasox,,ked xces,,,,,svetlejsie,,inak,,,ja si uz nedam,,,bordo,,,a ani cervenu...a ni za svet,,,,,pridava to na veku,,,ako aj tmava ferba vlasov,,,svoje povodne tmave,,hnede,,,az cierne,,nikdy,,,,,som spokojna,,teraz.....zo svojimi akurat,,,to vyrastanie,,,akurat rozmyslam nad tym ze si teraz dam,,,,,,trosku hnedy,,,melir,,na okrienky,,,aby mi nebolo tak ryxlo vidiet odrastajuce vlasy,,,,,abo,,,si zeňas dam tu platinovu,,,paletko,,,natur,,,,kupim,,,a kadernicka,,mi to da,,na korienky,,,,a aj troska,,podstrihne ofinu,,mam ju dlhu,,,,,skoro pod,,brdu a lezie mi to do oci,,,a ma to znervoznuje,,,,,,doma nosim celenku,,,aj s vnuckou,,,sa mi smeje,,ze aj baba,,ma celenku,,,ale von,,,,tak ist,,,eeeeeeee...akurat do obxodu,,,ale do roboty,,nie,,,,,

monkula
4. jan 2009

mamitka ,ty už nešpekuluj a nechaj si také, ako Ti urobili v Zmenárni...
Ale mi je ozaj blbé Ti tykať... 😅 😅 😅 😅

dannynka
4. jan 2009

moni moja rec.....s tymy vlasmy 😀 😉

maminkatn
4. jan 2009

monkula....... 🙂 xi xi
ja budem stale experimentovat,,,zo svojimi,,vlasmi,,,,to ma este nepoznas,,,,, 🙂 🙂 🙂
ja uz inaksia nebudem,,,,,,ale co uz zmena je zivot,,,nikdy,,nebudem mat stale,,,,rovnake vlasy,,,to by som nebola,,,ja,,,,,,a aj tak ix nemam take ako v zmenarni,,mam svetlejsie,,,a dlhsie,,,ale tmave uz nokdy,,,,a cervene tak isto,,,,, 😒

monkula
5. jan 2009

danny ,dohovor jej.... aelbo bude chodiť kuovať farby na vlasy len pod Tvojím dohľadom... 😀 😀 😀

maminkatn
5. jan 2009

to,,,vies,,,,, 🙂
ona,,nema cas,,,so mnou,,kupovat,,,a aj najlepsie,,,viem,,,,cvo mi sedi..alebo,,kadernicka,,,,
vsetko je na nieco dobre,,,este ze mam take huste vlasy,,,,a ryxlo mi rastu,,,,,,,, 😀
neboj,,,sa o mna,,mojenko,,,, 😉 😉 😉

bluemary
autor
12. jan 2009

zabka 78 dakujem za adresy, mala som uz od welly take strieborne tuzidlo, ale prestali ho vyrabat, potom som mala od londy, no tie teraz tiez stiahli z predaja a predavacka mi povedala, ze tam asi nasli nieco skodlive, tak neviem, ale od toho som mala peknu farbu vlasov...no vsetko to boli tuzidla...toner som este nemala...ta stranka je zaujimava co si mi poslala, ale vobec nepoznam tu kozmetiku, mas s nou skusenost?

mikalove
12. jan 2009

baby,tak ja som si chcela trochu presvetliť vlasy,už som o tom písala viď -predtym,tak som si dala na celú hlavu urobiť melír poriadny biely,teda nie na celú,len pramienky ale husto..bala som sa ako budem vyzerať ale celkom sa mi to páčilo ale mm nie,tak som si pred chvílou natrela na vlasy plavú farbu,vyzerá to celkom dobre,len som čakala že to nechytí tak silno,vlasy po melíre sú len o odtieň bledšie...ale to je chyba monkuly a roashy lebo ma zabavili v jednej téme a šla som si to neskor oplachnuť,možno sa to ešte vyzmyva...takže monkula a roasha 😝 😝 😀

veronikahel
12. jan 2009

bluemary, ked si z BA, tak vyhľadaj Paviela, ved ten ževraj skvelý kaderník a ešte aký známy 😀 😀 😀 😀

mikalove
12. jan 2009

dobra rada nad zlato 😀 😀

monkula
12. jan 2009

čooooo? Kdeeeeee? jaaaa? 😀 😀 😀

bzuco
12. jan 2009

mne najnovši robí melír kamoška, kúpim si ho za 70,- v drogerii - úpne obyčajný a ona mi ho super urobí cez čiapku
chodievala som ku kaderníčke a nie vždy som bola na 100% spokojná, tiež mi chytil párkrát do žlta - a to som blond pôvpdne, a raz mi v druhom kaderníctve urobili taký, že som mala až skoro biele vlasy 🙄 ...strašne svetlý a ešte k tomu hustý
a raz si kamoška farbila hlavu a zhodou okolností som bola pri nej a tiež som spomenula, že sa chystám na melír, a vraj, že jej ostane farba a urobí mi ak chcem....tak som to riskla a som spokojná, dokonca som zistila, že si ho musím nechať o 10 minút menej ako mi nechávala kaderníčka, ak ho chcem mať pekný a nie do žlta

mikalove
12. jan 2009

monkula..tyyyy 😀 😀

monkula
12. jan 2009

a kde? 😕

mikalove
12. jan 2009

na iqvačoch som sa s vami zarozpravala 😀 😀 😀 ,už nam to zmazali 😒

monkula
12. jan 2009

hej, som si všimla..... a ja som sa sem hrnual aj s kávou ,že sa tam pobavím a hľadám a hľadám... a niiiič 😀

mikalove
12. jan 2009

nestihla som pozrieť tie linky na testy,kym som umyla vlasy tak boli fuč 😒

monkula
12. jan 2009
mikalove
12. jan 2009

dík 😅

maminkatn
12. jan 2009

halo...babule,,,, 🙂
ja idem vo stvrtok,,,k holicke,,,a asik,,,si to,,dam troska,,,tmavsie,,,bo mi ryxlo vyrastaju...vlasy...a tyx,,praxov,,za farby,,,, ☹ ale ja ani neviem cvo a ako ma urobi,,ale rozhodla som sa troxa podstrihnut...a aj ofinu,,dat dolu,,,,,bo mi to lezie na nervy,,,a ide do oci,,,,a inak,,aj mala,,bambulak,,,uz ma vlasy,,po..xrbat,,,,,a je brckava,,jak,baranok,,,a vlasy,,ma huste,,po nas,,,,aj ja mam huste,,a aj jej mamina....xi xi uvidime,,,cvo so mnou dorobi,,,kadernicka,,,

monkula
12. jan 2009

maminka, aj mne veľmi rýchlo rastú vlasy... Keď som bola minule u kaderníčky, tak sa ma pýtala, kedy som bola naposledy a keď počula, že v júli, tak sa nestačila čudovať, o koľko narástli vlasy, že či papám dáke hnojivá 😀 😀 😀 😀 😀

maminkatn
15. jan 2009

cavik,,monkula.... 🙂
mno aj mne vyrastli,,,za ten cas,,ja som,bola...na meliry,,pred,,mikulasom,,,a vlasy,,,dobre,,,,3cm,,,vyrastene,,,,,,, 😒 tak som sa rozhodkla,,pre orieskovu farbu,,,a dotoho svetly,,melir,,,aj s medennou,,,ale tej je tam len troska,,,a ostrihala,,ma paradne,,,,ani cop sa mi neda urobit,,ale je to pekne,,ofinku,,mam tak trosku,,,do sikma,,,ale nie celu,,,bo by som,mala,,ju moc,,hrubu,,povedala,kadernicka,,,,a vlasy,,postupne zosrtihane,,,do tvare,,,,a vzadu,,,dlzka,,ostala...a preriedila..ix riadne,,,ale mi to pasuje....a aspon neni vidiet vyrastene korienky,,je to strih,,inaksi,,ako zio,zmenerne,,,am,aj farba je svetlejsia,,,bo som mala zaklad,,,,svetly,,,ale je to zas nieco,,ine,,,co somnemala,,,a som spokojna,,,,, 🙂 🙂

tamarka
16. jan 2009

bluemary, ja mám dvojfarebný melír - čierna a blond do mojich svetlohnedých vlasov. kaderníčka mi vždy pri zmývaní melíru dáva nejaký prípravok na vybielenie a ešte som si u nej kúpila šampón Vitalytis - on je tmavofialový a ten slúži na vytiahnutie žltého odtieňu melíru.

misutovo
16. mar 2009

Ahojte mamicky,

Prosim Vas o radu, dost nutne potrebujem kadernicku, ktora by bola ochotna prist domov, spravit melir.
Byvam cca 23 km od BA, takze bud neaku co je z Bratislavy alebo zo Samorina. Cestu aj vsetko okolo by som jej zaplatila. Aj by som dokonca niekoho nahovorila nech ju k nam dovezie ak by bol problem.
Bola by som rada keby som sa popri mamickovskych radostiach a starostiach stala opat clovekom.

Velmi by mi to pomohlo.
Vopred dakujem.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataly7
16. mar 2009

ja mam melir tiez mam tmave hnede vlasy mam dobru kadernicku ale nie v blave robi mi ho cez ciapku aby to videla ako chyta znovu ho natre a dava ma pod taky teply fukar to ho trochu vytiahne a potom ako sa robi dalej raz som mala cez alobal ale tiez mi chytalo na zlto a to nemam rada takto mam pekne blede melirove pramienky urcite mate dobre kadernicky aj u vas v bratislave musis poskusat kazdy to robi inak a na nase tmave vlasy to trva dlhsie nevzdavaj sa tie meliri to je super vec presvietia tvar clovek tak omladne

miranda04
17. mar 2009

ahoj.výsledný odtieň závisí aj od farby a podtonu tvojich vlasov-ak máš tmavé vlasy tak ti bude zrejme prerážať žltý odtieň a ak ti ,,chytí,, pekne vymyje alebo vybledne do žlta.v takom prípade skús-my tomu hovoríme genciánku-kúpiš v lekárni-a po umytí si zlievaj vlasy týmto roztokom-na 4dcl vody daj asi 2kvapky genciánky-inak genciánka sa používa aj na čistenie pusiniek malých bábätiek-ale neboj sa-my to používame a je to ok-držím palce

maminkatn
25. mar 2009

ahojky,,babulky,,,,teraz ma fotto,,jake ma aktualne vlasky,,,,a idem v aprili,,,,,na dofarbenie,,,bo mi uz vyrastaju,,moje tmave ale,,takto,,,sa mi to,,paci,,,,tkaze som,,spokojna,,, 🙂

mukky
26. mar 2009

tak ja som bola dnes na doplnenie meliru,ale som 2 dni uvazovala ze chcem nejaku zmenu,takze mam husty biely melir navrchu a odspodu vlasy hnede,po prvy krat..som spokojna 🙂 uz som bola u tejto kadernicky asi 4 krat,a tesim sa ze konecne mam vzdy to co chcem,a konecne chodim pravidelne a aj sa podstrihujem,take asi kazde 4 mesiace....a mam to peso asi za 8 minut na miesto cinu 🙂