Poznáte dobrú kaderníčku na melír v Bratislave?

bluemary
3. jan 2009

Prosim je tu nejaka kadernicka? alebo niekto kto pozna dobru kadernicku v ba, co by mi urobila melir na hmede vlasy? stale mi spravia taky do zlta a ja tuzim mat do platinova, no proste nejako tak do sivasta, taky pekny ..:(...poradte pls...ako docielit taky odtien...dakujem velmi pekne

miriam17
13. apr 2009

ahojte prosim vas neviete my poradit neaku farbu taku ruzovu cervenu alebo tak miesanu??....velmi sa my to paci poradte baby prosim vas,aj tak co chyti na hnedu tmavu dakujem

miriam17
13. apr 2009

take nieco ako mamv albume

ikke
4. jan 2010

deniska0704 • Dnes o 16:17
Chcem sa opytat, ci ma niekto skusenost s tym, ze ma cierne vlasy a na nich blond melir?Ako mi chyti na ciernu farbu blond?Dakujem

helenkasabinka • 1d • Dnes o 16:21
som kadernicka-ale podla mna urcite by som nedava na cierne vlasy blond melir....

helenkasabinka • 1d • Dnes o 16:22
ta kombinacia sa mi vooobec nepaci

nguyen • Dnes o 16:23
opytaj sa v kadernictve, ale s velkou pravdepodobnostou ti chyti na oranzovo a ak budes chciet silou mocou blond, tak to budes musiet robit na viackrat a niekolkotyzdnovym az mesacnym odstupom ak si nechces spalit vlasy.
ale ak sa pytas ako vyzera blond melir na ciernych vlasoch tak podla mna dost divne - tato a opacna kombinacia vyrazne pripomina jazveca, zebru alebo sediny, ale to je iba moj nazor a v ramci hesla proti gustu ziadny disputat uz mlcim a drzim palce nech to dopadne ako si zelas

deniska0704 • Dnes o 16:24
Aky melir sa teda hodi na cierne vlasy podla vas?Chcem ich niecim obzvlastnit!

titkovamiriam • 3d • Dnes o 16:25
mne sa na ciernych paci silne cervena a modra

zuzka1. • 1d, snž • Dnes o 16:26
aj mne cervena a modra, ale helenka ako kadernicka by mohla vediet najlepsie

nguyen • Dnes o 16:30
a to mas svoje vlasy cierne alebo si ich iba farbis? lebo ak si ich fabris staci prejst na iny odtien a v hnedych, cokoladovych a gastanovych fabrach mas odtienov habadej na tvorbu melirov vsetkych moznych kombinacii, ale na cierne vlasy by som nedavala ziadny melir, skus ich obzvlastnit radsej inym strihom. Ale zasa opakujem, to je iba moj nazor. Mozno ti sikovna kadernicka najde riesenie na tvoj problem. Kazdopadne si to ale nerob sama, to je asi jedina objektivna rada, za ktorou si si stojim

mery.maja • 1d • Dnes o 16:35
Tiez som kadernicka,a urcite by som ti neodporucala na ciernu farbu blond melir.Na prvý krat ti to chytí do oranzova aj keby kadernicka pouzila najsilnejsi peroxid....ale podla mna by to bol extrem,mne osobne sa to ani nepaci.
Ak uz tuzis skutocne po melir tak najskor odfarbit a potom dat napr.nejaky odtien cervenej...ta velmi pekne ukaze v tmavych vlasoch...je to len na tebe alebo potom tak ako pise nguyen pokial nemas svoje vlasy cierne ale si ich na cierno iba farbis skus prejst na bledsiu napr.nejaký odtien hnedej a do toho uz sa lahsie nieco robí a neznici ti to tak vlasy ako ist z ciernej na blond

dai • 1d • Dnes o 16:48
podla mna to vyzera velmi vulgarne,
ciernu podla mna treba ozivit cokoladkovou - ma nadherny lesk, dalsie farby vobec netreba

helenkasabinka
4. jan 2010

ja som tiez za to aby si si radsej dala cerveny ale take hrube pramene,nejakych 5 ale tak rozhadzat ich po hlave-to ma šmrnc 🙂

mywiel
4. jan 2010

Ak zozeniem moju foto tak ja som mala na ciernych vlasoch bordovy melir bolo to uzasnééé 😵

helenkasabinka
4. jan 2010

mywiel to verim ze to bolo uzasne,mne sa to velmi paci ta kombinacia 😵

domyyy
4. jan 2010

ahojte kočky 🙂 mne robila helenkasabinka melír červený do čiernych vlasov 😉 spravila mi 5 hrubých pramienkov a vyzerá to úžasne 😵 pekne sa to rozprestrie po celej hlave 🙂 odporúčam 😉

heli...díky 😵 😉

emanka
4. jan 2010

helenka, ty si kaderníčka? Prečo, keď sa dáva farba na vlasy, tak sa dáva až od korienkov a keď melír, tak cca pol centimetra od korienkov? Mne strašne rýchlo rastú vlasy, tak za týždeň už potrebujem melír(no ale nechodím tak často kaderníčke) a potom vyzerám jak debil 😀
Vie mi niekto odpovedať?

emanka
4. jan 2010

no už som si prečítala tému a vidím, že si kaderníčka....a nie si sama 😉

lucaska
5. jan 2010

ahojte, domyy mohla by si pridat fotto, ako to vyzera? ja si chcem tiez vyskusat do ciernych vlasov, cerveny melir............. 😉 😉 😉 😉

helenkasabinka
5. jan 2010

dominika jeeeej pokladik dakujem 😵

helenkasabinka
5. jan 2010

emanka uz ti poradil niekto? melir totizto strasne vysusuje pokozku a je moc agresivny na kozu,pretoze sa pouziva silnejsi peroxid nez k farbam 😉 a ked sa robi neodbornym sposobom,tak dokonca moze aj znicit a spalit vlasy,tie sa prejavuju rychlym lamanim a mokre sa dokonca natahuju ako guma 😒

emanka
5. jan 2010

helenka, ďakujem...už som sa chystala povedať kaderníčke, nech mi to láskavo urobí poriadne 😀 😀

helenkasabinka
5. jan 2010

emanka juj radsej neriskuj,keby sa to mohlo,tak urcite to robime my kadernicky az od korienkov 🙂 😉

emanka
5. jan 2010

to verím, predsa len, divne to vyzerá, keď to nie je úplne od korienkov ☹

lucaska
5. jan 2010

emanka , aj ja som najskor nadavavala ze ako mi to spravila ten melir ale potom uz som vedela ze to nemoze od korienkov.....xixixi

lucuska86
15. júl 2010

ahojte 🙂 prestne tak vsetko je v mode a kazdy si da urobit to co sa mu paci ja nosim melir uz dost dlho a som s nim velmi spokojna sice moje vlasky presli hoci cim..... 🙂) skusili asi vsetko..... A skus si urobit melir sama aj ja som si robievala sama a bola som s tym spokojna ked som mala hnede len teraz nosim tmavsiu farbu a v tom bieli melir tak to nechavam na mojej kadernicke 🙂)

lucuska86
15. júl 2010

@miriam17 .........Kadernicky maju cerveny melirovy prasok ci nieco take to je 🙂) mojej kamoske s tym robila melir na tmave vlasky a bolo to krasne cerveno ruzove velmi peknucke 🙂)

grass13
8. máj 2011

do ciernych vlasov je pekne aj ruzové tuzidlo...sice sa vymyva,ale to vsetky taketo farby tiez,ale mozete si ho kludne aj samy nafarbit..teraz su trendy tuzidla farebne..

grass13
8. máj 2011

@lucuska86 -melir je dobry hlavne na riedke a tenke vlasy,a aj na mastne..takze odporucam..akurat to neprehanat s dlzkou trvania

frick
4. dec 2011

@grass13 Chcem sa spýtať či mi na melír chytí tonovací šampon?Kamoška ma presvedčila že si mám dať melír ale nie som stým spokojná ale farbu by som nerada.Dá sa stým niečo robiť?

deniska111
8. jún 2012

zeny..........ano je pravda,ze toto leto je v mode vsetko a hlavne cerveny melir,no taki az do bordova a to vo vsetkych vasich farbach.....inak ten blond melir...sivy!uz zanikol....jemne zlate pramienky su in!....chodim na skolenie sutaze...mam svoje kadernictvo...takze si toho dost vsimam 🙂

lusia35
12. jan 2015

AHOJTE.. pozývam Vás do skupiny BRATISLAVSKÝ KRAJ 🙂

https://www.facebook.com/groups/885117668173890/

lydiauzikov
20. jan 2015

@bluemary ja uz dlhe roky mavam melir je zltsi ale prelejem ho takou vodou a je pekny sivy.

tepka
23. máj 2020

Teraz je in mikromelir🙂