Poznáte dobrú vešticu v Bratislave?

Ahojte, mohli by ste mi poradiť... rada by som vyskúšala ísť k veštici, ale nijakú nepoznám. Chcela by som ísť k takej, krorá povie všetk na rovinu, nebude hovoriť len o tom peknom. A ak by ste vedeli aj ceny u tej ktorej veštici, tak by to bolo fajn 🙂 o
Strana
z7
Dole
PredošláStrana
z7
saska.t
10. mar 2009
kym som zila na SK chodila som k jednej, ktora sidlila oproti Inchebe v stredisku kde bola delvita (terasove stredisko presne oproti inchebe), volala sa Katka a brala myslim 450 Sk na hod. ale cena sa uz urcite zmenila a ja som u nej bola pred 3 rokmi ale bola fakt priama a dobra takze by som sa tam skusila popozerat myslim ze tam mala aj oficialnu tabulu 😉
gugaautor
10. mar 2009
O tejto som počula, ževraj hovorila strašne všeobecne, ale to hovoril len jeden chalan, ktorý tam bol. Nikoho iného, ktorý by nanvštávil práve tútu vešticu nepoznám,
A ako dlho to vlastne trvá?
Inak zatiaľ ďakujem 😉
evinka2311
22. okt 2010
poznam jednu velmi dobru,...teda moja vlastna skusenost na sebe,pretoze kym sa aj veci nestali,neverila som jej.ale len osobne,ak mi napises mail,dam Ti telefon.
elmacik
16. máj 2012
Najlepsia je v ruzinove pochodila som vselico ale od nej mi vsetko vyslo. Pani edit . tel.c 0908710772
lienka108
4. okt 2012
lovesista
18. jan 2013
ja som bola u vestice Giny a sedelo uplne vsetko, aj sa mi vsetko plni. dokonca mi v tom case karty ukazali ze som tehotna a ani som o tom este nevedela. na druhy den som si spravila test a bol pozitivny. tiez mi povedala vsetko o manzelovom romaniku s kolegynou a nasom sudnom spore s realitnou kancelariou, fakt tie veci sedeli a v buducnosti sa splnili ako povedala.
tanija133
18. jan 2013
@lovesista mas na nu kontakt? kolko stoji?
lovesista
18. jan 2013
@tanija133 stoji 50 e, kontakt nemam ale urcite ho najdes na internete, ma svoju vlastnu stranku a tam je tal.c. na ktore treba zavolat a objednat sa. vesti v klube Nu spirit na Medenej ulici
45beata45
29. apr 2013
@elmacik
@evinka2311 Pises ze poznas dobru vesticu ak ti napisem mail posles na nu kontakt. Môzem ta poprosit o ten kontakt na nu? Vopred Dakujem...
evinka2311
29. apr 2013
ahoj,prestala som už chodit,ale kontakt Ti dam, je z RK 0908 349923.islo jej to dobre.
25lulu25
23. máj 2013
Ja som skusila cez email a zatial mozem povedat ze minulost jej vysla a len cakam na buducnost. Skuste napisat na: martinka9053@seznam.cz
valika209
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buffyna
29. nov 2013
@saska.t ak myslíš tam čo je terasa nad billou, pri einsteinke (gymnáziu), tam som raz bola. Absolútne nič sa mi nesplnilo. Štve ma, že ja keď niekomu vyložím, zvyčajne to vyjde, ale mne keď niekto vykladá, nevyjde nič. 😞 Potom mám pocit, že tie veštice trepú do vetra. Fakt by som chcela ísť k dákej, ale stojí to peniaze, takže nechcem vyhadzovať prachy na nejakú, čo sa len tvári ako veštica, ako naposledy jedna v ružinove, kde ma presvedčila kamoška. Jej vraj všetko vyšlo, ale mne nevyšlo absolútne nič. A samozrejme stále nevychádza. A podľa mňa ani kamoške nič nevyšlo, len si to nahovára. Veštica jej povedala, aby sa nerozchádzala s frajerom (hoci prvý jej dojem bol, že kamoška je nezadaná), lenže ten ju podviedol, tak nerozíďte sa s takým. A potom jej vyveštila, že urobí štátnice. Bolo leto, štátnice mala pred sebou a jasné, že neurobila,a až na jeseň urobila. A čo sa mi nepáčilo, kamoška ju obhajovala, že ona nepovedala kedy. No zvyčajne sa ráta ten skorší dátum, než ten neskorší.
zemepan
27. jan 2014
@lovesista 50 EUR? 😃 Hm, za pat korun 🙂 Posles mi pls. na nu kontakt? 🙂 Daaakujem 😉 Fakt je taka dobra?
lovesista
27. jan 2014
@zemepan ano je, dobra. a urcite lepsia ako pan Bukai 😉 kontakt na nu najdete na jej webe
zemepan
27. jan 2014
@lovesista dakujem 😉 neviem, kto je pan Bukai 😉 A kontakt? Posles? 🙂
pustny_lisiak
30. jan 2014
Dovolte mi narusit vas nazor, vidim tu rozne telefonne cisla a kontakty na vestice.

Poznam jednu osobu ktora tiez vestila z kariet a jej stav sa natolko zhorsil ze musela ist k exorcistovi ktory jej pomohol. Viem si predstavit usmevy pri citani tychto riadkov. Ale treba byt k sebe uprimny - kto vesti, tak nema "dar", ale privolava na pomoc roznych duchov. Ale tito duchovia tiez nevedia buducnost. Je obrovska pasca flirtovat s tymito naoko nevinnymi aktivitami. Ak niekomu nieco "vyjde" tak to bol iba hop alebo trop od vestice.

Detail na zaver - kto ma tento dar, nepyta za to peniaze. Kto pyta, je podvodnik. Vestica NEVIE buducnost nikoho. Iba logicky odvodzuje rozne veci z vasho zivota. Neskumajte detaily ako niektore prekvapive veci moze vediet. Je to forma demonizmu. Buducnost predsa nie je predurcena. Ak je, nase slobodne volby su nezmysel. Takyto lahky satanizmus este nikomu nepomohol, prave naopak, urobi to z ludi otrokov duchov ktorych vestica (obcas) vzyva.
krristin
17. mar 2014
Jedine co si odnesiete je preklatie,je to nebezpečné a vôbec sa stým nezahravajte,nevyhladavajte tieto praktiky.
Ak máte problémy obráťte sa na Pána Boha,Pána Ježiša on vám pomôže-žiadna kartarka,diablova služobníčka.
vazne
19. apr 2014
Pre pustého lišiaka a krristin, nechajte ľudí riešiť svoje problémy po svojom, lebo mi to pripadá ako kto neide s nami je proti nám. Dnes už nie je stredovek, keď sa človek na niečo pýta a bol za to upálený. Ľudia sa chcú dozvedieť niečo viac a tak ako vy máte vieru v Boha (ktorého???), oni možno majú vieru v niečo iné.
laskonecka
27. apr 2014
ja mam dobre skusenosti s vestenim cez email, tiez som mala podobny problem ako ty. pomohla mi vestica marianetta, jej rady mi dodali nadej a dnes som stastne vydata, mame spolocne dietatko. skus na www.marianetta.wbl.sk, alebo jej napis rovno na email, mne velmi pomohla, zmenila som niektore veci vo svojom vnimani a vysledok sa dostavil...
tanija133
27. apr 2014
@laskonecka prosim ta, a vestenie prebieha cez mail, pisomne? aka je cena?
vaneskavareska1
12. máj 2014
@guga poznám jednu vešticu vanessu je velmi dobráááá vyveští vám čo chcete 0944223106
vaneskavareska1
12. máj 2014
@lovesista poznám lepšiu a lacnejšiu
lovesista
12. máj 2014
@vaneskavareska1 aha, takze pises sama o sebe asi, ze? 🙂 ci zhoda s nickom je cisto nahodna? 😃
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
attraversiamo
26. máj 2014
Ja poznám v BA SKVELU. je to moja kamarátka, čo kedy povedala, vždy sa splnilo. je svojská a vela rozpráva, ale vecne, k téme a odpovie na čokolvek, dokonca poradi. Sama chvála . 0944151334 🙂
vaneskavareska1
27. máj 2014
@lovesista nie moja mamina je veštica z ba vie dobre veštit
pustny_lisiak
28. máj 2014
@vazne
toto bolo chabe zahmlievanie od temy. tak vie vestica buducnost alebo nie? ak vie, otazka je akou formou ziskala tento "dar". ale uprimnej odpovede sa tu kazdy boji, preto iba riesi ako sa vsetko super splnilo.

otazka - ak vie vesticva buducnost, mohla by byt tazko pri prachoch (lebo vraj pozna buducnost) alebo zabranit nestastiam. Ale nic z toho neplati, preto platite peniaze bez toho aby ste sa nad tym uprimne zamysleli ci a ako to moze fungovat.
nm1
1. jún 2014
Dievcata prosim vas nemate nahodu skusenost s pani erikou z Ba ruzinov?ak ano budem vdacna ak napisete,dakujem 🙂
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
Strana
z7
PredošláStrana
z7