Poznáte dobrú vešticu v Bratislave?

9. mája 2017 
Ahojte, mohli by ste mi poradiť... rada by som vyskúšala ísť k veštici, ale nijakú nepoznám. Chcela by som ísť k takej, krorá povie všetk na rovinu, nebude hovoriť len o tom peknom. A ak by ste vedeli aj ceny u tej ktorej veštici, tak by to bolo fajn o
10. mar 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kym som zila na SK chodila som k jednej, ktora sidlila oproti Inchebe v stredisku kde bola delvita (terasove stredisko presne oproti inchebe), volala sa Katka a brala myslim 450 Sk na hod. ale cena sa uz urcite zmenila a ja som u nej bola pred 3 rokmi ale bola fakt priama a dobra takze by som sa tam skusila popozerat myslim ze tam mala aj oficialnu tabulu
10. mar 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
O tejto som počula, ževraj hovorila strašne všeobecne, ale to hovoril len jeden chalan, ktorý tam bol. Nikoho iného, ktorý by nanvštávil práve tútu vešticu nepoznám,
A ako dlho to vlastne trvá?
Inak zatiaľ ďakujem
10. mar 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam jednu velmi dobru,...teda moja vlastna skusenost na sebe,pretoze kym sa aj veci nestali,neverila som jej.ale len osobne,ak mi napises mail,dam Ti telefon.
22. okt 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Najlepsia je v ruzinove pochodila som vselico ale od nej mi vsetko vyslo. Pani edit . tel.c 0908710772
16. máj 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. okt 2012 o 16:39  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola u vestice Giny a sedelo uplne vsetko, aj sa mi vsetko plni. dokonca mi v tom case karty ukazali ze som tehotna a ani som o tom este nevedela. na druhy den som si spravila test a bol pozitivny. tiez mi povedala vsetko o manzelovom romaniku s kolegynou a nasom sudnom spore s realitnou kancelariou, fakt tie veci sedeli a v buducnosti sa splnili ako povedala.
18. jan 2013 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lovesista mas na nu kontakt? kolko stoji?
18. jan 2013 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanija133 stoji 50 e, kontakt nemam ale urcite ho najdes na internete, ma svoju vlastnu stranku a tam je tal.c. na ktore treba zavolat a objednat sa. vesti v klube Nu spirit na Medenej ulici
18. jan 2013 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elmacik
@evinka2311 Pises ze poznas dobru vesticu ak ti napisem mail posles na nu kontakt. Môzem ta poprosit o ten kontakt na nu? Vopred Dakujem...
29. apr 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,prestala som už chodit,ale kontakt Ti dam, je z RK 0908 349923.islo jej to dobre.
29. apr 2013 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som skusila cez email a zatial mozem povedat ze minulost jej vysla a len cakam na buducnost. Skuste napisat na: martinka9053@seznam.cz
23. máj 2013 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. okt 2013 o 09:58 • valika209
@saska.t ak myslíš tam čo je terasa nad billou, pri einsteinke (gymnáziu), tam som raz bola. Absolútne nič sa mi nesplnilo. Štve ma, že ja keď niekomu vyložím, zvyčajne to vyjde, ale mne keď niekto vykladá, nevyjde nič. Potom mám pocit, že tie veštice trepú do vetra. Fakt by som chcela ísť k dákej, ale stojí to peniaze, takže nechcem vyhadzovať prachy na nejakú, čo sa len tvári ako veštica, ako naposledy jedna v ružinove, kde ma presvedčila kamoška. Jej vraj všetko vyšlo, ale mne nevyšlo absolútne nič. A samozrejme stále nevychádza. A podľa mňa ani kamoške nič nevyšlo, len si to nahovára. Veštica jej povedala, aby sa nerozchádzala s frajerom (hoci prvý jej dojem bol, že kamoška je nezadaná), lenže ten ju podviedol, tak nerozíďte sa s takým. A potom jej vyveštila, že urobí štátnice. Bolo leto, štátnice mala pred sebou a jasné, že neurobila,a až na jeseň urobila. A čo sa mi nepáčilo, kamoška ju obhajovala, že ona nepovedala kedy. No zvyčajne sa ráta ten skorší dátum, než ten neskorší.
29. nov 2013 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovesista 50 EUR? :D Hm, za pat korun Posles mi pls. na nu kontakt? Daaakujem ;) Fakt je taka dobra?
27. jan 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zemepan ano je, dobra. a urcite lepsia ako pan Bukai kontakt na nu najdete na jej webe
27. jan 2014 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lovesista dakujem ;) neviem, kto je pan Bukai ;) A kontakt? Posles?
28. jan 2014 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dovolte mi narusit vas nazor, vidim tu rozne telefonne cisla a kontakty na vestice.

Poznam jednu osobu ktora tiez vestila z kariet a jej stav sa natolko zhorsil ze musela ist k exorcistovi ktory jej pomohol. Viem si predstavit usmevy pri citani tychto riadkov. Ale treba byt k sebe uprimny - kto vesti, tak nema "dar", ale privolava na pomoc roznych duchov. Ale tito duchovia tiez nevedia buducnost. Je obrovska pasca flirtovat s tymito naoko nevinnymi aktivitami. Ak niekomu nieco "vyjde" tak to bol iba hop alebo trop od vestice.

Detail na zaver - kto ma tento dar, nepyta za to peniaze. Kto pyta, je podvodnik. Vestica NEVIE buducnost nikoho. Iba logicky odvodzuje rozne veci z vasho zivota. Neskumajte detaily ako niektore prekvapive veci moze vediet. Je to forma demonizmu. Buducnost predsa nie je predurcena. Ak je, nase slobodne volby su nezmysel. Takyto lahky satanizmus este nikomu nepomohol, prave naopak, urobi to z ludi otrokov duchov ktorych vestica (obcas) vzyva.
30. jan 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Jedine co si odnesiete je preklatie,je to nebezpečné a vôbec sa stým nezahravajte,nevyhladavajte tieto praktiky.
Ak máte problémy obráťte sa na Pána Boha,Pána Ježiša on vám pomôže-žiadna kartarka,diablova služobníčka.
17. mar 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Pre pustého lišiaka a krristin, nechajte ľudí riešiť svoje problémy po svojom, lebo mi to pripadá ako kto neide s nami je proti nám. Dnes už nie je stredovek, keď sa človek na niečo pýta a bol za to upálený. Ľudia sa chcú dozvedieť niečo viac a tak ako vy máte vieru v Boha (ktorého???), oni možno majú vieru v niečo iné.
19. apr 2014 o 03:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam dobre skusenosti s vestenim cez email, tiez som mala podobny problem ako ty. pomohla mi vestica marianetta, jej rady mi dodali nadej a dnes som stastne vydata, mame spolocne dietatko. skus na www.marianetta.wbl.sk, alebo jej napis rovno na email, mne velmi pomohla, zmenila som niektore veci vo svojom vnimani a vysledok sa dostavil...
27. apr 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laskonecka prosim ta, a vestenie prebieha cez mail, pisomne? aka je cena?
27. apr 2014 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guga poznám jednu vešticu vanessu je velmi dobráááá vyveští vám čo chcete 0944223106
12. máj 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovesista poznám lepšiu a lacnejšiu
12. máj 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vaneskavareska1 aha, takze pises sama o sebe asi, ze? ci zhoda s nickom je cisto nahodna?
12. máj 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja poznám v BA SKVELU. je to moja kamarátka, čo kedy povedala, vždy sa splnilo. je svojská a vela rozpráva, ale vecne, k téme a odpovie na čokolvek, dokonca poradi. Sama chvála . 0944151334
26. máj 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lovesista nie moja mamina je veštica z ba vie dobre veštit
27. máj 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vazne
toto bolo chabe zahmlievanie od temy. tak vie vestica buducnost alebo nie? ak vie, otazka je akou formou ziskala tento "dar". ale uprimnej odpovede sa tu kazdy boji, preto iba riesi ako sa vsetko super splnilo.

otazka - ak vie vesticva buducnost, mohla by byt tazko pri prachoch (lebo vraj pozna buducnost) alebo zabranit nestastiam. Ale nic z toho neplati, preto platite peniaze bez toho aby ste sa nad tym uprimne zamysleli ci a ako to moze fungovat.
28. máj 2014 o 02:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata prosim vas nemate nahodu skusenost s pani erikou z Ba ruzinov?ak ano budem vdacna ak napisete,dakujem
1. jún 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 POZOR OPRAVA TEL. ČISLA:

V predchádzajúcom príspevku som omylom dala zle telefonne číslo na pani Máriu z Rajca :

SPRÁVNE ČISLO je 0907 815 561

Omyl vznikol u mna , pretože mám pod sebou uložené tri Márie a nevšimla som si že dávam špatné číslo.

Ma omyl ma upozornila p. Mária z Čadce ktorej súkromné tel číslo som omylom uviedla. Zároven sa jej týmto chcem ospravedlniť a požiadať ju o trpezlivosť než admin zmaže príspevky s nesprávnym tel číslom .

Zároven sa ospravedlnujem všetkým ktorých som svojou chybou uviedla do omylu. Prepáčte. Za pochopenie dakujem všetkým
Telefonne čísla na pani Moniku 0905950924 v Nových Zámkoch a pána Jozefa 0905435408 v Žiline sú v poriadku .
ewa99
2. jún 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 2 3 ... 6
Tvoj príspevok