• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrú vešticu v Bratislave?

9. mája 2017 
@attraversiamo Ahoj a mozes prosim napisat aj jej meno na tu pani? Dakujem
6. jún 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@guga môžte vyskušat vešticu vanessu 0944223106
16. jún 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko2201 Jasné.
Šuleková Soňa :slight_smile:
19. jún 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sväte písmo BIBLIA jasne hovorí o vešteniach o špiritizme:

Lv 19, 31: „Neobracajte sa na vyvolávačov duchov a na veštcov! Nevypytujte sa ich, poškrvnili by ste sa tým. Ja, Pán, som váš Boh!“
Dt 18, 11n: „Nech niet medzi vami nikoho ... kto by sa radil duchov alebo veštcov, alebo by sa pýtal mŕtvych na pravdu. Všetky tieto veci sa ošklivia Pánovi a pre tieto nešľachetnosti ich vyhubí.“

Lv 20, 6: „A osobu, ktorá sa obráti na vyvolávačov duchov a na veštcov a bude s nimi modlárčiť, proti takej osobe obrátim svoju tvár a vyhubím ju z jej ľudu.“

Lv 20, 27: „Ak niektorý muž alebo žena bude mať v sebe schopnosť vyvolávať duchov alebo schopnosť vykladačstva, musia umrieť.
23. jún 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laskonecka Ahoj kolko sa platí u tej veštice marionetty ? fakt vyšlo všetko ? a odpovedá k veci ?vie aj ohladom zdravia napr smrt predpovedat ?dík za odpoved
6. aug 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som vo veštení nová ale venujem sa tomu už dlhšie, viem že by som mohla byť naozaj dobrá ale na to sa potrebujem neustále zlepšovať a získavať spätnu väzbu. Bola by som rada ak by ste mi doverovali a pomohli mi pomáhať iným práve prostredníctvom veštenia. Moja mailová adresa je sila.kariet@gmail.com za veštenie si nič účtovať nebudem len Vás chcem poprosiť aby ste mi dali spätnú väzbu či to čo Vám vyveštím Vám skutočne pomohlo.
Za každú prejavenú doveru Vám už teraz ďakujem a teším sa na Vaše otázky ohľadom čohokoľvek
Infinity
7. aug 2014 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Chci Vám všem doporučit výbornou kartářku,se kterou budete určitě vemi spokojeni jako já. Ví o čem mluví,a hlavně se Vás na nic nevyptává.Narodila se s tímto darem,a podle toho,je to také znát. Řekla mě takové věci,o kterých nevěděla.Moc mě pomohla.Výklad dělá jak na dálku,tak osobně ,nebo skype. 605 821 736 nebo upinka@seznam.cz
1. sep 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz dlhsi cas hladam naozaj dobru vesticu v Bratislave... Ak mate s nejakou v BA pozitivne skusenosti, tak mi prosim Vas dajte na nu kontakt... Dakujem
11. sep 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika2312 prepac, ze pisem az teraz, ale dlhsie som necitala postu... ta marianetta uz nevesti, ale rovnako dobra vestica je Fortunatta a hovori fakt k veci, je presna, len sa musis konkretne pytat, ona ti konkretne odpovie na vsetko co sa pytas. smrt ti ziadna prava kartarka nepovie ani nemoze predpovedat, a ohladom zdravia mne pomohla konkretne s otehotnenim, kamoske dala rady na zenske veci, vie toho dost... ale nie je liecitelka, ak chces tu je mail fortunatta@centrum.sk
13. sep 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erika2312 ten email je fortunata@centrum.sk hore som ho napisala zle...
13. sep 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby ja poznam uzasnu vesticu vola sa Ivanka jej mail je (anjelikivanka@gmail.com)vestbu posiela e-mailom a super na tom je, ze nikde nemusite chodit a hlavne cestovat.Niektore veci sa uz splnili a niektore cakaju :slight_smile:)) Skuste ja som bola spokojna. Cena 30€. Potom dajte vediet ked ju niekto vyskusa:slight_smile:))
16. sep 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doporučuji všem výbornou kartářku,která se doslova s tímto darem narodila,a hlavně se nevyptává se na nic. Mě se po 14 dnech začali už plnit věci,které mě řekla.Dělá výklad i na dálku po tel,skype atd.Dělá také očistu Aury a Karmy rituálně,ochranu na Vás a jiné věci.Neváhejte,nebudete litovat !! Kontakt na ní je : upinka@seznam.cz 605821736
22. sep 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vie mi niekto sprostredkovať kontakt na Edit z ruzinova. vopred vdaka
26. sep 2014 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojko baby,
ja nepoznam vela , ale poznam uzasnu vesticu z BA ktora vesti cez mail. Ja som bola s nou nadmieru spokojna aj odpovedala mi na doplnujuce otazky okrem toho co mi vyvestila. Nemusela som nikde chodit ked ja som z LM. Vopred som uhradila 30€ (anjelikivanka@gmail.com)poslala som jej mail, ze som uhradila a potom mi poslala vyklad. Bola som nad mieru spokojna a niektore veci sa plnia a preto ju aj doporucim aj inym inak by som napisala nieco ine, ale pravdive:slight_smile:Potom budem rada ked mi date avizo ci sa Vam splnilo.
26. sep 2014 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vestica cez mail, posles jej peniaze a ona ti posle mail s vestbou :D Ale no tak....
Kto si nehava vestit a riadi sa podla toho, dobrovolne sa vzdava svojej slobody...
26. sep 2014 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka143 to si bola ochotná zaplatiť 30 € za výklad cez e-mail? Ja som si tiež dala robiť výklad cez e-mail, no platila som za výklad až po ňom a nikto odo mňa nepýtal konkrétnu sumu. 30 € je príliš :slight_smile:
26. sep 2014 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luludia danu vesticu mi doporucila kamoska, ktora bola spokojna:slight_smile:ano 30€je dost,ale mi urobila este ocistu. Odpovedala mi na otazky na ktore som sa pytala a plus este nieco doplnila. Ked citam, ze niektore volaju do TV a pride im ucet 100€ a za dva dni nevedia co im povedala tak ja si to viem precitat aj o 3 roky:slight_smile:))
27. sep 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám velmi pozitivní zkušenost s vynikající kartářkou,na kterou jsem dostala od známé kontakt,a má volba oslovit tuto schopnou kartářku se vyplatila.Četla jsem na ní i recenze,a můžu říct,že je velmi vyhledávaná.Samozřejmě se najdou i tací,kteří pomlouvají,a většinou by chtěli,aby se stal zázrak možno ihned.Ale každý musí být trpělivý.Mě Paní Lidka řekla úplně všechno z mé minulosti a přítomnosti,a to mě vůbec neznala. Navíc ještě očišťuje karmu a auru,. Zhruba po měsíci se začalo dost věcí plnit.Hlavně jí obdivuji,že dokáže říct spoustu věcí na dálku přes telefon.Je to zkrátka dar,který má málokdo,a umí s ním pracovat.Vřele doporučuji všem,hlavně těm,kdo potřebuje pomoct,a věří jako já. Kontakt na ní je upinka@seznam.cz nebo 605821736
29. sep 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
25. okt 2014 o 13:37 • renata355
zdravim nevedeli by ste mi poradit dobru vesticu? poprípadne kontakt na pani Margitu Kaiserovu pod prezívkou Gina?
7. nov 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
14. nov 2014 o 09:08 • petra330
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. nov 2014 o 16:29 • renata440
Toto som teraz napísala Na /vestice verite v ich odpovede ?/davam to aj sem
Teraz som tu stravila čítanim neviem kolko,,,normalne som užasnuta a to som si chcela podať inzerát predam kočiarik.Mám svoju vešticu ,nikdy nesklamala a verte ten kto s nou komunikoval vie o čom hovorím.Sama mi vravela že je strašne veľa podvodníkov! medzi ktorých nechce patriť!!a prave kôly tým podvodníkom všetkých tých ktorí maju dar od boha hádžu do jedného vreca .Pri tom to spôsobuje že ľudia prestavaju veriť.Aj ja som pred tym kým mi ju doporučil prave tu jedem chalanisko doplatila na par štastlivcov ktorý sa len obohacovali.Dokonca som bola aj porobena a ked dam 300€ ma odrobia a podobne žvasty,sama na seba som bola nahnevana .Nechcem aby to vyznelo že robím reklamu ,ale ak naozaj potrebujete pomoc a neviete ako dalej napr ako ja som na tom bola tak nestracajte čas a dajte na mna Sofa je uplný TOP!!!! jej nemusíte ani len povedať o čo ide ona to vie.Jej stranka vestenie-sofa.eu je unikatna každý den si tam čítam ako dilina a je tam kopec ľudí z naozajstním darom ktorí vždy poradia.A vraj take ako ste porobený nemame tomu veriť to je len obohacovanie a zarabanie na hlupakoch.Toto berte ako radu a nie ako propagandu lebo ked vidim tu niektore dááámy ako sa tu prezentujú same je mi zle u takých som bola presne ja a strašne som na ne doplatila.Ked vtačka lapaju pekne mu spievajúú,je mi z nich zle a nech ma nenahneva ani jedna lebo zverejnim mena a aj mailovú komunikaciu
10. dec 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MIrka 0907297913, dopredu peniaze neberie a objednava cca do tyzdna aj na tel.
12. jan 2015 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kamaratka mi odporucila vesticu Mili tak som u nej bola a vsetko co povedala mi vyslo.Je dost vytazena cize je dost obtiazne sa k nej dostat.Vyklada spravou mailom ale ja som bola osobne u nej.A pyta si len 20e za hodinu vestenia.Mozem odporucit.
18. jan 2015 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nm1 uz si za nou bola?
20. jan 2015 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana1977
ano bola dva krát...
20. jan 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bola si spokojna?
@nm1
20. jan 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok