• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrú vešticu v Bratislave?

22. júla 2017 
@zuzana1977
Prvý krát celkom ano vo väčšine sa vtedy nemylila, ale druhý krát jej to akosi nevyšlo...
21. jan 2015 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak chcete odskúšaných vešcov skúste Jozef Žilina 0905435408 alebo Mária Rajec 0907 815 561 neviem ako u iných ale u týchto dvoch sa my výklady nielen zhodovali ale aj vychádzali. Viac my sedí pán Jozef , pretože sa my venoval ( a pokial viem nielen mne ale všetkým klientom !) viac ako dohodnutých 90 minut . Pritom neplatíš za čas ale odmena je na tebe ako si spokojná.
1. feb 2015 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já bych Vám chtěla doporučit velmi dobrou kartářku se kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti a spousta lidí.Je to paní,velmi milá,nanic se neptá,pouze na věk a jméno a nevytahuje žádné informace,což mě velmi zaujalo.Většinou jsem měla takové zkušenosti,že odemne kartáři vytahovali informace,a pak mě řekli to co vím.Tato Paní se trefila úplně do všeho,do minulosti,přítomnosti,a budoucnost se mě začala plnit už po zhruba měsíci.Hodně mě pomohla hlavně v oblasti vztahu a zdraví. Výklad mě dělala na dálku,což bylo pro mě výborné.Přes Skype mě udělala očištující Rituál Karmy a další rituální věci.Nechápala jsem. Doporučuji všem,budete velmi spokojení.Kontakt na ní je : +420 605821736 nebo upinka@seznam.cz nebo skype upinka
12. feb 2015 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nm1 ja som u nej bola...2 krat. Prvy krat trafila uplne vsetko...aj aj veci mi od nej vysli presne tak jak povedala.Druhy krat ked som u nej bola,este neviem povedat zatial sa nesplnilo.....
17. feb 2015 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola len na ocistu vestit som si nedavala...ale hovorila nieco hlavne z minulosti co sadlo prvy krat do bodky,no druhy krat vobec nic nesadlo ani sa nesplnilo takze fakt neviem...
@tobyna
18. feb 2015 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinka2311 Dobry den, je to aktualne? ak ano- poslali by ste mi tc. Dakujem
31. mar 2015 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Dôvod: “spam vo fóre”
1. apr 2015 o 13:39 • 27sunny
Ahojte, vynikajuca je aj p. Klaudia. v 90-tych rokoch posobila na Obchodnej. Vsetko co vesti, vychadza na 100%. Zaobera sa aj cistenim karmy, pribytkov od negativnej energie.
Posobi na Trnavke. Telefonicky kontakt: +421 944 419 084.
22. apr 2015 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu na MK dostala kontakt na vestica Mirku a prišla mi celkom dobre. Otestovala som ju 2 x s odstupom času 2 mesiacov. A musím povedať, ze mne vyvestila aj veci ktoré nemala odkiaľ vedieť. Viac krát som písala o Ines zo Zvolena, ktorá je jasnovidka a je super. Ale strašne dlho sa k nej čaká. Takze ta Mirka mi pride, podobne ako Ines, podobný štýl veštením a hlavne platíš kolko uznáš za vhodne s správne a až tak slho sa u nej nečaká.
4. máj 2015 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Navstivila som do teraz niekoko vestic v Ba no najviac som bola u Vanessy a Giny niekolko krat nezavysle od seba a doteraz sa mi vzdy vsetko splnilo...clovek by mal vesticu navstivit len ak je naozaj o tom presvedceny a ma nejaky problem s ktorym si nevie rady a nie len tak zo zvedavosti. Ja doporucujem obe spominane damy...u mna su fakt ...treba ale aj pri kazdej vestici pocitat s casovou odchylkou lebo svojim spravanim konanim a myslenim si mozeme vestbu posunut pozmenit ci odvratit...vsetkym ktory tieto sluzby vyhladaju drzim palce a aby si vzdy vyberali z vestby najviac to pozitivne...:slight_smile:
10. máj 2015 o 02:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna su fakt TOP !!!
10. máj 2015 o 02:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam kontakt na Zuzku - vešticu -staršia dama - 0940729785 - posobi v Trnavke, naposledy som u nej bola pred 4mi rokmi, neviem čo je pravdy na tom, že tehotna žena by k veštici nemala chodiť... maximálna spokojnosť! Hovorí sa, že ak má veštica dar veštiť a robí to, tak umrie. Ja poznám dve veštice a obidve maju smrteľnú chorobu.
14. máj 2015 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neri111 Pekny vecer, mozem sa spytat kde najdem na Ginu kontakt na nete som skusala ale nic....Dakujem :slight_smile:
20. jún 2015 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mozem odporucit http://www.santeria.sk/sk/sluzby/konzultacie/
Kvalita a vierohodnost naozaj zarucena :slight_smile:
21. jún 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monasi to je blbost ze by nemala tehotna ist k vestici....ja som bola uz tehotna ked som navstivila Ginu a vsetko uplne v pohode ..este mi aj dodala dobru energiu :slight_smile: babo mam zdrave a nic mu nieje ani mne...kludne chod aj ked si tehu :slight_smile: aj so smrtou vestic je to tiez blbost...Gina aj Vanesa su fakt super (vzdy mi vsetko vyslo..a nie jen mne) a ani jedna nema k smrti blizko :slight_smile: to ze poznas dve vestice s takouto diagnozou moze byt naozaj iba nahoda...Neboj nic ti nehrozi ked navstivis akukolvek vesticu.....
Ja sa skor priklanam k nazoru , ze dva krat po sebe v priebehu 1-2r by si nemala ist k tej istej vestici...lebo na plnenie treba nejay cas a vela by sa mohlo stat inak...netreba byt netrpezlivy co sa vestby tyka a tak treba na vsetko cas :slight_smile:
22. jún 2015 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neri111- Pekne dakujem a vsetko dobre...:grinning:
23. jún 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hipollita napíš niečo bližšie, nejakú skúsenosť so Santeriou, ich ceny sa mi zdajú privysoké.... i keď samozrejme nejakú obetu musíme podstúpiť, ak chceme niečo dosiahnuť.
24. jún 2015 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Gina rozprava uplne hluposti.a k vestcom,ktori nevedia vestit,je jedno,ci ides tehotna.
28. jún 2015 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nebudem zastavat Ginu, no do teraz vsetci ktorych poznam co u nej boli mali aj pozitivne aj negatívne skusenosti/vestby no vsetko sa do teraz zatial aj vyplnilo...
29. jún 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som neodolalala nazrieť do svojej budúcnosti. Na nete som našla kontakt na úžasnú charizmatickú pani Lidku. Výklad kariet úplne sedel s mojou minulosťou. Na budúcnosť ešte čakám a na ďalšie veci, ktoré mi poradila. Venovala sa mi naozaj dosť dlho, viedli sme aj rozhovory... Naozaj odporúčam, lebo mnohým pomôžu rady od pani Lidky, kontakt tel. číslo 605 821 736 Skype: upinka email: upinka@seznam.cz
31. júl 2015 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás , má niekto tel. číslo na vešticu p.Evu z Rače n Alstrovej ul..Ďakujem pekne. :slight_smile:
15. sep 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem upozornit a vesticu a sevcenkovej ul. oproti kauflandu v BRATISLAVE. Je zakerna a vyuziva ludske utrpenie a zavadza tak aby ste vyuzivali jej aj ine sluzby. Ak mate problem rozhodne k tejto zene neist. Takvie zmiest cloveka ze sa tam budete vo svojom trapeni vracat pre rady. A ona sa len bude nabalovat a ked o par rokov vysvitne ze klamala tak ma kopuuuu blbosti ako sa obhajit. Je to klamarka!rozhodne nechce pomoct ale ozobracit vas a nabalit sa na ludskom nestasti a trapeni! Sevcenkova ulica je kde pracuje. F U J
17. sep 2015 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny maminky i nemaminky,

Když jsme už u těch kartářek, nebyli byste rádi, kdybyste našli takovou, která vykládá budoucnost přesně a ikdyž je třeba z daleka, nemusíte za ní dojet? Karty totiž jdou vykládat i na dálku! Musí to být kartářka taková, co to dokáže a nemá to naučené a vlastně se s tímto darem už narodila.

Jednu takovou jsem nedávno našla a jsem za ni vděčná!! Ještě nikdy jsem nebyla s výkladem karet natolik spokojena! Vše se postupně plní a paní mi poradila, co a jak dál a pomohla vidět souvislosti a proč se mi to a to děje.
Jmenuje se Liduška, je z Kroměříže. Karty mi dělala na dálku po telefonu. Můžete jí zavolat kdykoliv a kdyby neměla čas, ozve se zpět.
Je velmi milá a "lidská" a kromě výkladu karet pomáhá lidem s tím, aby se jejich osud, zdraví, finance atd. posunuly v lepším směru dopředu a změnilo se vše k dobru!!
Dokáže dělat rituály jako očistu karmy z minulých životů a taky dělá rituál na zdraví, lásku, partnerství, finance, práci, rodinu apod. Pomohla nejedné ženě otěhotnět. Chodí k ní vlivní lidé i známé osobnosti.

No je to o tom, ji vyzkoušet, abyste uvěřili :slight_smile:
Já ji vřele doporučuji!

Zde kontakt na ni: , tel. 605 821 736 a mail: upinka@seznam.cz

Doufám, že budete stejne spokojeni, jako já :slight_smile:)
30. sep 2015 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridam, prosim pozante nejaku katku kviečinsku z karlovej vsi? mam na nu dobry tip a chcela by som vyskusat ale neda sa ju vobec najst takze neviem ci je dobra ake ma ceny a tak, ide o regresnu terapiu...
4. okt 2015 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ake mate skusenosti s evou z race,santeriou a martiniusom a ginou,dakujemmmmmmm
5. okt 2015 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: potrebujem nejaku vesticu co mi naozaj povie pravdu aj minulost a aj buducnost...budem vaam vdacna a dakujem :slight_smile:
30. nov 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veroni111 Zúbková - Štiavnické Bane
1. dec 2015 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella Máš kontakt ? A čo cena ?No a ako dlho sa čaká ?
14. dec 2015 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 cena 25 euro, číslo má uverejnené v telefónnom zozname - 045/6929003, čaká, neviem ako kedy, zavolaj a dohodni sa.
15. dec 2015 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok