• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrú vešticu v Bratislave?

4. novembra 2016 
@annaella Ďakujem , skúsim
15. dec 2015 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky velmi dobrá je aj vestenie monica na FB ma komunitu...velmi mi pomohla, trafila veci z minulosti, sučasnoť presne a už sa začínaju plniť veci do budúcnosti..
22. dec 2015 o 20:07  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niekto kontakt na dobru vesticu v ba?
19. jan 2016 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soffia123321 sofi bud konkretna, v com ta oklamala resp z coho sudis ze nie je dobra? ako sa vola? nenapisala si nic priamo
28. jan 2016 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám súrne dobrú a overenú vešticu z okolia Martina . Prosím napíšte aj kolko berie .
Ďakujem
23. feb 2016 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skús v Žiline odskúšaného p. Jozefa (0905435408),cena dobrovolná. :slight_smile:
24. feb 2016 o 04:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poznam v BA oproti kauflandu sevcenk.2 byva davjte si pozor ta zenska vam sice hovori a povie pravdu ALE LEN DO TEJ MIERY aby ste prisli opat po dalsiu odpoved vynikajuca manipulatorka. Potom ked vyskusate inu vesticu zistite jak vas zavadzala a motala len aby ste opat a opat dosli. Je to jedna spina ktorej je jedno co s vami bude HLAVNE ze zarobi 40 e dalsich a dalsich a ked jej pred vami niekto vola tak sa tvari ze co zase tato krava chce a podobne opisuje zakaznikov. Velky POZOR na nu.
27. feb 2016 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajac1k chodila som k nej dlho a len a len zavdzala proste poviem priklad vymyslam : povie ti budes s manzelom AAALE uz nepovie ze ta bude bit chlastat klamat podzadzat ... povie budes z manzelom miluje len teba a ziadnu inu a ziadnu nema. A ty ho s inou aj vidis aj prichytis a ona ti povie aaaaale to bolo nic ani keby to ani nebolo. A ty k nej chodis lebo si zmatena atd atd dookola. Chapes ma?? A pak vyskusas inu a dalsiu a povedia ti vy s manzelom nebudete bo .... a vtedy si uvedomis to co si davno vedela ale henta ta vedela zmonat .... difam sa chapeme ... no
27. feb 2016 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajac1k alebo mojmu bratovi pov.ze bude zo svojou frajerkou ale len pokial on bude chciet. A ja som k nej dosla ze ci teda brat s nou bude alebo nie a mne povedala ze nebude ze bude nestastny atd atd a jemu o tomto ANI slovo. Nervy na nu mam uz sa k tej osobe nevyjadrujem len VARUJEM ludi.
27. feb 2016 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. mar 2016 o 23:25 • gilian
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
27. apr 2016 o 19:28 • shumacher
Keď že som dostal veľa pošty tu na modrý konik na kontakt na Sofu /0900511020/ale prve chodte na jej stranku nech sa dozviete viacej/a nemôžem každemu odpisať,tak odpíšem sem všetkým .Sofa je človek zo skutočným darom od boha a naozaj pomaha.keby to tak nebolo nedoporučim ju.Ja mam osobne skusenosti s vešticami ktore ma podviedli oklamali ,,ona to napravila a verím len jej do poslednej bodky sa vsetko splnilo/vestenie-sofa.eu/
2. máj 2016 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja odporucam Evicku z Laksarsej Novej Vsi- okres Malacky
2. máj 2016 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nm1 mate kontakt na pani eriku? :slight_smile:
13. máj 2016 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten pan Jozef zo Ziliny vešti aj cez meil či iba osobne
18. máj 2016 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Bol niekto u DIANY na ORCHIDEOVEJ V BA.?
19. máj 2016 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak mozem niekomu odporucit, velmi dobru skusenost mam s touto panihttps://www.facebook.com/V%C3%BDklad-Kariet-a-ezotericke-poradenstvo-1409692646009355/ Je to clovek,ktory Vam pomaha na dialku a ani o tom neviete,pracuje s vami aj po tom,co zlozite telefon.Po rozhovore s nou vsetko do seba zacne zapadat,uzasny pocit,ktory doprajem kazdemu,kto sa potrebuje v zivote pohnut..
7. jún 2016 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
13. jún 2016 o 18:25  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka1357 prosim vas,kde ste boli?
14. jún 2016 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Madam Helen sa volala kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com
14. jún 2016 o 20:41  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,pozor na vestice,nie je jedno k akej idete! Dobra neznamena,ze vam povie pravdu o udalostiach,ktore sa aj tak menia zmenou vasho postoja k veciam.Preto odporucam pani,ktora je nie len jasnovidka,ale ma v sebe silnu vieru v dobro a pomaha zmenit uhol pohladu na vec,potom sa zmeni i pritomnost,vase vnimanie,vyzarovanie a tym aj buducnost.
14. jún 2016 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@meg_junova to si pekne napisala...je to pravda.
14. jún 2016 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meg_junova aj odporucate nejaku?
14. jún 2016 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veroni111 po dlhorocnych skusenostiach s mnohymi iba tuto,najdete ju na fb pod:Vyklad kariet a ezotericke poradenstvo:heart:
15. jún 2016 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A najlepsie telefonicky
15. jún 2016 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Svetelnejsiu zenu s takym darom nepoznam zatial tu na SR a to som uz aj anglicke vestice testovala sem tam:relaxed:
15. jún 2016 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meg_junova Plne súhlasím s tebou. Ja som takého zlatého človiečika našla v pánovi Jozefovi. Kontakt je na : Vyklad kariet a ezotericke poradenstvo na facebooku alebo napíšte my . Pošlem tel. kontakt. Prajem mu veľa zdrvia nech môže ešte dlho pomáhať so svojím darom. :wink:
15. jún 2016 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 Nechapem,to musi byt omyl.Pod vyklad kariet a ezotericke poradenstvo funguje len jeden clovek a je to zena.Tu je priamy link na nu..https://www.facebook.com/V%C3%BDklad-Kariet-a-ezotericke-poradenstvo-1409692646009355/
15. jún 2016 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meg_junova sorry ako som čítala tvoj príspevok omylom som napísala rovnakú adresu ako ty .
No tento pán Jozef je v Žiline a správna adresa Malachytová numerologická veštiaren .
Ešte raz sa ospravedlnujem za chybu .
15. jún 2016 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewa99 hihi,v pohodke:relaxed:
15. jún 2016 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok