Poznáte dobrú vešticu v Bratislave?

Ahojte, mohli by ste mi poradiť... rada by som vyskúšala ísť k veštici, ale nijakú nepoznám. Chcela by som ísť k takej, krorá povie všetk na rovinu, nebude hovoriť len o tom peknom. A ak by ste vedeli aj ceny u tej ktorej veštici, tak by to bolo fajn 🙂 o
ewa99
15. dec 2015
@annaella Ďakujem , skúsim
lenka22115
22. dec 2015
žienky velmi dobrá je aj vestenie monica na FB ma komunitu...velmi mi pomohla, trafila veci z minulosti, sučasnoť presne a už sa začínaju plniť veci do budúcnosti..
atrei
19. jan 2016
Nemate niekto kontakt na dobru vesticu v ba?
zajac1k
28. jan 2016
@soffia123321 sofi bud konkretna, v com ta oklamala resp z coho sudis ze nie je dobra? ako sa vola? nenapisala si nic priamo
myslena
23. feb 2016
Hľadám súrne dobrú a overenú vešticu z okolia Martina . Prosím napíšte aj kolko berie .
Ďakujem
99ewa
24. feb 2016
Skús v Žiline odskúšaného p. Jozefa (0905435408),cena dobrovolná. 🙂
soffia123321
27. feb 2016
Poznam v BA oproti kauflandu sevcenk.2 byva davjte si pozor ta zenska vam sice hovori a povie pravdu ALE LEN DO TEJ MIERY aby ste prisli opat po dalsiu odpoved vynikajuca manipulatorka. Potom ked vyskusate inu vesticu zistite jak vas zavadzala a motala len aby ste opat a opat dosli. Je to jedna spina ktorej je jedno co s vami bude HLAVNE ze zarobi 40 e dalsich a dalsich a ked jej pred vami niekto vola tak sa tvari ze co zase tato krava chce a podobne opisuje zakaznikov. Velky POZOR na nu.
soffia123321
27. feb 2016
@zajac1k chodila som k nej dlho a len a len zavdzala proste poviem priklad vymyslam : povie ti budes s manzelom AAALE uz nepovie ze ta bude bit chlastat klamat podzadzat ... povie budes z manzelom miluje len teba a ziadnu inu a ziadnu nema. A ty ho s inou aj vidis aj prichytis a ona ti povie aaaaale to bolo nic ani keby to ani nebolo. A ty k nej chodis lebo si zmatena atd atd dookola. Chapes ma?? A pak vyskusas inu a dalsiu a povedia ti vy s manzelom nebudete bo .... a vtedy si uvedomis to co si davno vedela ale henta ta vedela zmonat .... difam sa chapeme ... no
soffia123321
27. feb 2016
@zajac1k alebo mojmu bratovi pov.ze bude zo svojou frajerkou ale len pokial on bude chciet. A ja som k nej dosla ze ci teda brat s nou bude alebo nie a mne povedala ze nebude ze bude nestastny atd atd a jemu o tomto ANI slovo. Nervy na nu mam uz sa k tej osobe nevyjadrujem len VARUJEM ludi.
gilian
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
shumacher
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tornado55
2. máj 2016
Keď že som dostal veľa pošty tu na modrý konik na kontakt na Sofu /0900511020/ale prve chodte na jej stranku nech sa dozviete viacej/a nemôžem každemu odpisať,tak odpíšem sem všetkým .Sofa je človek zo skutočným darom od boha a naozaj pomaha.keby to tak nebolo nedoporučim ju.Ja mam osobne skusenosti s vešticami ktore ma podviedli oklamali ,,ona to napravila a verím len jej do poslednej bodky sa vsetko splnilo/vestenie-sofa.eu/
jankaba1
2. máj 2016
Ja odporucam Evicku z Laksarsej Novej Vsi- okres Malacky
jacky11
13. máj 2016
@nm1 mate kontakt na pani eriku? 🙂
dilino
18. máj 2016
a ten pan Jozef zo Ziliny vešti aj cez meil či iba osobne
degva
19. máj 2016
Bol niekto u DIANY na ORCHIDEOVEJ V BA.?
meg_junova
7. jún 2016
Ak mozem niekomu odporucit, velmi dobru skusenost mam s touto panihttps://www.facebook.com/V%C3%BDklad-Kariet... Je to clovek,ktory Vam pomaha na dialku a ani o tom neviete,pracuje s vami aj po tom,co zlozite telefon.Po rozhovore s nou vsetko do seba zacne zapadat,uzasny pocit,ktory doprajem kazdemu,kto sa potrebuje v zivote pohnut..
majka1357
13. jún 2016
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
veroni111
13. jún 2016
@majka1357 prosim vas,kde ste boli?
majka1357
14. jún 2016
Madam Helen sa volala kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com
meg_junova
14. jún 2016
Baby,pozor na vestice,nie je jedno k akej idete! Dobra neznamena,ze vam povie pravdu o udalostiach,ktore sa aj tak menia zmenou vasho postoja k veciam.Preto odporucam pani,ktora je nie len jasnovidka,ale ma v sebe silnu vieru v dobro a pomaha zmenit uhol pohladu na vec,potom sa zmeni i pritomnost,vase vnimanie,vyzarovanie a tym aj buducnost.
gilian
14. jún 2016
@meg_junova to si pekne napisala...je to pravda.
veroni111
14. jún 2016
@meg_junova aj odporucate nejaku?
meg_junova
15. jún 2016
@veroni111 po dlhorocnych skusenostiach s mnohymi iba tuto,najdete ju na fb pod:Vyklad kariet a ezotericke poradenstvo❤️
meg_junova
15. jún 2016
A najlepsie telefonicky
meg_junova
15. jún 2016
Svetelnejsiu zenu s takym darom nepoznam zatial tu na SR a to som uz aj anglicke vestice testovala sem tam☺️
ewa99
15. jún 2016
@meg_junova Plne súhlasím s tebou. Ja som takého zlatého človiečika našla v pánovi Jozefovi. Kontakt je na : Vyklad kariet a ezotericke poradenstvo na facebooku alebo napíšte my . Pošlem tel. kontakt. Prajem mu veľa zdrvia nech môže ešte dlho pomáhať so svojím darom. 😉
meg_junova
15. jún 2016
@ewa99 Nechapem,to musi byt omyl.Pod vyklad kariet a ezotericke poradenstvo funguje len jeden clovek a je to zena.Tu je priamy link na nu..https://www.facebook.com/V%C3%BDklad-Kariet...
ewa99
15. jún 2016
@meg_junova sorry ako som čítala tvoj príspevok omylom som napísala rovnakú adresu ako ty .
No tento pán Jozef je v Žiline a správna adresa Malachytová numerologická veštiaren .
Ešte raz sa ospravedlnujem za chybu .
meg_junova
15. jún 2016
@ewa99 hihi,v pohodke☺️

Začni písať odpoveď...

Odošli