• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrú vešticu v Bratislave?

4. novembra 2016 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. jún o 21:34 • majka1357
Moje odporučenie s pozitivnou skúsenosťou určite patrí kartárke Mili ktorá je v Ba, časť Ružinov. Je pravda, že niekedy si na termín počkám, ale beriem to ako znak toho, že nás spokojných je viac:blush:. Výklad robí po telefóne, e-mailom no ja uprednostňujem osobný kontakt v jej veštiarni, kde už pri vstupe cítiť úžasný pokoj a pozitívnu energiu. Všade horia sviečky. Za hodinové sedenie som zaplatila 30,- eur, ale kto máte záujem má cenník uvedený na svojej stránke www.vešteniemili.sk
2. júl o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kto by potreboval čistenie to znamená ak sa vám nedarí v práci alebo v osobnom živote vie veľmi dobre v tomto odbore pomôcť Janette s Prievidze 0907 361 043
29. júl o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som mala problem taky vo vstahu nebola som si nicim uz ista a nevedela co dalej ci sa mylim alebo si domyslam a hrnulo sa to vsetko namna ako skopca zacarovany kruh, nechcela som sa nikomu zdvoverit a nakoniec som sa potrebovala vyrospravat jednej dobrej kamaratke .ta mi nato povedala ze mala podobny problem a ze ju tiez jedna odporucila za jednou babou ktora vestí ... a ze zo zaciatku si povedala co moze vediet o jej problemoch a nie este jej pomoct no nakoniec jej povedala vsetko uz dopredu vedela co ju trapy a caka vsetko sa jej splnilo a vela jej pomohla tak som bola tak nadne ze som isla zanou na jej odporucenie no ako som sa snou stretla bolo mi zvlasne citila som nieco ako ked ide povaz mraz usadila ma a ja som este nevidala ani slovka a zacala hovorit veci ktore som vedela len ja a to sa namna len pozerala ked mi zacala vykladat karty bol v nych moj cely zivot spravila mi volaku ocistu a ked som odchadzala citila som sa jak keby somna nieco zobrala co ma tazilo veci sa zacali menit a ja som dostavala vacsi prehlad nad vsetkym tazko to opisat slovama mozem len odporucit mam kontak no neviem ci este ma stale to cislo 0902610396 dalo sa knej objednat nechcem rozpisovat co vsetko som si presla ale citila som sa ako keby sa to nedialo alebo skor ako keby som bola nato pripravena teraz viem ze moje rozhodnutia boli spravne som jej velmi vdacna zato ze mi otvorila oci co sa okolo mna deje musela som sa svama oto podelit lebo viem ze niekedy si clovek povie ze uz nevladze a nevie co dalej :cry:
2. aug o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka555888555 prosím Ťa, a aj ti poradila co máš v tom vztahu robit alebo ci to má zmysel? ja mam tiez taky problem a neviem sa pohnut dalej. dkaujem
2. aug o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka555888555 prosím Ťa, a aj ti poradila co máš v tom vztahu robit alebo ci to má zmysel? ja mam tiez taky problem a neviem sa pohnut dalej. dakujem
2. aug o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
5. aug o 19:02 • jakub1231
Dobrý den všem,
musím napsat i na tuto diskuzi velmi kladnou referenci skvělé paní Lidunce, která dělá nejen karty, ale i rituály na očistu karmy a osudu člověka, na vztahy, dává dohromady partnery a nebo je dokáže dát od sebe a najít Vám nového partnera, taky rituály na hojnost a dostatek peněz, zdraví a štěstí a lásky.. Už víckrát mi dělala výklad karet a vše sedělo na 95% do detailu a taky mi pomocí rituálu dala život dohromady a pomohla najít cestu ke štěstí a životní lásku. Všechno dělá i na dálku přes skype nebo mobil, klidně Vám zavolá zpět a odpoví na SMS. Já žiju na Slovensku a ona bez problémů se mnou komunikovala přes skype, abych to měla zadarmo a nemusela platit za volání. Kontakty na ní jsou: upinka@seznam.cz, tel. +420 605 821 736. Vyzkoušejte ji, já už žádnou jinou kartářku ani zkoušet nechci, protože tato je nejlepší. Navíc moc milá a fajn ženská!
21. sep o 14:12  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chcela by som povedat o svojej skusenosti so Zanou.Nehnevajte sa dievcence,je to moj nazor,nic nevie,netusi a ani netrafi,ked nemate sestru,tak brata,ked nie ste vydata,tak ste slobodna,aha,tak pardon rozvedena,nemala mi vydat,tak som sla rozmenit a opytala sa,ci sa naozaj vratim..
21. sep o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A zas mi to neda-po niekolkykrat citam chvalospevy o "pani Lidunce Upince",vzdy je to v cestine,vzdy je tam kontakt taky aj onaky,vzdy iny nick,vzdy nahodou ceska,ktora tu zije/asi v diskusiii/.Ako moze niekto vestit cez mail al.telefon,bez kontaktu vizualneho a normalneho?
Prepacte.
21. sep o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@degva chcem len reagovat na tvoju poslednu cast, ze ako je to mozne vystit cez email, bez osobneho kontaktu. :slight_smile: Je to mozne a normalne to funguje. Je to preto, lebo vlastne, ked ti vestica vesti, napaja sa na tvoju energiu. Energia nie je limitovana gegrafickou vziadlenostou, ani casom...takze vlastne to, kde sa nachadzas, na tom nezalezi. :slight_smile:
21. sep o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bola tu spominana pani Eva z Alstrovej v Raci, je niekto, kto ma na nu kontakt a aj skusenost? Dakujem
4. okt o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mam skusenost aj s vestica Jana vesti ces skype velmi zlata zena romka ale NIC nic sa od nej nesplnilo, ale vobec vobec nic. 30e pyta. Nemozem ns nu zle povedat nevyuziva ludi na peniaze ale vestenie co sa mna tykalo uplne kompletne ZLE.
17. okt o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@99ewa jozefa som vyskusals aj ja a spokojna som povie na ROVINU co a ako sa veci maju.
17. okt o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katka19800 bola som u Mili a tiez suhlasim, nepatri k naj vesticiam ale je dobra a nezavadza a je ludska.
17. okt o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chcela by som vesticu jasnovidku kt. fakt vie povedat buducnost , kt.netaha s cloveka peniaze a nezavadza a nevyuziva momentalne trapenie cloveka, vesticu kt.si je ista tym co hovori. Taku som este nenasla fakt nie.
17. okt o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nataliovesticiach asi to bude tym ze taka "VESTICA NEEXISTUJE"
17. okt o 14:31  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariamaria88 mno asi mas pravdu :slight_smile:
18. okt o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Janette
18. okt o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tiež hľadám dobrú vesticu z BA, takú, ku ktorej treba prísť osobne, žiadne veštenie cez mail. Máte niekto nejakú osvedčenú? Prešla som si staršie príspevky, ale tam polovica kontaktov už nie je aktuálna...
19. okt o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakkubova ak ti mozem z VLASTNEJ skusenosti poradit urcite neskusaj ibetu oproti kauflandu v petrzalke zakerna zenska kt.manipuluje s vyuziva tvoj smutok aby sa nahrabala, potom jana romka zlata zena chce pomoct ale vestenie jej nejdeeee nic sa od nej mne nesplnilo NIC. Ja som spokojna s jozefom ale len cez skype lebo nie je v ba jediny co povie veci NAOZAJ ako sa maju. Aj Mili v BA je ok.
19. okt o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nataliovesticiach ďakujem Ti za reakciu, vyskúšam teda Mili, zdá sa mi byť Ok. :slight_smile:
19. okt o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakkubova Ahoj bola si U tej Milí bola si spokojná.?
4. nov o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nooo povie pravdu , takze ano bola som spokojna , tak ak chces vediet CISTU pravdu , vyskusaj. Neodrbava netaha z ludkeho nestastia peniaze.
4. nov o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok