Poznáte makemebabies.com?

kikusa100
19. okt 2008

ahojte baby..kto pozna tuto stranku?
www.makemebabies.com
je to stranka kde si mozete "vytvorit" ako bude vyzerat vase dieta..vie to niekto ovladat?dik.

eva7780
19. okt 2008

ja som to kukala,ale podla mna je to riadna blbost,zakazdym mi vysli ine fotky 😠

kotenko
19. okt 2008

a to treba instalovat, ci oc s tym? nerozumiem, neviem sa tsale nikam doklikat

dadka212
19. okt 2008

Keď si otvoríte tú stránku tak úplne hore modrým malým písmom je SIGN UP, to sa zaregistrujete...potom vám príde na vašu mailovú adresu od nich mail to otvoríte kliknete a ste tam, potom si už len zadáte s kým chcete to dieťa "mať" či s celebritou, s priatelom alebo partnerom...

kotenko
19. okt 2008

dadk,a vdaka, no idem nato...

dadka212
19. okt 2008

neni začo 😉
ale je to hovadina, ale ako správna baba zvedavá som to musela vyskúšať 😀

kotenko
19. okt 2008

no ved aj ja som zvedava co z toho vznikne...

eva7780
19. okt 2008

i mna vzniklo blondave dievca a rysavy chlapec.len ani jedno netusim pokom,som to uakazala manzelovi tak sme sa na tom nasmialy,ani suseda nemam rysaveho 😀 😀

teuflerin
19. okt 2008

ahojte, ja som to skusala a akosi mi to nejde, asi nieco zle robim:D

cikyta
19. okt 2008

Ryšavé dieťatko zvyknú mať aj páry,ked je jeden blondák,druhý hnedovlasý!

bubba
19. okt 2008

cykita,my sme obaja tmavy a cez tento program nam vznikol chlapec s rysavymi vlasmi a strihom ala "hitler"urcite to vyslo viacerym z vas.je to blbost ani sa tam neregistrujte.... 😀

cikyta
19. okt 2008

Bubba.......aj my máme ten strih ala "Hitler" 😀 Oni tam vlasy dávajú tie isté všetkým a tváre sa len mierne menia.Ale aspon je sranda. 🙂

bubba
19. okt 2008

aj tie tvare su tam len 4 😀 😀

leishmania
19. okt 2008

bubba by si sa cudovala kolko tvari 😀 niektore kombinacie s MM su brutalne 😀 co fotka to iny brutal 😅

bubba
19. okt 2008

baby my sme si s leish spolu dali spravit dieta 😔 😔 a zhodli sme sa na tom,ze nam to ti nasi chlapi iba kazia,lebo nam vyslo celkom pekne 😀

kikusa100
autor
20. okt 2008

ahojte..tak je to fakt blbost..vyslo mi take iste dieta ako aj mojej sestre..hi hi 😉

marika80
20. okt 2008

no tie deti teda vyzeraju 😀 . A sa mi zdalo, ze tam davaju tie iste tvare ☹ . No ale sak nevyskusam 😉 ?

claudinka
24. okt 2008

sak to, tie iste tvare.. skoda, ze to neni realnejsie 😒

monkula
24. okt 2008

a ten "úúžasný" scrap okolo tých detí.... 😖 😖 😖

kotenko
1. nov 2008

baby, nejako som z toho jelen. som zaregistrovana, ma tam aj svoju fotku... pridam aj fotku svojho priatela, klinnem na oramovanie ktore chcem, ci chcem dievca alebo chlapca a idem to odkliknut, a nic mi nejde... co robim zle?

roasha
1. nov 2008

kotenko netrap sa,videla som v par albumikoch zarucenu podobu "ich"deti,a bolo to to iste deculo. 😀

kotenko
1. nov 2008

ked ja som zvedavec

dannynka
1. nov 2008

babulky chcela som to vyskusat ale vobec mi neprisiel od nich mail ☹

fejusa
1. nov 2008

baby ja som si to dala.a chcela som vediet ci sa bude ta grafika podobat na moju malu.a som sklamana,vysiel mi tam uplne cudzi clovek,ani naznak podobnosti tam nie je

sassi
2. nov 2008

no naš maly sa teda podobal, len vyšiel ryšavý a on je inak tmavovlasý (asi že ja mam na foto odfarbene vlasy dočervena) ale aj moj otec je ryšavý 😀 😀 😀

zuz11
16. nov 2008

junovka • 2d • Dnes o 14:34
www.makemebabies.com Videla som uz tu par fotiek deticiek, ktore ste si vytvorili na tomto linku.Chcela by som to skusit aj ja, lenze neviem ako dalej.... 😒 Uz som sa aj zaregistrovala, stlacila START HERE....a co dalej??????Ako sa dopracovat k vysledku?Keby ste boli take dobre, krok po kroku napisat 😅 😔 Dakujem pekne

maart • Dnes o 14:45
...ne, Junovka, nevyzkousela...bo kdyz jsem se na ty "budouci" deti podivala, tak mi prislo, ze vsechny vypadaji stejne (debilne) 😀 ...nekde jsem tady dokonce videla, ze kdyz se tam zadaji misto fotek treba fotky ovci, tak stejne vyjde fotka "detatka"...ale fakt si vsimni, ze jsou to takovi nechutni robotci 😀 😝 😉 ....

laola • 34tt • Dnes o 14:47
Přesně tak 😉 😀

jakoubka • 1d • Dnes o 14:47
Zkusím ti to napsat,doufám,že dobře 🙂

1.začneš na START HERE

2.klikneš na PARTNER

3.nic nemusíš vyplňovat,jen klikni na SKIP

4.vyber své foto ze složky,kde máš uložené fotky,pak klikni na UPLOAD PHOTO

5.až se načte fotka,tak klikni na NEXT

6.klikni na SKIP

7.znovu UPLOAD PHOTO your partner

8.najdi foto partnera a opět UPLOAD PHOTO

9.po načtení fotky,klikni na NEXT

10.vyber si rámeček ,který chceš,napiš do kolonky pod rámečkama jméno dítěte a klikni na PROCEED

doufám,že jsem to napsala správně. 🙂 ☹

Je to ,ale blbost.Některé holky tam zkoušeli dát místo osob zvířata a vyšli jim krásné děti 😀

anickaajanko • 1d • Dnes o 14:53
po zaregistrovani a START HERE
kliknes na ten oranzovy obdlznik MAKE BABIES YOUR PARTNER START NOW
potom ti naskoci dalsia stranka tam mas ramcek na fotku v prehladavat si najdes foto svoje a UPLOAD PHOTO
potom to iste s partnerovou fotkou a NEXT
nabehnu ti vedla seba fotky tvoja a jeho
vyberies si pod nimi ramik na foto baba
ci chlapec ci dievca
do ramceka jeho meno
a PROCED
nabehne ti tam cerveny text
tak len chvilku pockaj
a je to

bibula • 2d • Dnes o 15:07
😀 😀 😀 ze zvierata-si predstav a porodili dieta 😀 😀 😀

ttina23 • 38tt • Dnes o 15:09
Ja som to skusala a hned mi vyhodilo virus a tie deti su aj podla mna vsetky rovake 😉

aponchie • 1d • Dnes o 15:10
blbost

koberuska
16. nov 2008

Podívej se na moje album na českém koníkovi a uvidíš, co je to za kravinu 🙂

mywiel
10. dec 2009

Je to fakt blbost, obaja mame tmavé vlasy a modrozelené oci. A dieta nam vyslo podla programu rysavé s bielou kozou a so sedymi ocami. 😀 😝 No mam velké stastie, ze nasa krasna princeznicka nevysla podla toho programu. 🙂 😵

anittka
15. dec 2009

Ja som to tiež vyskúšala, ale je to fakt len na pobavenie 😀